14.10.2014, 18:00 • Minsk Ice Palace • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 1.78 4.2 3.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa

Ondřej Němec (Atlant) – 0+1, 1 střela, čas na ledě 21:06, 2 trestné minuty

Lukáš Krajíček (Dinamo Minsk) – 0+0, 3 střely, čas na ledě 26:00, 0 trestných minut

Ivan Švarný (Dinamo Minsk) – do utkání nezasáhl (20:34:11)
Je dobojováno. Druhý bonusový bod vystřelil hostům Igor Radulov, který proměnil oba své nájezdy. Domácí odchází do kabin s nepříliš dobrou náladou, za to hosté si vítězství užívají. S konstatováním, že Atlant poráží Minsk 3:2 po samostatných nájezdech, se s Vámi loučím.

RADULOV - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Atlant Moskevská oblast.
Autorem vítězné branky je IGOR RADULOV.

4. série 1:2

Igor Radulov to provedl stejně jako při svém prvním gólu a získává pro Atlant druhý bod v dnešním utkání.

4. série 1:1

Ani druhý pokus nedal Ryan Vesce. Trefil pouze betony.

3. série 1:1

Ani domácí Cheechoo není forhendem úspěšný. Kotouč našel Engren v lapačce.

Jašin se pokusil překvapit Haugena a zakončit do prázdné branky. Domácí brankář vytasil beton a kotouč vyrazil.

2. série 1:1

Ryan Vesce se štěstím prostřeluje Engrena pod betonem.

2. série 0:1

Podobně jako Radulov to zkoušel Majorov, ale nedal.

1. série 0:1

Meleško se pokusil překonat Engrena střelou nad beton, což se mu nepovedlo.

Radulov udělal kličku do forhendu a překonává Haugena.

Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení nerozhodlo o dnešním vítězi a tak nás budou čekat trestná střílení, která už ropzhodnou o tom, který tým získá bonusový bod.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:23

Atlant jel přečíslení dvou na jednoho. Jašin se dostal k zakončení, ale Haugena nepřekonal.

64:01

Probíhá poslední minuta prodloužení.

63:37

Hosté jsou v útočném pásmu a snaží se něco vymyslet.

62:43

Gilroy objel branku a snažil se zakončit, ale kotouč mu utekl z hole a ze šance nic nebylo.

62:17

Střela Meleška byla ztečována vysoko nad branku Atlantu.

61:57

Engren zasahuje proti střele Lisovce od modré.

61:16

Novopašin přenechal kotouč u své branky Potapovovi, který se snaží zavést kotouč po pravé straně do pásma.

60:50

Atten Engren raději kryje kotouč před dotírajícími forwardy domácího celku.

60:31

Hosté mají kotouč za svou brankou a rozjíždí další útok.

60:01

Ve třetí třetině jsme branku neviděli a je tedy jasné, že dnešní utkání bude muset rozhodnout prodlouženíí respektive trestná střílení.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:32

Černý nesmysl je daleko od obou branek a nevypadá to, že by se mělo měnit skóre.

58:48

Kotouč je ve středním pásmu a ani jeden z týmu nechce udělat chybu.

58:08

Hostující Dyblenko je vyloučen za nedovolené bránění a domácí Meleško za nafilmovaný pád.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:18

O kotouč svádí boj Cheechoo s Novopašinem v rohu kluziště.

56:24

Kotouč má na hokejce Linglet, který s ním je u domácího gólmana.

55:25

Hráči ve žlutých dresech nahazují za Haugenovu branku. Následně Voronin operuje s kotoučem, ale záhy o něj přichází.

54:12

Domácím se nepovedla rozehrávka a zadarmo darovali kotouč Atlantu, který jde ihned do útoku.

53:34

Ránu Radulova schoval ve výstroji domácí gólman.

53:01

Linglet našel před brankou volného Ellisona, který nedokázal propálit Engrena mezi betony.

