konec (0:2, 1:0, 1:4)

14.10.2014, 17:00 • Ledový palác Bolšoj • David Panuška

Tipsport: 5.66 5.1 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro dnešek se s vámi loučím a přeji krásný zbytek úterního večera. (19:19:11)
O osudu zápasu nakonec rozhodla třetí třetina, která skončila v poměru 1:4 pro hosty z Mosky. CSKA si tedy připisuje další výhru.

60:00

SAPRYKIN - 2:6

59:25

Soči právě vstřelilo branku!
Nakonec malá útecha pro domácí publikum. Střelcem je OLEG SAPRYKIN.
Asistence: Alexej Krutov, Andrej Pervyšin

58:05

Achmetov a Billins vyloučeni na dvě minuty za hrubost.

57:41

CSKA v druhé třetině zahájila exhibici a pro Soči to začíná zavánět debaklem. Rozdíl je obrovský.

GRIGORENKO - 1:6

55:35

CSKA právě vstřelilo branku!
Další branku přidává IGOR GRIGORENKO a to po přihrávkách Alexandera Radulova a Stephanneho Da Costy.
Asistence: Alexander Radulov, Stephanne Da Costa

53:14

Dnešní utkání sleduje 8212 diváků!

MURŠAK - 1:5

52:22

JAN MURŠAK trestné střílení rychlou ranou proměnuje a dává pátou branku CSKA!

52:22

Andrej Plechanov fauloval a je nařízeno trestné střílení!

50:00

Utkání se přehouplo do posledních deseti minut.

48:01

Nyní to domácí celek přežil.

46:01

Navíc je vyloučen Oleg Saprykin (SOC).

43:10

Dvě slepené branky na začátku třetí třetiny berou veškerou naději domácího celku na vyrovnání.

VOLKOV - 1:4

41:39

Další puk musí ze své svatyně lovit Gavrilov, zdá se být rozhodnuto. Georgy Mišarin nahodil puk před branku, kde si ho převzal IGOR VOLKOV a bekhendem poslal puk do odkryté klece!
Asistence: Vladimir Žarkov, Geory Misharin

2:6

Branky a nahrávky: 29. Ignatuškin (Krikunov), 60. Saprykin (Krutov, Pervyšin) – 14. Radulov (Grigorenko, Billins), 18. Radulov (Costa, Muršak), 41. Zajcev (Grigorenko), 42. Volkov (Žarkov, Misharin), 53. Muršak (TS), 56. Grigorenko (Radulov, Costa)

HK Soči: Pöpperle (21' Gavrilov) – Pervyšin, Koledov, Ščitov, Pautov, Wilson, Petrov, Plechanov – Ljudučin, Anisin, Emmerton. Krikunov, Ignatuškin, Petersson, Krjukov, Krutov, Saprykin, Warn, Achmetov, Lapenkov, Ščerbina

CSKA Moskva: Galimov – Denisov, Zajcev, Kiselevič, Panin, Bondarev, Mišarin, Billins – Grigorenko, Radulov, Da Costa, Andronov, Muršak, Prochorkin, Ljubimov, Žarkov, Nikulin, Žafjarov, Mamin, Kvartalnov

Rozhodčí: Kadyrov, Komarov – Gordenko, Tomilov