Piráti Chomutov – Bílí Tygři Liberec

0:5

konec (0:1, 0:1, 0:3)

06.10.2014, 17:30 • SD ARÉNA • Antonín Domanický (@ADomanicky)

Drtivým výsledkem vyhráli hosté z Liberce v dohrávce druhého kola juniorské extraligy. Připisují si tak tři body a skalp Pirátů, kteří se před nimi museli sklonit. utkání končí a já Vám přeji krásný zbytek večera. (19:40:29)

60:00

59:52

Ještě jeden zákrok Vaněčka na závěr utkání.

59:43

Černý poslal slabý pokus na Vaněčka.

59:02

Kačírek si nahodil puk a dojel jej. Ke střele se ovšem nedostal.

58:11

Hlava zaútočil ale byl vytlačen za bránu Liberce. Piráti pokrčují v náporu i když je prakticky rozhodnuto.

57:06

Wágner nahodil do útoku na spoluhráče, který skákavý kotouč nezkrotil.

56:49

Již v ofsajdu se nacházel Macháček, který zpracovával kotouč.

56:14

Nahození od mantinelu se sneslo do lapačky Vaněčka.

55:43

Liberec právě vstřelil branku!
Obrovská chyba brankáře Lukeše nyní podtrhuje špatný výkon Chomutova v zápase. DOMINIK HRNÍČKO vystřelil vší silou z prostoru před modrou čárou. Puk zpomalil o hůl obránce o dopadl brankáři mezi betony. Ten jej ale propustil do sítě. Bez asistence.

55:35

Veselý dostal puk v pásmu, ale byl mu odpískán ofsajd.

54:58

54:31

Rychlý kontr Dimitrova zastavil zákrok brankáře.

54:12

Lahůdka na závěr zápasu. V oslabení se dostal do úniku SAMUEL SOLENSKÝ, který hezkou kličkou překonal brankáře. Asistence: Jozef Huňa.

53:45

Piráti předvedli hezký přechod do pásma. Měl ale jednu vadu na kráse jménem ofsajd.

53:21

Hrníčko dostal puk až za bránu soupeře.

53:01

Úvodní střelu Vaněček vyrazil. Tlak Pirátů pokračuje.

52:51

Hosté si komplikují situaci. Za podražení je vyloučen Havlas.

52:21

Ofsajd zastavil liberecké snažení o útok.

52:12

Nyní se icingu dopustili domácí.

51:51

Po dlouhém tlaku vyhazují Liberečtí na icing. Vhazování v jejich pásmu.

51:09

Na domácích je vidět snaha. Kellerstein si hezky obkroužil bránu a hledal spoluhráče, kteří by mohli vystřelir.

50:40

Huňady dostal puk od Hlavy a ostře vystřelil. Vaněček bezchybně chytá.

50:16

Vaněček raději zalehl puk nahozený chomutovskými útočníky.

49:50

Brána po pádu Macháčka vypadla ze základního postavení. Vhazuje se po pravici Vaněčka.

49:01

Zachar se pokusil vystřelit. V kritický moment mu byl vypíchnut puk.

48:34

Hosté v plném počtu. Piráti zakládají nový útok.

47:54

Hlava se snažil probojovat do pásma. To se mu povedlo ale nedostal puk do zakončení.

46:59

Macháček převzal puk poslaný jemu do jízdy. Následně ale nevystřelil. Tlak Pirátů ovšem pokračuje.

46:49

Pokus o založení útoku zastavuje ofsajd.

46:32

Je vyloučen Havlín (LIB) za sekání.

46:11

Puk mají Liberečtí za svou bránou a chystají se rozehrát.

45:21

Pálek nečekal a rychle vystřelil. Brankář má puk v lapačce, následuje vhazování.

44:30

Několik střel se vzneslo podél Lukešovi brány. Žádná neměla gólové parametry.

44:02

Zákrok Lukeše přerušil hru a vhazuje se po jeho pravici.