52:20

Dvě střely ze střední vzdálenosti musel pokrýt domácí Haugen. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

51:53

Linglet pálil bekhendem, ale branku Mytišči netrefil. Hosté šli ihned do protiútoku.

49:59

Haugen podržel domácí na vodou. K odraženému kotouči se dostal Jašin, který z ideální střelecké pozice nechal vyniknout domácího gólmana.

48:54

Engqvist střílel zprava na Haugena, který jeho pokus vyrazil ramenem.

47:46

Od modré vyslal ránu Voronin, ale jeho pokus byl velmi nepřesný a skončil na plexisklu za brankou domácích.

47:09

Do ofsajdu se dostali hráči domácího celku a čároví rozhodčí si toho samozřejmě všimli.

45:50

Radulov se dostal do zakončení, ovšem Haugen si počínal znamenitě.

45:15

Dinamo již nemá přesilovou hru, ale na ledě to tak vypadá. Hosté se pouze brání v obranném pásmu.

44:47

Atlant hraje v plném počtu.

44:29

Cheechoo nezachytil přihrávku a hosté se osvobozují vyhozením kotouče přes všechny čáry.

43:24

Hráči v modrých dresech kombinují před brankou, ale šance si nemohou vypracovat.

42:47

V témže čase je za krosček vyloučen hostující Dyblenko. Domácí budou hrát v početní výhodě.

42:47

V hostujícím brankovišti spadli dva hráči na Engrena a rozhodčí přerušují po delší době hru. Hostující gólman bude v pořádku.

42:15

Razvadovskij bojoval za hostující brankou o kotouč, který se mu podařilo vybojovat a domácí stále útočí.

41:05

Dinamo se provinilo ofsajdem. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

40:40

Lars Haugen schovává první pokus hostujícího týmu ve třetí třetině, ve své lapačce.

40:01

Je za námi druhá dvacetiminutovka, ve které se dostali domácí hned zkraje do vedení krásnou střelou Bailena. Následně se dokázal prosadit i Gilroy, ale rozhodčí jeho branku neuznali, kvůli kopnutí kotouče do branky. Nicméně hostům se stejně podařilo vyrovnat v šestatřicáté minutě zásluhou Radulova, který stanovil výsledek na 2:2 po druhé třetině.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:47

Domácím byl odpískán ofsajd. Vhazovat se bude ve stedním pásmu.

39:01

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:35

Ellison se ocitl po zásahu hokejkou v obličeji, na zemi. Nutno podotknout, že ho zasáhl jeho spoluhráč Krajíček.

38:19

Po teči končí kotouč mimo leovou plochu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

37:52

Domácí zatlačili Atlant v jejich třetině, ale k výraznějšímu ohrožení hostující branky se Dinamo nedostává.

36:28

Od modré čáry vypálil Lukáš Krajíček. Jeho pokus skončil v klínu Engrena.

RADULOV - 2:2

35:22

Atlant právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Němec vypálil, jeho pokus vyrazil Haugen pouze ke Kolcovovi. Ten se neukvapil a puk poslal na hůl IGORA RADULOVA, který dorazil pouze do prázdné branky. Asistence: Konstantin Kolcov, Ondřej Němec.

34:24

Dinamo se dostávalo z obranného pásma velice kostrbatě, ale nakonec se jim to podařilo. Atlant výborně napadal a nedal domácím ani vteřinu navíc.

33:02

Ondřej Němec má kotouč za svou brankou a hledá, komu by mohl přihrát. Ovšem nikdo ze spoluhráčů se mu nenabízí.

32:19

Od modré nahazovali hráči Atlantu kotouč na Haugena, který raději přikryl puk do lapačky, před dotírajícími protihráči.

31:05

Engqvist přihrával zpoza branky na volného Gilroye, ale toho vychytal tváří v tvář Haugen.

30:11

Sošnikov se pokusil tečovat kotouč před Haugenem. Domácí gólman nemusel zasahovat, jelikož kotouč mířil mimo jeho branku.

29:17

Bailen je zpět na ledové ploše a hraje se opět v pěti na obou stranách.

