2:1

konec (0:1)

20.10.2014, 15:00 • Viktor Polok (@VPolok)

Tipsport: 2.2 3.8 2.32 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo utkání mezi Teplicemi a Jihlavou, Jihlava vedla až do 64 minuty, kdy vstřelil z penalty branku Lüftner a v 77 minutě otočil utkání Výborný. Já se s vámi loučím a při dalším onlajnu nashledanou. (16:53:21)

90+2

89

Hosté se snaží vyrovnat, ale moc času jim nezbývá.

88

Za faul na půlce hřiště napomenut Urma.

87

Z volného kopu zahrozili jihlavští ale Skalák skvělým zákrokem odvrátil míč na roh.

87

Žlutou kartu dostává Kodeš (FK Teplice).

82

Irobiso dostával skvělý míč, ale domácí ho odkopují do autu.

82

Hosté kopali roh a domáci centrovaný míč odvraceli opět na roh.

81

Hosté se snaží vyrovnat což se jim nedaří protože domácí je k míčí téměř nepouštějí.

80

Domáci mají více ze hry.

79

Jihlavští ted pouze brání.

78

Hosté se snaží vyrovnat, ale domáci se po brance uklidnili a nepouštějí je k míči.

77

Teplice právě vstřelily branku!
Po skvělém centru neměl problém PETR VÝBORNÝ uklidit míč pod brankáře do sítě.

75

Oba týmy se snaží vsítit gol, ale ani jednomu se to zatím nedaří.

74

Více ze hry mají aktuálně domácí.

73

Do hlavy dostal domáci hráč od Irobisa, který obdržel žlutou kartu.

71

Hra se ted kouskuje.

70

Z Protiútoku hrozili jihlavští , ale domácí brankář Skalák neměl z míčem problém.

68

Na hřišti ležel jihlavský hráč , ale nakonec se zvedl a zdá se být v pořádku.

67

Z rohu se nic zajimavého nedělo.

66

Domáci budou zahrávat rohový kop.

66

Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Procházka, přichází Schettl.

64

Z penalty se trefil MICHAEL LUFTNER

62

Domáci ted budou zahrávat pokutový kop!.

61

Ofsajd hostí.

60

Hosté v posledních vteřinách ovládají hru.

58

Další rohový kop, tentokrát zahrávali hosté , ale nic se jim z něho vytěžit nepodařilo.

58

Krásná střela jednoho z Jihlavských, brankář Skalák se vytáhl parádním zákrokem a střelu vyrazil na roh.

58

Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Hron, přichází Maruš.

57

Z rohu se branku ohrozit nepodařilo.

57

Tepličtí budou zahrávat roh.

56

Domáci potřetí střídají, hrací plochu opustil Tibor a přišel Minařík.

55

Ani jednomu týmu se zatím nedaří dostat před soupeřovu branku,

54

Nebezpečný Teplický centr skončil těsně vedle branky.

52

Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Ujčík, přichází Spirkovski.

50

Žlutou kartu dostal hráč jihlavy Ivo Ujčík

48

Z rohu se nic zajimavého vytěžit nepodařilo.

47

Nebezpečný hostujíci protiútok byl zblokovaný jen na roh.

46

Na hrací ploše ted ležel jeden z Jihlavských hráču, ale zdá se být v pořádku.

46

Druhý poločas začal teplickou rozehrávkou.

46

-5

O poločase hosté dvakrát střídali a domáci jednou.
Druhý poločas začne přibližně v 16:09.
Skončil první poločas utkání Juniorské Ligy mezi Teplicemi a Jihlavou, stav utkání je zatím 0:1 pro hosty, jedinou branku utkání vstřelil David Klusák.

45

44

Za zakopnutí míče ted obdržel žlutou kartu hráč jihlavy Jan Kliment.

42

Irobiso mířil sám na brankáře Teplic, ale toho překonat nedokázal.

41

Teplická střela šla mimo branku.

40

Hra se ted přeléva ze strany na stranu.

39

Domácí vedou na rohy již 5:1, brankou ale svou převahu zatím vyjádřit nedokázali.

36

A už to mohlo být o dvě branky! Jeden z teplických obránců ale míč dokázal vykopnout z brankové čáry.

35

Hosté se ale nepovedenou souhrou o balon připravili, kulatý nesmysl skončil v autu.

34

Teplicím je pískán faul na polovině hřiště, u míče jsou Jihlavští.

33

Centr z pravé strany hřiště dolétl pouze k brankáři, který míč vyboxoval do bezpečí.

32

Hra se rychle přesunula na druhou stranu hrací plochy. Hosté mají k dispozici standardku.

31

Rohový kop pro Teplice.

29

Střídání v týmu domácích. Ze hřiště odešel Daniel Richter, na jehož místo nastoupil Petr Výborný.

27

Jihlava měla k dispozici roh, z toho ale "nezapršelo".

24

Vysočina ale v útoku nevymyslela nic kloudného. Zatím sledujeme zápas s minimem šancí na obou stranách.

23

Na druhé straně vybojovali domácí mladíci rohový kop. Ten však pouze proletěl nikým netknut pokutovým územím. Dopředu mohou jít Jihlavští.

21

Centrovaný míč vyslaný do domácí šestnáctky pokryla teplická obrana.

13

Jihlava právě vstřelila branku!
Hosté jdou po nádherné dalekonosné trefě do vedení. Technická paráda v podání DAVIDA KLUSÁKA zapadla k překvapení všech až do brány.