7:1

konec (3:0, 3:1, 1:0)

23.10.2014, 17:30 • ČEZ Arena Pardubice. • Ondřej Mládek (@ondrejmladek)

Děkuji za pozornost a někdy příště zase napočtenou! (19:30:44)
Je konec. Když už to vypadalo, že se diváci žádné branky už nedočkají, tak přišla přesilová hra domácích, ve které Pardubice už jen kosmeticky navýšili už tak vysoké skóre.

60:00

59:03

Na závěr tu máme ještě vyloučení domácích. Martin Franc dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty dnešního utkání.

57:55

Pardubice právě vstřelily branku!
Další využitá přesilovka domácích. LUKÁŠ SLADKOVSKÝ byl na konci nádherné kombinace na jeden dotek a diváci viděli další gól do zcela prázdné klece hostů. Asistence: Tomáš Pipek a Luboš Adam. 7:1

56:48

Domácí si na závěr zahrají přesilovou hru! Ondřej Kachyňa zatáhl za záchrannou brzdu a odchází na trestnou lavici na 2 minuty za sekání.

54:33

Šikovné ruce Denise Kusého, podsaditý talent se proháčkoval hostující obranou až ke střele, ale ta mu nesedla tak, jak by si on sám představoval.

53:55

Jihočeský Matoušek si nabruslil mezi kruhy a střelou z první vystrašil Vejmelku, který chytá puk svou hrudí.

52:29

Filip Havrda se probíjel do střelecké pozice, ale hostující obrana ho na poslední chvíli zastavila.

51:04

Po skončení hostující přesilovky musel vytáhnout skvělý zákrok betonem domácí Karel Vejmelka, jenž poté mazácky uklidil puk do rohu.

50:55

50:22

Nahození od modré si Vejmelka v poklidu pohlídal. Vhazování po jeho pravé ruce.

48:55

Další přesilovka pro Motor! David Barkóci usedá na trestnou lavici, kde si odpyká 2 minuty za hákování.

48:38

46:38

Přesilovka pro domácí. Jaroslav Vostřák dostává 2 minuty za hákování.

46:12

Kysela prověřil pozornost Kváči a trefuje boční síť.

45:48

44:48

Hostům se zatím nedaří usadit se v jejich útočném pásmu.

43:48

Je tu již níže avizovaná přesilovka pro hosty. Filip Havrda si odpyká 2 minuty za podražení.

43:05

Na ledě vidíme dlouhou pasáž bez přerušení, kterou ukončuje až vyloučení domácích.

41:31

Domácí útok teď rozebral hostující obranu jako stavebnici a moc nechybělo, aby Martin Krajňák přidal sedmý hřebíček do pomyslné rakve Jihočechů.

41:13

Domácí hrají v plném počtu.

40:01

Hosté načínají poslední dvacetiminutovku krátkou přesilovkou.

40:01

Třetí třetina začne přibližně v 19:01.
Prostřední dvacetiminutovka jen potvrdila dominanci domácího celku, který rozjel svůj brankostroj naplno. Hostující Motor se dokázal poprvé v dnešním zápase prosadit, a tak mírně zkorigoval nepříjemný vývoj zápasu.

40:00

39:33

Nebezpečná střela z hole Točíka v bráně o pár centimetrů nekončí.

39:13

Přesilovku si konečně zahrají také hosté. Martin Krajňák dostává 2 minuty za podražení protihráče.

37:47

Ofsajd domácích.

37:07

36:37

Tomáš Pipek prošel přes hostující obranu jako nůž máslem, ale jeho bekhendový pokus Kváča zneškodnil.

35:23

Petira vyslal od modré nebezpečné nahození, které se od klubka hráčů odrazilo do tvrzeného skla za Kváčovou brankou.

35:07

Další vyloučení hostů! Michal Kutiš dostává 2 minuty za vysokou hůl.

34:29

Hra se přelévá ze strany na stranu a bojuje se především o střední pásmo.

