Kvalifikace ME

Arménie – Srbsko

1:1

konec (0:0)

11.10.2014, 18:00 • Stadion republiky Vazgena Sargsjana, Jerevan • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 4.65 3.53 1.74 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zákroky Vladimira Stojkoviće – 3 (19:58:10)
Zákroky Romana Berezovskiho – 4
Ode mě je to pro dnešek všechno. Přeji příjemný fotbalový večer.
Viděli jsme jedno z méně zajímavých utkání. Domácí se dostali v 73. minutě do vedení zásluhou Arzumanjana, ale zápas přesto končí remízou po brance Tošiće z minuty devadesáté. Rozhodně bych nyní nechtěl být v kůži Pizzelliho, který v 83. minutě neproměnil pokutový kop! Za tenhle okamžik si dovolím brankáře Stojkoviće vyhlásit za hvězdu utkání. Jen díky němu vezou Srbové z Arménie jeden bod.

90+5

90+5

Poslední šanci utkání měl Branislav Ivanović, který se dostal zakončení, ale ve skluzu nedokázal pořádně trefit balón a ten má v moci domácí brankář.

90+5

Další balón letěl do vápna Arménů, ale skončil u Berezovskiho.

90+5

Poslední minuta utkání. Podaří se Srbům uzmout vítězství?

90+4

Tadić rychle rozehrál aut, ale následně si neporadil s přihrávkou a domácí odkopávají.

90+3

Kombinaci hostů přerušuje Sarkisov, který byl následně faulován.

90+2

Hosté jsou velmi povzbuzeni vstřelenou brankou a Armény čekají ještě těžké tři minuty.

90+1

První žlutá karta pro domácí. Vidí ji Varazdat Harojan.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut!

Zoran TOŠIć - 1:1

90

Srbsko právě vstřelilo branku!
Tak to je rána pro domácí tým. Zablokovaná Tadićova střela se dostala k volnému ZORANU TOŠIĆOVI, který krásnou technickou střelou zpoza vápna vyrovnává! Asistence: Dušan Tadić