Evropská liga

Lille OSC – Everton FC

0:0

konec (0:0)

23.10.2014, 19:00 • Grand Stade Lille Métropole, Villeneuve d'Ascq (FRA) • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.3 3.23 3.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+3

Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Ross Barkley, přichází James McCarthy.

89

Muhamed Bešič našel na levé straně šestnáctky volného Samuela Eto'a, který se snažil diagonální střelou zamířit ke vzdálenější tyči a nebyl daleko od vstřelení rozhodujícího gólu, jeho střela ovšem zamířila těsně vedle!

86

Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Rio Mavuba, přichází Marvin Martin.

82

Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Aiden McGeady, přichází Christian Atsu.

73

Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Ronny Rodelin, přichází Ryan Mendes.

70

Divock Origi mohl z ničeho nic udeřit, Everton ale podržel skvělý Tim Howard!

66

Leighton Baines napřáhl k další nebezpečné střele, kterou Vincent Enyeama dokázal vyrazit na rohový kop!

64

Romelu Lukaku se okamžitě po vystřídání zapojil do útočné akce Evertonu a přesnou přihrávkou našel McGeadyho, který se ocitl ve velmi dobré příležitosti, Vincent Enyeama ale předvedl fantastický zákrok a jeho střelu vyrazil!

64

Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Steven Pienaar, přichází Romelu Lukaku.

57

Žlutou kartu dostává Franck Béria (Lille OSC).
Žlutou kartu dostává Steven Pienaar (Everton FC).

56

Samuel Eto'o dobře obstřelil zeď, Vincent Enyeama byl ale pozorný a ukryl míč ve svém náručí!

45+1

Nad rámec prvního poločasu byla nastavena 1 minuta, během níž napřáhl ke střele ze střední vzdálenosti Florent Balmont, tu ale pokryl pozorný Tim Howard a v prvním poločase už se nic nestane.

39

Po dlouhé odmlce se dostali ke střele hráči Lille, konkrétně Ronny Rodelin, jehož pokus zpoza šestnáctky dokázal zneškodnit pozorný Tim Howard!

33

Aiden McGeady předvedl pohotový halfvolej, brankář Lille Vincent Enyeama byl ale připraven a připsal si první úspěšný zákrok v dnešním zápase!

26

Lille rozjelo parádní kombinační akci, na jejímž konci byl Idrissa Gueye. Gueye se ocitl v šestnáctce ve skvělé šanci a jeho následná střela zamířila těsně vedle!

18

Samuel Eto'o se ocitl v šestnáctce ve skvělé šanci a už se chystal zakončit, nakonec se ale po přihrávce Pienaara ke střele nedostal.

15

Žlutou kartu dostává Muhamed Bešić (Everton FC).

0:0

konec (0:0)

Karty:   57. Béria (LIL) – 15. Bešić (EVE), 57. Pienaar (EVE)

Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 5:2.

Lille OSC: Enyeama – Béria, Baša, Kjaer, Souaré – Gueye, Mavuba (C) (86. Martin), Balmont – Corchia, Origi, Rodelin (73. Mendes).
Náhradníci: Elana – Sidibé, Rozehnal, Martin, Frey, Mendes, Roux.

Everton FC: Howard – Hibbert, Jagielka (C), Distin, Baines – Barry, Barkley (90+3. McCarthy), Bešić – McGeady (82. Atsu), Eto'o, Pienaar (64. R. Lukaku).
Náhradníci: Robles – Coleman, Alcaraz, Gibson, McCarthy, R. Lukaku, Atsu.

Rozhodčí: Manuel De Sousa. Asistenti: Ricardo Santos, Alvaro Mesquita. Čtvrtý rozhodčí: Antonio Godinho. Brankoví rozhodčí: Carlos Xistra, Marco Ferreira (všichni POR)