32:41

České Budějovice právě vstřelily branku!
KAREL VÁCHA si nabruslil do mezikruží a obdržel do jízdy bezchybný pas, který zužitkoval gólovou střelou nad lapačku Vejmelky. Asistence: Janek Křikava. 6:1

31:54

Bárta se po opuštění trestné lavice chtěl dostat do úniku, ale místo toho se píská ofsajd hostů.

31:47

31:22

Hosté působí rezignovaně a asi se pomalu smiřují s osudem dnešního klání.

29:47

Přesilovka pro domácí! Jan Bárta dostává 2 minuty za hákování.

29:27

JIŘÍ KYSELA se střelou z mírného úhlu nemýlil a vymetl růžek Kváčovi branky. Asistence: Martin Hlaváček a Karel Nedbal. 6:0

28:48

MICHAL PROCHÁZKA si v mezikruží hlasitě zaklepal na Denise Kusého, ten ho krásnou kolmicí našel přesně, a tak prvně jmenovaný doslova vykoupal Kváču a zavěsil pod břevno hostující branky. Asistence: Denis Kusý. 5:0

28:20

Ofsajd Pardubic.

27:56

Poprvé si na kotouč sáhl hostující Kváča, když si lehce poradil se střelou Radovana Chvojky.

27:17

Nepříjemný kotouč, vystřelený z roku kluziště, našel Vejmelka až ve své lapačce.

26:28

Icing Českých Budějovic.

26:01

Nahození od modré Vejmelka raději podržel ve své lapačce.

25:36

Zakázané uvolnění domácích.

23:25

Hostující Mazuch už ve své brance nevydržel, a tak přenechává své místo Kváčovi.

23:25

Daniel Voženílek se dostal do úniku a zkoušel šťouchnout do puku dřív než Mazuch, to se mu povedlo a kotouč do odkryté branky dorazil TOMÁŠ PIPEK. Asistence: Daniel Voženílek a Radovan Chvojka. 4:0

23:12

Vhazuje se po pravici Karla Vejmelky.

22:50

Motor zmáčkl domácí v jejich obranné třetině a Vejmelka se v bráně rozhodně nenudí.

21:39

Po obrovské chybě jednoho z hostujících zadáků se do samostatného úniku dostal Michal Procházka, jeho bekhendovou kličku ale Mazuch vystihl.

20:54

Vejmelka čelil dvěma nepříjemným dorážkám z brankoviště, stále však hájí čisté konto.

20:18

Pardubice jsou při chuti a hned se vrhají do útoku.

20:01

Druhá třetina začne přibližně v 18:15.
Úvodní dějství nám přineslo osmiminutovou gólovou smršť, ve které se Pardubice prosadili hned třikrát. Vytvořili si tak výbornou výchozí pozici do zbytku zápasu a hosté to teď budou mít velice těžké.

20:00

18:56

Karel Vejmelka doslova uzemnil jednoho z hostujících útočníků ukázkovým bodyčkem, když vyjel naproti puku ze své svatyně.

18:12

Icing Pardubic.

17:48

Hosté bez náznaku kreativity jen odevzdávají kotouč svému soupeři.

16:48

Pardubice zatím jasně opanují průběh zápasu a hosté to budou mít hodně těžké, aby tento mač ještě zdramatizovali.

14:51

Domácí opět využívají přesilovou hru. Daniel Voženílek připravil svému parťákovi snadnou pozici a LUKÁŠ VÁCHA nemohl minout prázdnou branku soupeře. Asistence: Daniel Voženílek a Michal Procházka. 3:0

14:05

Ale ne na dlouho, protože Petr Panáček je vyloučen na 2 minuty za podražení protihráče a hosté se musí opět bránit.

13:42

13:13

Denis Kusý se proháčkoval až k Mazuchovi, ale jeho přihrávka na druhé křídlo byla zblokována.

12:23

Pojišťovákům se nedaří projít do obranného pásma hostů a vymyslet přesilovkovou kombinaci.

11:55

11:42

Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách, Václav Pašek si odchází odpočinout na trestnou lavici na 2 minuty za sekání.

