1:2

konec (0:0)

06.10.2014, 14:00 • Jan Kousal

Tipsport: 1.92 4.0 2.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po bezbrankovém prvním poločase jsme nakonec po změně stran viděli tři góly. Hosty poslal do vedení v 56. minutě Demeter, na jehož branku dokázali domácí odpovědět v 73. minutě Čížkem. O pět minut později dal ale konečnou podobu výsledku zápasu Jakub Fulnek. Jihlava si ze hřiště Jablonce odváží tři body za výhru 2:1. (15:58:08)

90

88

Hosté ve velké pohodě dohrávají zápas s míčem na svých kopačkách. Domácí to budou mít již velmi těžké.

85

Karásek si nyní pohlídal náběh Maruše a v pohodě míč odvrátil do bezpečí.

83

Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Bello, přichází Ujčík.

82

Do střelecké pozice se dostal Klusák, jenže míč z jeho kopačky šel nad bránu.

81

Po faulu jednoho z domácích hráčů kopali hosté standardku, k přímého ohrožení brány soupeře se ale nedostali.

79

Slibnou akci hostů zastavil faulem Žemba, míč budou mít hráči Jihlavy.

78

Jihlava právě vstřelila branku!
Hosté obrali o míč Moulise a poté poslali do vápna centr, po kterém hlavičkoval v dobré pozici Mlakič. Gólman Krásný sice výborně zasáhl, jenže na následnou střelu JAKUBA FULNEKA byl již krátký!

77

Rozkovec nyní chodí po hrací ploše a kulhá.

76

Gebert se dopustil útočného faulu a míč mají hosté.

75

Hosté mohli po chvilce strhnout vedení zpět na svou stranu, jenže Kliment trefil z hranice vápna jen tyč domácí brány!

73

Jablonec právě vstřelil branku!
Štěpánkův centr odvrátila obrana k TOMÁŠI ČÍŽKOVI, jehož tečovaná střela skončila za zády Soukupa – 1:1!