po s.n. (1:0) (0:1, 0:0, 2:1 - 1:0)

09.10.2014, 16:30 • Hokejová hala Úvoz • Magdalena Malá

Konec zápasu. (18:50:20)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HCM Warrior Brno.
Domácí tým vítězí pod plechovou střechou haly Úvoz 3:2 po samostatných nájezdech, kdy krásným blafákem zařídil vítězství Blaško. Velkou zásluhu má na dnešním vítězství brankář domácího celku Jan Borský.

Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení dnes neurčilo vítěze a proto budou muset rozhodnout samostatné nájezdy.

61:26

Borský nechce konec prodloužení zavinění vlastním gólem a tak dělá vše proto, aby se hrálo co nejdéle.

60:01

60:00

56:58

Poruba právě vstřelila branku!
Střondala ujel domácí obraně a se zakončením do pravého horního rohu neměl problém.

56:36

Vhazovat se bude před brankářem hostů.

54:50

Warrior Brno právě vstřelili branku!
Dufkův přesilovkový únik nezastavila ani obrana ani brankář.

3:2

Branky a nahrávky: 41. Růžička, 55. Dufek, rozh. náj. Blaško – 17. Střondala, 57. Střondala (Dobeš)

HCM Warriors Brno: Borský (Holík) – Jurnečka, Rafaj, Kuchař, Pípa, Miloš, Máca – Mudrych, Kunst, Blaško, Macháň, Jedlička, Bernovský, Růžička, Karpíšek, Dufek K., Chalupa, Dufek O., Malý, Bocián

HC RT TORAX Poruba 2011: Remiáš (Mrázek) – Balcárek, Kotouček, Dobeš, Markovič, Kroček, Pliska, Voznička, Vojtášek, Žídek, Havránek, Střondala, Takáč, Timura, Klíma, Mrva, Bochňák, Dlouhý, Voznička

Rozhodčí: Marek Honza – Pavel Lainka, Martin Šustr