ELIOD extraliga mladšího dorostu

Královští lvi Hradec Králové – Bílí Tygři Liberec

4:1

konec (0:1, 1:0, 3:0)

05.10.2014, 12:00 • Zimní stadion v Hradci Králové • Lukáš Štěrovský (@sterovsky)

Na východě Čech jsme dnes viděli zajímavý obrat, kdy domácí tým prohrával nejprve 0:1, nakonec však dokázal skóre otočit až na konečných 4:1, čímž potvrdil papírové předpoklady tohoto zápasu.

Pro dnešek to bude vše, někdy příště u mládežnického hokeje opět nashledanou. (14:06:32)

60:00

59:56

Nahozený puk se odrazil od mantinelu zpět před branku Vomáčky, ten jej sice s obtížemi, přesto však přikryl.

59:23

A teď navíc dojde ke srovnání sil. Kunst před brankou Vomáčky podrazil jednoho z domácích, Liberec tak přichází o početní výhodu.

59:05

Hradec ale v poklidu vyhazuje do středního pásma.

58:34

A ještě jedno vyloučení. Jirásek si zbytek zápasu odsedí na trestné lavici, provinil se totiž nedovoleným zákrokem – vražením na hrazení.

58:12

Přesto se Liberec stále snaží, za to klobouk dolů.

57:28

Puk je na hradecké straně, avšak opět zašlápnut u mantinelu. Kdepak, tady je pro dnešek hotovo.

56:24

Hradec právě vstřelil branku!
Definitivní ránu Liberci zasadil po kombinaci Jiráska a Štohanzla přízemní ranou JAKUB HAŠEK.

56:12

Už to však podle minulého scénáře neplatí.

55:25

Kapitán v akci! Štohanzl se dostal ke střele, ta však jenom lízla lapačku hostujícího brankáře. Puk se po chvíli zase dostává na hradeckou půli.

53:47

Opravdu to vypadá, že se bude dohrávat hlavně na půli Liberce. Jak byli Severočeši v druhé půli lepší, tak nyní se podobají spíše extrémnějšímu obrazu svého týmu z první periody.

52:37

Tak hradečtí hráči se nakonec přece jen dostali ke střele. Hrstka byl však správně postaven a puk se neškodně odrazil od jeho chráničů.

52:01

Na obrazu hry se nic nemění, snad jen to, že teď se "zašlapává" na liberecké straně hřiště.

51:22

Stejná situace. Takto se Liberečtí jen těžko na něco zmůžou...

50:25

Další odevzdání kotouče a vystřídání. Teď se bojuje hlavně podél mantinelů a ve středním pásmu.

49:24

Teď už to s hosty z Liberce vypadá špatně. Hradečtí se opět natlačili do jejich obranného pásma. Liberec vyhazuje, ale není mu to nic platné; Hradec kotouč opět odebírá.

48:53

Oddechový čas pro hosty.

48:53

Využitá přesilová hra pro Královské Lvy! Po skrumáži, která vznikla před brankářem Hrstkou, dokázal puk doslova doklepat do branky VÁCLAV MARŠÍK. Bez asistence.

4:1

Branky a nahrávky: 33. Maršík (Gaspar), 41. Jirásek, 49. Maršík, 57. Hašek (Jirásek, Štohanzl) – 11. Turský

Královští lvi Hradec Králové: Vomáčka (Kouba) – Lelek, Voňka, Pohl, Muška, Gaspar, Šalda, Jonáš – Sajdl, Hladík, Jakubec, Pažourek, Matouš, Havelec, Jirásek, Dvořák, Štohanzl "C", Hašek, Mazura, Maršík, Síla. Trenér: Tomáš Martinec.

Bílí Tygři Liberec: Hrstka (Kuhn) – Bednář, Krejsa, Šuráň, Turský, Kotyza, Bálik – Dospěl, Šír, Šíp, Mocek, Charvát, Čermák, Kunst, Verbický, Ira, Chrtek "C", Šafařovský. Trenér: Milan Plodek.

Rozhodčí: Veselý – Pošvář, Votroubek