43:56

Zakázané uvolnění Pirátů. Vhazování před Lukešem.

43:29

Hosté plní normu gólu na třetinu. MAREK ZACHAR si počíhal před bránou na puk a poslal jej bez čekání za Lukeše. Asistence: Tržický, Jedlička.

43:18

Hrníčko byl sám před bránou ale netrefil se ideálně.

43:04

Špatná rozehrávka hostů znamená zakázané uvolnění.

42:53

Domácí se osvobodili vyhozením.

42:18

Liberečtí se drží v útočném pásmu a číhají na příležitost ke střelbě.

41:59

Tvrdý zákrok na libereckého hráče a vyloučen je Aleš Macháček na dvě minuty za nedovolené bránění.

41:13

Piráti ztratili kotouč a Liberec jej drží ve středním pásmu.

40:46

Domácí jíž v plném počtu a ženou se do útoku.

40:16

Liberec pokračuje v krátké přesilové hře.

40:01

Ve druhé části hry navýšili hosté své vedení zásluhou Huňy a vedou o dvě branky. Domácí tak musí ve třetí třetině zkusit vyrovnat. Třetí perioda by měla pokračovat přibližně v 19:04.

40:00

39:54

Nahozením za bránu skončí druhá dvacetiminutovka.

39:36

Domácí dostali puk do pásma Liberce.

39:01

Huňady se protáhl mezi obránci a zakončil. Vaněček pohotově vyrazil.

38:57

Libereckou rozehrávku zastavil ofsajd.

38:41

Prakticky ihned se domácí osvobodili vyhozením.

38:32

Hierman dostal dvě minuty za napadení.

38:22

Hrníčko v dobré pozici nevypálil a Liberec přišel o možnost navýšit.

37:33

Hosté v plném počtu. Puk za bránou Lukeše.

36:46

Pirátská rozehrávka se nevydařila. Icing.

36:18

Hlava nadvakrát vypálil. Poprvé Vaněček vyrazil. Podruhé zakročil lapačkou.

35:50

Odražený puk Hlava nekompromisně poslal do náruče Vaněčka.

35:32

Martin Šír (LIB) si posedí dvě minut za hákování.

35:16

Piráti mají ponechanou výhodu a snaží se střílet.

34:32

Ofsajd zastavil začínající akci domácích.

33:21

Veselý udržel puk v pásmu a snaží se přihrát lépe postavenému spoluhráči. Neúspěšně, puk má Liberec.

33:12

Icing Liberce. Hra se stěhuje před Vaněčka.

32:51

Skvělým zákrokem teď svůj tým zachránil Lukeš! Rychle se přesunul k tyči a bleskově zasáhl lapačkou.

32:17

Hosté v plném počtu. Přečkali tedy další ohrožení bez úhony.

31:53

Špatná rozehrávka Pirátů na jejímž konci je zakázané uvolnění.

31:17

Vlastním přičiněním ztratili domácí pásmo a složitě jej dobývají.

30:55

Piráti udrželi pásmo. Zde se však strhla mela u mantinelu anásledně rozhodčí vykázali hru do středního pásma

30:11

Za sekání je vyloučen Beránek (LIB).

29:59

Huňady dojížděl kotouč, ale nestihl zakončit. Vaněček přerušil zákrokem a bude se vhazovat.

29:12

Piráti nezvládli udržet pásmo. Liberec dostal puk mimo ohrožení.

28:49

Puk v ochranné síti a bude se vhazovat v pásmu Liberce.

28:39

Nahození puku zastavil brankář Liberce. Vhazování v libereckém obranném pásmu.

28:16

Piráti se snaží ze všech sil ale nedopracují se k zakončení.

27:46

Oba týmy již v plném počtu.

26:49

Jirušek dostal puk do útočné třetiny. Pod tlakem obránců se ho ale vzdal.