28:53

Na útočné modré má kotouč Rukavišnikov, který se odhodlává ke střele.

27:17

Nick Bailen si jde odsedět dvě minuty a hosté mají další početní výhodu.

26:54

Zacharov se snažil ujet ve středním pásmu, což se mu nepovedlo a o kotouč přišel.

25:43

Na druhé straně kryje Engren pokus Meleška.

25:24

Domácí gólman nemá svůj den. Mezi obránci vystřelil Potapov, Haugen kotouč vyrazil a následně ho chtěl hokejkou odpálit, což se mu nepovedlo a Gilroy dotlačil kotouč do branky. Ovšem bylo to bruslí a rozhodčí branku neuznává.

24:14

Po levém mantinelu se dostal do pásma Linglet, ale tam také brzy o kotouč přišel.

23:21

Před Engrenem bylo horko. Nakonec hostující brankář kryje kotouč ve své lapačce po střele Zacharova z otočky.

22:23

Lukáš Krajíček byl s kotoučem ve středním pásmu a rozhodčí pískají ofsajd domácím.

22:16

Hosté jsou kompletní.

21:22

Domácí pokračuje v přesilové hře 5 na 4. S kotoučem jsou ovšem ve svém obraném pásmu.

BAILEN - 2:1

20:49

Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Dinamo využívá dvojnásobnou přesilovou hru. NICK BAILEN dostal na modré kotouč, udělal pár kroků a vystřelil. Kotouč se zastavil až v síti hostující branky. Asistence: Ryan Vesce.

20:35

Po zmatkách před brankou hostů, končí kotouč pod Atte Engrenem.

20:16

Z kraje druhé třetiny se opět vylučuje. Za podražení si jde odpočinout hostující Kolcov a Atlant jde do tří!

20:01

Je za námi první třetina utkání. Hosté se díky přesilovým hrám dostali na koně a také se dostali v jedenácté minutě brankou Kolcova do vedení. O čtyři minuty později srovnával stav utkání domácí Nogačjov. Další branku jsme neviděli a oba celky tak odcházejí do kabin za smírného stavu.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:41

Domácí Meleško si vykoledoval faul hostujícího kapitána Ondřeje Němce, který je vyloučen za hákování.

19:37

Kotouč mají na hokejkách domácí, kteří se snaží ještě o jeden útok.

19:01

Je ohlášena poslední minuta první třetiny.

18:45

Z levé strany vypálil Taratuchin, ale vyrážečka Haugena byla na svém místě.

17:58

Minsk oslabení přežil a hraje opět v plném počtu.

17:22

Domácí jsou pod tlakem, ale ve čtveřici se dobře brání. Hosté se nedostali ještě ke střele.

16:40

Dinamo se zatím úspěšně brání a navíc se mu daří vyhodit kotouč ven z pásma.

15:58

Atlant bude mít možnost rychle odpovědět. Vyloučen je domácí Lisovec.

NOGAČJOV - 1:1

14:49

Na modrou čáru přihrával Meleško, kde se do puku opřel Bailen a jeho ránu tečoval za záda Engrena JEVGENIJ NOGAČJOV. Asistence: Dmitrij Meleško.

14:33

13:58

Střelou od modré čáry se prezentoval Ellison, ovšem Engren kotouč vyrazil a obrana Atlantu ho poslala přes všechny čáry.

13:19

Kotouč je daleko od branky Atlantu a domácí musí začínat další útok z vlastního obranného pásma.

12:33

Domácí budou mít k dispozici přesilovou hru, jelikož si Jašin počínal nedovoleně a dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

11:32

Domácí se osvobozují vyhozením kotouče, který skončil až u Engrena.

KOLCOV - 0:1

10:01

Haugen jel rozehrát kotouč za branku, kde se k němu dostal Radulov, který ho poslal před branku na volného KONSTANTINA KOLCOVA, který mířil přesně. Asistence: Igor Radulov.

