Norbert Gombos (Q) – Feliciano Lopez (4)

0:2 4:6, 4:6

21.10.2014, 13:56 • Jakub Bartko sk

4:6

A hneď prvý je premenený. Slovenský tenista sa s turnajom lúči, ale nemusí sa za svoj výkon vôbec hanbiť. Už len to, že sa prebojoval do hlavnej fázy turnaja je pekný úspech.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemny zvyšok utorkového dňa v spoločností onlajny.eu!

4:5

A hneď ten prvý premieňa. Lopez bude podávať na víťazstvo v celom zápase!

3:5

Španielsky tenista potvrdzuje brejk a od postupu do druhého kola turnaja vo Valencii ho delí zisk jediného gemu. 3:5.

3:4

Perfektný obranný kros Feliciana Lopeza, ktorý sa v druhom sete ujíma prvýkrát vedenia – 3:4!

3:3

Je to tak, veľmi rýchly proces v prospech španielskeho tenistu. Najrýchlejší gem trval iba minútu aj tri sekundy. 3:3.

3:2

Norbert Gombos udržal svoje podanie a tak ani v piatom geme druhého setu nevidíme žiadny brejk – 3:2.

2:2

Druhý však už nie a tak je opäť vyrovnané – 2:2.

2:1

Prvá čistá hra v druhom sete pre Norberta Gombosa.

1:1

Loptička z rakety Gombosa končí tesne za základnou čiarou a tak je vyrovnané – 1:1.

1:0

Výborne, začiatok druhého setu nášmu tenistovi vyšiel – 1:0.

4:6

Feliciano Lopez využíva hneď svoj prvý setbal a víťazí tak v úvodnej hre, ktorá trvala 31 minút v pomere 6:4!

4:5

Veľká škoda, Lopez to napálil priamo na telo Gombosovi a dokázal vybojovať veľmi dôležitý fiftín – 4:5.