26:47

Mrázkův pokus od modré skončil v lapačce Lukeše.

26:19

Černého dělovka našla připravenou lapačku Vaněčka.

25:43

Vyloučeni jsou Radek Šír (LIB) a chomutovský Meliško. Oba za hrubost.

25:24

Šír mohl pálit od modré. Ztratil puk a nebýt včasného zásahu jeho kolegy, šli by Piráti do úniku.

24:56

O puk se vede strkanice za bránou Pirátů.

24:09

JOZEF HUŇA zůstal sám před brankářem a nikým nerušen poslal bekhendovou dorážkou svůj tým do dvoubrankového vedení. Asistence: Zdeněk Král, Vojtěch Havlas.

23:30

Dubeň včas dobruslil a udržel pásmo. Jeho spoluhráči jej ale v aktivitě nepodpořili a puk si berou hosté.

22:57

Šťovíček přenechal Hlavovi, který neměl ideální podmínky ke střelbě.

22:34

Rychlá střela Hlavy skončila v náruči Vaněčka. Vhazování v libereckém pásmu.

22:00

Macháček se dostal do pásma a pokračoval by na bránu nebýt tvrdého hitu libereckého obránce.

21:14

Rychlý útok skončil střelou Solenského. Lukeš připraven.

20:38

Zákrok brankáře proti nahození kotouče přerušil hru a bude se vhazovat v libereckém obranném pásmu.

20:16

Zakázané uvolnění Liberce. Vhazování před Vaněčkem.

20:02

Puk dostali pod kontrolu hosté.

20:01

Hráči se vrací na led a utkání bude pokračovat.
Jako první otevřeli skóre hosté z Liberce. Piráti měli poté možnost vyrovnat, což se nepodařilo. V těsném vedení jsou tak i nadále Liberečtí a uvidíme, jak se bude vyvíjet druhá třetina, která začne přibližně v 18:18.

20:00

19:54

Piráti drží kotouč a třetina se dohrává.

19:27

Solenský jen nahodil a odešel střídat.

18:54

Hosté ztratili kotouč v útočném pásmu a z toho těží domácí.

18:35

Hosté v plném počtu. Hra se posléze přerušuje a je vykázána do středního pásma.

17:53

Hlava dostal puk a stál před odkrytou klecí! Trefil jen boční síť.

17:28

Puk se dostal až k Lukešovi. Ten jej podržel a vhazuje se v pásmu domácích.

16:53

Piráti nadvakrát ztratili útočné pásmo. Začínají ze svého takříkajíc od nuly.

16:31

Babec dostal puk do ideální pozice před bránou! Zasáhl skvělý gólman Lukeš a zároveň je za napadení vyloučen Kačírek (LIB).

15:45

Piráti si převzali kotouč a rozjíždějí akci zpoza brány.

15:20

Domácí jsou již v plném složení, liberečtí hráči ale drží pásmo.

14:48

Piráti se vyhozením osvobozují.

13:52

Zachar si vyměňuje kotouč se spoluhráči. Chybí ale střela.

13:23

Liberec drží pásmo. Na dorážku před bránou číhal Kačírek, puk ale propadl do náruče Lukeše.

13:14

Z řad Pirátů přichází trest pro Veselého. Dopustil se nedovoleného bránění.

12:25

Domácí se tlačí kupředu. Puk drží za bránou Liberce ale k zakončení se nemají.

11:49

Šťovíček se sám zkusil probít přes obránce a málem se mu to podařilo. V kritický moment ztratil puk.

10:58

Střela Petra Macháčka zaduněla o Vaněčkovi betony. Akce domácích nadále trvá.

10:05

Strunz vybojoval pásmo, ale nikdo ze spoluhráčů mu nešel na pomoc. Puk po nahození končí v lapačce Vaněčka.

09:42

Lehké nahození puku chytá Lukeš. Vhazování po jeho pravé straně.

