konec (1:0)

23.10.2014, 21:05 • Philips Stadion, Eindhoven • Lukáš Maša

Tipsport: 1.48 4.4 7.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+2

Zápas se dohrává v ostřejším duchu. Další žlutou kartu ukázal rozhodčí Ajagunovi.

Nastavují se 3 minuty.

90

Střídání domácích. Hřiště opouští Hendrix, za kterého na závěr zápasu přišel Isimat-Mirin.

89

Bruma předvedl trochu tvrdší zákrok, za který dostává 2. žlutou kartu a jde předčasně do kabin. Zároveň se ošetřuje hostující Karelis.

Abdul AJAGUN - 1:1

87

Panathinaikos právě vstřelil branku!
První pokus Petriče Pasveer ještě zastavil, ten samý hráč se ale dostal znovu k míči a hlavičkou posunul míč na volného NIKOSE KARELISE, který z hranice malého vápna vyrovnává na 1:1.

78

Míč se dostal zleva k de Jongovi ve vápně, když si velice dobře pohlídal ofsajdovou pozici, a vypálil směrem na řeckou bránu, kde ale našel jen pozorného brankáře na středu.

75

Dvojí střídání. Hosté vyslali za Klonaridise Petrice a domácí vystřídali v druhé půli ne moc viditelného Narsingha, za kterého se do hry dostal Ritzmaier.

70

Po levé straně unikajícího Karelise strčil Bruma a dostal za to žlutý karetní trest.

67

PSV také sahá ke střídání. Aktivního Depaye nahrazuje Jozefzoon.

59

Hosté střídají. Aktivního Pranjiće střídá Karelis.

51

A začíná se žlutit. Bouy dostal žlutý trest.

Solidní šance Jetro Willemse.

49

Pěkná střela Willemse, která mířila těsně pod břevno. Steele měl plnou ruku práce aby střelu vyškrábl na roh.

Nastavují se 2 minuty.

44

A za svlečení dresu dostává střelec navíc ještě žlutou kartu.

Memphis DEPAY - 1:0

43

PSV právě vstřelilo branku!
Hosté se dostali po dlouhých minutách na nějaký čas k pokutovému území PSV, ale nepohlídali si zadní vrátka a rychlý útok zakončuje po kličce brankáři MEMPHIS DEPAY.

24

Nakonec není schopen před chvílí ošetřovaný Dinas pokračovat ve hře a hosté ho střídají Ajagunem.

Domácímu týmu chyběly centimetry.

17

A sám faulovaný se postavil k přímému kopu a míč se odrazil od břevna nad bránu Panathinaikosu.

15

Ou! Na hranici vápna byl zezadu faulouván Depay a domácí mají velkou šanci dostat se do vedení.