KHL

CSKA Moskva – Avtomobilist Jekatěrinburg

2:1

konec (0:1, 2:0, 0:0)

23.10.2014, 17:00 • CSKA Universal Sports Hall • Dominik Mihailescu (@DominikMihailes)

Tipsport: 1.25 6.4 7.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:08

Sami Lepistö vyhodil kotouč z hrací plochy a dostává dvě minuty. To je komplikace pro hosty.

52:41

Andrej Antonov dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

48:20

Za šarvátku dostane dvě plus dvě minuty Alexander Radulov. Dvouminutovým trestem je potrestán i hostující Andrej Antonov. Následuje přesilovka Jekatěrinburgu.

41:20

Dvě minuty za hákování dostává Sami Lepistö.

36:53

CSKA právě vstřelilo branku!
A hosté otáčejí vývoj utkání! ALEXANDER RADULOV potvrzuje, že je jedním z nejlepších hráčů KHL a posílá svůj celek do vedení. Asistence: Jan Muršak.

29:26

Radulov poslal krásný pas na BOGDANA KISELEVIČE, který přesnou střelou překonal Kováře. Asistence: Alexander Radulov, Igor Grigorenko.

27:34

Sami Lepistö dostává dvě minuty za podražení.

22:39

Filip Metljuk dostává dvouminutový trest za podražení. Nyní šance pro celek z hlavního města Ruska.

20:16

A hned jsou tu dvě minuty pro Děnisova za vysokou hůl. Druhá možnost pro hosty v přesilové hře.

16:24

Alexej Michnov dostává dvě minuty za vyhození puku. Následně m u byl udělen desetiminutový osobní trest.

11:02

Nikita Komarov dostává dvě minuty za držení hole.

09:58

Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Bondarev fauloval a Jekatěrinburg měl možnost trestného střílení. To s přehledem proměnil ALEXANDER BUMAGIN a hosté vedou 1:0.

07:13

Nikita Trjamkin je potrestán za hákování. Přesilová hra pro domácí celek bude za dvě sekundy.

05:15

Alexander Nikulin dostává dvě minuty za držení hole.

2:1

Branky a nahrávky: 30. Kieselevič (Radulov, Grigorenko), 37. Radulov (Muršak) – 10. Bumagin (TS)

CSKA Moskva: Lalande (Galimov) – Děnisov, Zajcev, Kiselevič, Jegoršev, Bondarev, Mišarin, Naumenkov – Grigorenko, Radulov, Da Costa – Marušak, Arťuchin, Prochorkin – Andronov, Ljubimov, Žarkov – Telegin, Nikulin, Žafjarov – Mamin

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Fomin) – Viklund, Lepistö, Megalinskij, Metljuk, Trjamkin, Antonov, Jegin – Simakov, Jemelin, Petružálek – Rybakov, Kozlov, Bumagin – Brule, Lewandowski, Michnov – Solomonov, Valitskij, Jemelejev

Rozhodčí: Kolakov, Rönn – Koršak, Černyšev