konec (13:17)

18.10.2014, 17:00 • SH Chemik • Josef Cestr (@Hyddaw)

Tipsport: 1.1 15.0 7.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60

Střela Jiřího Motla z bodu devíti metrů po uplynutí času zamířila nad bránu. Litovel tak slaví první výhru v letošní sezóně. (23:24) (23:24)

60

Na 2 minuty je vyloučen Jakub Schmelz (LIT). (23:24) (23:24)

60

Na 2 minuty je vyloučen Zdeněk Kuchař (LIT), pro kterého je to již třetí dvouminutový trest, což automaticky znamená červenou kartu. (23:24) (23:24)

59

Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou domácí, kteří zkoušejí hru bez brankáře a zároveň oslabení. (23:24) (23:24)

59

Oddechový čas pro HK .A.S.A. Město Lovosice. (23:24) (23:24)

59

Pro nevoli všech domácích příznivců obdržel Jan Landa (LOV) červenou kartu. (23:24) (23:24)

55

I přes mírnou teč Baránka se míč dostal za brankářova záda. Sedmimetrový hod prrměňuje Pavel Chroustovský.(23:22) (23:22)

54

Oddechový čas pro Tatran Litovel. (22:22) (22:22)

53

Na rozdíl jediné branky snížil ze sedmimetrového hodu Pavel Chroustovský (LOV). Boj o body stále pokračuje. (21:22) (21:22)

53

Zdeněk Kuchař (LIT) vyloučen na 2 minuty. Domácí mají výhodu sedmimetrového hodu. (20:22) (20:22)

52

Sedmimetrový hod není proměněn po střele do břevna, od kterého se míč odrazil do rukou Adamíka. (20:22) (20:22)

47

Milan Berka (LOV) je vyloučen na 2 minuty. (19:20) (19:20)

45

Ale ani hosté se neprosazují. Stejně, jako na druhé straně domácí Lovci, kterým zhatil skórování výborným zákrokem Baránek. (18:20) (18:20)

41

Zdeněk Kuchař (LIT) je vyloučen na 2 minuty za postrčení soupeře při střele ve vzduchu. (16:19) (16:19)

39

Jan Landa (LOV) je vyloučen na 2 minuty za držení soupeře v oblasti krku. (15:18) (15:18)

37

Obrana Litovle dnes maká na plné obrátky, nedopouští se takřka žádné chyby. (14:18) (14:18)

35

Pavel Chroustovský (LOV) překonává Baránka střelou pod horní tyč. (14:18) (14:18)

30

Ze sedmimetrového hodu se trefuje po téměř 8 minutách hry Pavel Chroustovský. (13:17) (13:17)

30

Na 2 minuty je vyloučen hostující Jan Šmíd (LIT) za faul na probíhajícího Milana Berku, (12:17) (12:17)

29

Oddechový čas pro Tatran Litovel. (12:16) (12:16)

27

Pavel Chroustovský (LOV) to na brankovišti přehnal a za souboj s pivotem hostů obdržel dvouminutový trest. (12:15) (12:15)

17

Současně s hvizdem rozhodčího je udělena žlutá karta Josefovi Jonášovi (LOV). (9:10) (9:10)

16

Oddechový čas pro HK .A.S.A. Město Lovosice. (8:9) (8:9)

13

David Barabáš (LIT) proměňuje druhý sedmimetrový hod hostů v dnešním zápase střelou k levé tyči Adamíkovi svatyně. (7:7) (7:7)

8

Hosté snižují z nařízeného sedmimetrového hodu zásluhou Davida Barabáše (LIT). (4:4) (4:4)

8

Vše končí faulem v brankovišti, za kterou obdržel Jiří Semerád (LOV) žlutou kartu. (4:3) (4:3)

7

Jan Landa (LOV) je vyloučen na 2 minuty za faul na Jakuba Schmalze. (4:3) (4:3)

5

Domácí sice vypíchli míč, ale přihrávka směřovala pouze na nohu Motla. Rozhodčí mylně odpískali roh. Reprezentant Jiří Motl se však gestem fairplay přiznal k teči. (3:2) (3:2)

4

Žlutou kartu obdržel hostující Zdeněk Kuchař za zákrok na hranici brankoviště. (2:2) (2:2)

3

Jan Landa (LOV) obdržel žlutou kartu za držení. (2:1) (2:1)

3

Tentokrát si k sedmimetrovému hodu stoupl Jakub Kolomazník (LOV), který svojí šanci využil. Baránek se v bráně ani nestačil hýbnout. (2:1) (2:1)

2

Hostující David Barabáš obdržel žlutou kartu za držení dresu. (1:1) (1:1)

2

Sedmimetrového hodu se ujal Jiří Motl (LOV), ale na Baránka nevyzrál. (1:1) (1:1)

2

Po faulu na Jiřího Motla je vyloučen na 2 minuty Jakub Dolák (LIT). Lovosice budou navíc zahrávat sedmimetrový hod. (1:1) (1:1)

23:24

HK FCC Město Lovosice: Adamík (Koňařík) – Franc, Landa, Sýkora, Motl, Jelínek, Chroustovský, Barth, Hes, Berka, Semerád, Jonáš, Kolomazník Trenér: Vladimír Šuma

Tatran Litovel: Baránek (Prauzek) – Schmalz, Kuchař, Barabáš, Nedoma, Zima, Šmíd, Juříček, Pohlmann, Mičola, Macel, Dolák Trenér: Lubomír Krejčíř Asistent trenéra: Jakub Květoslav

Rozhodčí: Milan Hájek, Karel Macho
Delegát: Václav Formánek