09:20

Domácí jeli dva na jednoho, ale Kaljužnyj prováhal správnou chvíli a ze své hokejky nevyprodukoval ani střelu, ani nahrávku.

08:42

Před branku poslal kotouč Cheechoo a Ryan Vesce ho neprotlačil ani na třikrát za záda Atte Engrena.

07:50

Hostujícímu Dyblenkovi se podařilo vystihnout přihrávku domácích a dostal kotouč ven z obranného pásma.

07:09

Charles Linglet zavezl kotouč do pásma po levé straně a domácí se ined usadili před Engrenem.

06:36

Nedovolené bránění ukázal hlavní rozhodčí hostujícímu Taratuchinovi, který oslabuje svůj tým.

06:03

Ani druhou početní výhodu se nepodařilo hostům využít.

05:37

Od modré pálil nepřesně Rukavišnikov. Haugen nemusel ani zasahovat.

05:16

O kotouč se přetahuje v rohu Kulakov a Gluchov. Hostující hráč byl úspěšnější.

04:42

Atlant je nastěhován před Haugenem, který se má co ohánět.

04:03

Bude se ovšem opět vylučovat. Za držení si jde odpykat dvě minuty domácí Linglet. Hosté tak budou pokračovat v početní výhodě.

03:04

Minsk je kompletní a hraje s s plým počtem hráčů na obou stranách.

02:05

Dinamo vyhodilo kotouč daleko od své branky.

01:34

Atlant se usadil v pásmu, kde kombinuje.

01:04

Domácí jdou z kraje utkání do oslabení. Vyloučen je Nogačjov za hákování.

00:58

Hráč Atlantu, Gluchin, se dostal k ohrožení branky, ale skončil na ledě.

00:26

Domácí byli úspěšnější na úvodní buly.

00:01

Obě mužstva nastupují na ledovou plochu a po následných ceremoniích se bude moci vhodit úvodní buly dnešního utkání.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

HC Dinamo Minsk: Haugen (Milčakov) – Nogačjov, Šinkevič, Lisovec, Krajíček, Bailen, Goroško – Linglet, Lopačuk, Ellison, Kulakov, Drozd, Vesce, Kaljužnyj, Cheechoo, Meleško, Zacharov, Szczechura, Razvadovskij, Gavrus

Atlant Moskevská oblast: Engren (Šikin) – Novopašin, Baldajev, Korobov, Dyblenko, Rukavišnikov, Němec, Gilroy – Engqvist, Potapov, Majorov, Voronin, Radlov, Taratuchin, Gluchov, Černov, Kolcov, Sošnikov, Jašin, Šmeljov

Rozhodčí: Čerenkov, Ščenjov – Zacharenkov, Sadovnikov.

Ondřej Němec (Atlant)

Lukáš Krajíček (Dinamo Minsk)

Ivan Švarný (Dinamo Minsk)
Atlant Moskevská oblast

Atlant je na třinácté pozici v západní konferenci, když dokázal ze čtrnácti odehraných utkání vytěžit patnáct bodů, za čtyři výhry, výhru v nájezdech, prohru po prodloužení a osm proher.

HC Dinamo Minsk

Domácí Minsk má odehráno v letošním ročníku KHL již čtrnáct utkání s bilancí šesti výher, dvou výher v prodloužení, dvou proher v prodloužení a čtyř proher. S celkovým počtem čtyřiadvaceti bodů se Dinamo nachází na šesté příčce západní konference.

Ryan Vesce 11 (4+7)
Krásný, dobrý večer. Vítám Vás u sledování dalšího ze zápasů KHL, kde se dnes střetne domácí HC Dinamo Minsk, které přivítá na svém ledě Atlant Moskevskou oblast. Úvodní vhazování je naplánováno na 18:00. Sledujte dnešní onlajn přenos a buďte s námi ve hře.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

2:3

Branky a nahrávky: 15. Nogačjov (Meleško), 21. Bailen (Vesce) – 11. Kolcov (Radulov), 36. Radulov (Kolcov, Němec), rozh. náj. Radulov