konec (1:1)

03.10.2014, 20:30 • Olympiastadion Berlin, Německo • Martin Dvořák

Tipsport: 2.2 3.34 3.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:22:05)
Dnešní utkání končí vítězstvím domácího týmu, který tři body doslova vydoloval ze země. Hosté jako by celý zápas odehráli tak na půl plynu povedl se jim tak pouze úvod a závěr zápasu, kdy také padly oba góly Stuttgartu.

90+3

90+3

Poslední vteřiny dnešního utkání.

90+1

Sudí Aytekin nastavil jednu minutu nad rámec základní hrací doby.

90

Wernerova střela z velké dálky končí pouze vedle branky, to vše v poslední minutě řádné hrací doby.

89

Nakonec je z toho rohový kop, který vybojoval Ibišević.

89

Volný kop hostů, na polovině Herthy, hosté se formují před pokutovým územím soupeře.

88

Diváci v hledišti věří a povzbuzují svůj tým, který je blízko cenným třem bodům.

85

Domácí vědí, že v posledních minutách musí hlavně hrát, nečekat na to, co předvede soupeř.

Sandro WAGNER (vl.) - 3:2

83

Stuttgart právě vstřelil branku!
SANDRO WAGNER je smutným hrdinou! Hosté rozehráli volný kop z pravé strany a Wagner si ve vápně naskočil na míč, který přesně umístil do své branky.

82

Žlutou kartu dostává Peter Pekarík (Hertha BSC) za zbytečně ostrý faul na Kostiće, u vlastní šestnáctky.

81

Žlutou kartu dostává Vedad Ibišević (VfB Stuttgart) za to, že si dovolil doběhnout k brankáři Kraftovi a pomoci mu s rozehrávkou.

81

Rohový kop Suttgartu, Ibišević tam však před brankou Herthy atakuje v souboji o míč Krafta.

80

Poslední desetiminutovka tohoto utkání, které se od 5. minuty začalo lépe vyvíjet pro hosty, pak ale domácí dokázali třemi góly v řadě otočit na současných 3:1!

79

Míč nyní létá vzduchem přes půlící čáru, v držení hostů.

Ibišević hlavičkuje těsně vedle

3:2

konec (1:1)

Branky: 22. Kalou (pen.), 64. Kalou (Stocker), 74. Beerens (Ben-Hatira) – 5. Leitner (Klein), 83. Wagner (vla.)

Karty:   43. Heitinga (HER), 82. Pekarík (HER) – 30. Leitner (STU), 81. Ibišević (STU)

Hertha BSC: Kraft – Pekarík, Heitinga (65. Niemeyer), Lustenberger, Schulz – Hosogaj – Beerens, Ben-Hatira (76. Hegeler), Skjelbred, Stocker – Kalou (65. Wagner).
Náhradníci: Burchert – Ronny, Hegeler, Ndjeng, Niemeyer, Haraguči, Wagner.

VfB Stuttgart: Kirschbaum – Klein, Schwaab, Rüdiger, Sakaj – Romeu (74. Harnik), Gruezo (28. Werner) – Gentner, Leitner, Kostić – Ibišević.
Náhradníci: Ulreich – Haggui, Niedermeier, Rausch, Maxim, Harnik, Werner.

Rozhodčí: Aytekin – Brand, Achmüller