4:3

konec (2:1, 2:1, 0:1)

04.10.2014, 16:00 • Letohrad • Iva Janoušková

Děkuji za Vaši pozornost a přeji hezký zbytek víkendu. (17:43:05)
Letohrad slaví další výhru na domácím hřišti, když Hradec Králové porazil 4:3. Střely za třetí třetinu byly 8:4, celkově pak 22:21.

45:00

44:18

Z mezikruží vystřelil Dulava, od hokejky hradeckého obránce se ale míček odrazil nad červenou čáru sítě.

43:39

Hraje se však velmi tvrdě, soupeř střele neopouští k moc střelám.

42:59

Do konce zbývají poslední dvě minuty, které ale rozhodně slibuje závěr pravého derby!

41:25

Na červené se míčku zmocnil Jan Lux a běžel sám na branku. Doběhl ho ale Jan Bacovský a zakončení mu překazil!

40:30

Trest Dulavy a Šimka končí, Hradci dobíhá oslabení za Nováka. Letohrad předvádí pěkné kombinace, k zakončení chybí málo, Humlíček v brance čaruje.

38:52

Za faul na Kováře (napadení) je vyloučen Petr Novák – Letohrad bude minutu a půl hrát 4 na 3.

38:22

Vylučuje se na obou stranách, za nedovolené bránění je vyloučen hradecký Petr Šimek, za nafilmovaný pád je dvěma minutami potrestán Petr Dulava.

37:30

Odehrána polovina třetiny, brankáři si mění strany.

36:08

Velmi blízko byl gólu Jan Lux, na něhož zívala odkrytá hradecká branka.

34:28

Hradečtí oslabení ubránili a znovu se řítili do útoku.

32:28

Za hákování je vyloučen hradecký Jan Černý.

31:49

Letohrad se konečně vymanil z hradeckého tlaku a Humlíčkovu pozornost prověřil Jaromír Protzner.

30:09

Hradec právě vstřelil branku!

Tak to byl ukázkový nástup do třetiny – na 4:3 snížil PETR NOVÁK. Asistence: Tomáš Pazourek.

30:01

Další třetina začne přibližně v 17:12.
Po druhé části Letohrad vede 4:2, střely za druhé dějství byly 7:6.

4:3

Branky a nahrávky: 5. M.Švec (Dulava), 9. Protzner (Šprincl, Š.Švec), 21. Protzner (Š.Švec), 25. Šprincl (Hejtmánek) – 8. Fiala (Řehák), 26. Hrubý (Pekárek), 31. Novák (Pazourek)

SK Hokejbal Letohrad: Šimara – Forman, Dulava, Mrštný M., Košťál, Nožka, Urban, Hejtmánek, Janďourek, Kudela – Halbrštát (C), Švec M., Štefka, Lux J., Lux O., Švec Š., Kovář, Šprincl, Protzner, Jurga, Paukrt

HBC Hradec Králové 1988: Humlíček (Brykner) – Hora, Škoda, Fišer L., Černý, Jiřík, Veselý – Ježek, Novák, Fišer J., Bacovský, Jobák, Fiala, Hrubý, Pekárek, Řehák, Šimek, Pazourek

Rozhodčí: Škrobák Petr, Olesz Vladislav