08:56

Liberečtí si převzali kotouč, avšak domácí brání střední pásmo a nedovolili hostům zaútočit.

08:18

Wágner si šikovně najel do útoku a z úhlu poslal střelu, kterou musel gólman Vaněček vychytat ramenem.

07:22

Piráti nyní neúspěšně bojovali o útočné pásmo. Ztrácejí puk, který má nyní na hokejkách soupeř.

06:56

Zákrok Lukeše přerušil hru. Liberečtí však udrželi pásmo.

06:20

Hosté se dostali do rychlého přečíslení. V něm zachoval chladnou hlavu Jedlička a nahrál DOMINIKOVI HRNÍČKOVI, který prostřelil brankáře Lukeše. Asistence: Jakub Jedlička.

06:03

Hlava se zkoušel probít do útoku ale neúspěšně.

05:18

Střelu Wágnera chytil Vaněček.

05:07

Liberečtí nestihli dojet puk a píská se zakázané uvolnění.

04:32

Střela Chomutovského obránce vyrazila hůl libereckému hráči a následně skončil puk v ochranné síti. Vhazování po levici Vaněčka.

04:12

Velmi dlouho nechali rozhodčí oba týmy bojovat o puk u mantinelu. Nakonec se hra přerušuje a stěhuje se do středního pásma.

03:10

V protiútoku pálil Jedlička a Lukeš musel zasahovat. Následná akce Liberce se nedočkala zakončení a tak přebírají kotouč domácí.

02:44

Ringlerova střela se otřela o beton brankáře. Puk přebírají hosté.

02:39

Hra již bude pokračovat, problém byl odstraněn.

02:39

Hra nebude pokračovat dokud ledaři neopraví uchycení ochranné sítě za bránou.

02:39

Přerušení hry má na svědomí kotouč, který opustil hrací plochu.

02:28

Hosté jsou již v plném počtu, avšak Piráti jsou stále nastěhovaní v útočné třetině.

01:14

Piráti špatně rozehráli a přišli tak o útočné pásmo.

00:44

Piríti se usazují v pásmu a kombinují. Střelu Hiermana brankář vyrazil.

00:11

Tržický (LIB) dostal dvě minuty za krosček. Hosté se hned z úvodu musí bránit.

00:04

Úvodní buly zvládli lépe domácí.

00:01

Ještě jednou zdravím, tentokrát již z SD ARÉNY. Zde právě skončilo rozbruslení obou týmů a zápas za několik minut začne.

Piráti Chomutov: Lukeš (Danylec) – Meliško, Páleník, Ringler, Hierman, Dubeň, Černý – Wágner, Šťovíček, A. Macháček, Jirušek, Tupý, Dimitrov, Veselý, Janák, Kellerstein, Huňady, P. Macháček, Strunz, Hlava.

Bílí Tygři Liberec: Vaněček (Skřebský) – Mrázek, M. Šír, Arlt, Beránek, Havlín, Pálek, Tržický – Babec, Hrníčko, R. Šír, Huňa, Král, Jedlička, Solenský, Vondráček, Zachar, Kačírek, Havlas, Heřmánek.

Rozhodčí: Hodek – Kokrment, Coubal.
Zdravím všechny příznivce mládežnického hokeje. Juniorskou extraligu ledního hokeje čeká dohrávka druhého kola a na programu je zápas mezi chomutovskými Piráty a Libercem. Zápas byl odložen z důvodu účasti Pirátů na Světovém turnaji juniorských týmů v ruské Ufě. Piráti tak se zpožděním v náhradních termínech dohrávají zmeškaná utkání a snaží se v nich nahnat uniklé body. Podaří se jim to i proti Liberci?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

0:5

Branky a nahrávky: 7. Hrníčko (Jedlička), 25. Huňa (Král, Havlas), 44. Zachar (Tržický, Jedlička), 55. Solenský (Huňa), 56. Hrníčko

Rozhodčí: Hodek – Kokrment, Coubal