11:11

Hosté nahodili od modré kotouč na Vejmelku, ten v poklidu chytá.

09:55

Přesilovka pro hosty! Martin Hlaváček dostává 2 minuty za sekání.

09:28

Domácí využívají přesilovku za pouhých 11 vteřin, když LUKÁŠ VÁCHA dorazil vyraženou střelu za bezmocného Mazucha. Asistence: Michal Petira. 2:0

09:17

Přesilovka pro domácí! Jakub Malovec dostává 2 minuty za držení hole.

08:03

Vejmelkovi vypadl touš z lapačky, naštěstí pro domácí nebyl nikdo poblíž.

06:57

06:05

Po sérii dorážek v hostujícím brankovišti se k puku dostal RADOVAN CHVOJKA, zametl kotouč do odkryté branky a posílá svůj tým do vedení. Asistence: Daniel Voženílek. 1:0

05:25

Jihočeši zamkli svého soupeře u Vejmelkovi branky, ale nic z toho nevytěžili.

03:50

Radovan Chvojka inkasoval tvrdý hit za brankou hostů, ihned se však oklepal a pokračuje ve hře.

02:54

Ve hře obou celků se nyní objevuje řada nepřesností.

01:11

Velká šance hostů! Bárta připravil zadovkou střeleckou pozici pro Paška, Vejmelkovo rameno bylo ovšem proti, a tak je stav stále nerozhodný.

00:22

Domácí beci za svou brankou rozehrávají první akci zápasu, zatím bez výsledku.

00:01

Hráči obou mužstev se pomalu trousí ze svých šaten a utkání nám může začít.

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Vejmelka (Husár) – L. Vácha "C", Petira, J. Procházka, Franc, Nedbal, Adam – M. Procházka, Chvojka, Havrda, Velinský, Barkóci, Sladkovský, Kusý, Hlaváček, Voženílek, Kysela, Pipek, Krajňák.

Hlavní trenér: Pavel Rohlík.

HC Motor České Budějovice: Mazuch (Kváča) – Škopek "C",Hanus, Janásek, Kachyňa, Malovec, Matoušek, Břečka, Křikava, Kutiš – Šuhaj, Svoboda, Točík, Vostřák, K. Vácha, Panáček, Bárta, Pašek, Suchánek.

Hlavní trenér: Jan Trummer.

Rozhodčí: Hribik – Kis, Lučan.
Dnes se v rámci předehrávky 20.kola v soutěži, která nově nese název DHL Extraliga juniorů, proti sobě střetnou týmy HC ČSOB Pojišťovna Pardubice a HC Motor České Budějovice. Domácí se nacházejí v průběžné tabulce přesně v jejím prostředku, konkrétně figurují na 8. místě. Jihočeši jsou na tom o poznání hůře, patří jim předposlední, tedy 15. příčka.
Dobrý hokejový podvečer všem! Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

7:1

Branky a nahrávky: 7. Chvojka (Voženílek), 10. L.Vácha (Petira), 15. L.Vácha (Voženílek, Procházka), 24. Pipek (Voženílek, Chvojka), 29. Procházka (Kusý), 30. Kysela (Hlaváček, Nedbal), 58. Sladkovský (Pipek, Adam) – 33. K.Vácha (Křikava)

HC Dynamo Pardubice: Vejmelka (Husár) – L. Vácha "C", Petira, J. Procházka, Franc, Nedbal, Adam – M. Procházka, Chvojka, Havrda, Velinský, Barkóci, Sladkovský, Kusý, Hlaváček, Voženílek, Kysela, Pipek, Krajňák.  Hlavní trenér: Pavel Rohlík.

HC Motor České Budějovice: Mazuch (24. Kváča) – Škopek "C",Hanus, Janásek, Kachyňa, Malovec, Matoušek, Břečka, Křikava, Kutiš – Šuhaj, Svoboda, Točík, Vostřák, K. Vácha, Panáček, Bárta, Pašek, Suchánek. Hlavní trenér: Jan Trummer.

Rozhodčí: Hribik – Kis, Lučan