Kvalifikace ME U21

Španělsko – Srbsko

1:2

konec (0:1)

14.10.2014, 18:00 • Stadion Ramona de Carranzy, Cádiz • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 1.21 5.85 12.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro dnešek se s vámi loučím a přeji příjemný večer. (20:06:05)
Střely na branku: 6:3
Střely mimo branku: 11:3
Rohové kopy: 8:1
Žluté karty: 3:6
Jsme svědky dalšího obrovského překvapení v rámci mezinárodního fotbalu. Tentokrát jsou obětmi supervýsledku mladíci ze Španělska.
Španělé byli celý zápas lepší, avšak po vlastní brance Ňígueze se nemohli dlouho dostat do velké šance. Až v 91. minutě se trefil Pablo Sarabia a zdramatizoval zápas. Minutu po něm měl stoprocentní šanci El Haddadi, jenže skvěle chytající Dmitrović zachránil Srby a z protiútoku udeřil Kostić a poslal tak srbské mladíky na ME 2015, na kterém tedy bude chybět Španělsko, které vyhrálo dva poslední evropské šampionáty.

90+6

90+6

Isco ještě předvedl zbytečný faul a je dalším hráčem se žlutou kartou.

90+5

Rohový kop pro domácí končí po faulu na Dmitroviće hvizdem hlavního rozhodčího.

90+4

Střelec Kostić inkasuje ještě žlutou kartu za svlečení dresu.

KOSTIć - 1:2

90+4

Srbsko právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto! Předhozí stoprocentní šance musí Španěly mrzet o to víc, žez rychlého brejku propálil Arrizabalagu FILIP KOSTIĆ. Asistence: Aleksandar Kovačević

90+3

Munir El Haddadi byl úplně sám před Dmitrovićem, ale ten ho fenomenálně vychytal!

SARABIA - 1:1

90+1

Španělsko právě vstřelilo branku!
Ale je tady vyrovnávací branka. K vidění bude ještě obrovské drama! Nabídka PABLA SARABII prošla celým pokutovým územím a zapadla přesně k tyči.

90

Německý sudí nastavuje pět minut. Tohle už Španělé podle mě otočit nestihnou.

90

Isco předal na hranici vápna míč Óliveru Torresovi, který minul bránu hostů tak o pět metrů.

89

Skvělá práce Mijailoviće, který opět vybojoval faul na svou osobu.

88

Španělé získali balón a rychle míří k Dmitrovićovi.

87

Španělé se nemohou dostat k míči. Nyní fauloval Sergi Gómez.

86

Sergi Roberto ztratil míč a protiútok hostů zastavil faulem. Rozhodčí Zwayer mu ukazuje žlutou kartu.