konec (2:0, 0:1, 1:0)

01.10.2014, 17:00 • Enel aréna • Michal Paška sk

Ďakujeme za pozornosť. (18:57:03)
Liptovský Mikuláš na domácom ľade zdolal Topoľčany po výsledku 3:1.

Po dvoch tretinách bol stav 2:1, domáci tím svoju výhru spečatil gólom Bartíka v 55. minúte.

60:00

59:45

Žitňanský zamestnal lapačku Hollého.

57:30

Liptovský Mikuláš už zrejme ustráži víťazstvo.

56:20

Hostia získali pásmo, no nie nadlho.

54:26

PETER BARTÍK zvyšuje na 3:1, keď jeho strela končí v sieti. Puk brankárovi hostí prešiel pomedzi betóny.

54:11

Bartíkovu strelu Halo vyráža, neujíma sa ani dorážka Mezovského.

52:21

Za krošček inkasuje trest Minárech.

52:16

"Mikuláš, dajte im góla," kričia domáci fans.

51:29

Klimčík zakončil z pravej strany, vhadzovať sa bude pred bankárom hostí.

50:53

Kuric pekne na Bartíka, jeho zakončenie vyrazil Halo.

49:48

Z ľavej strany dobre mieril Legerský, Halo puk vyráža hokejkou.

48:31

Hollý vykorčuľoval z bránky aby puk dostal do bezpečia.

47:55

Bartík sa už po dobrej strele chystal tešiť z gólu, proti sú ale betóny brankára Topoľčian.

46:31

Guričan krúžil s pukom pred vlastnou bránkou, číhal naň Uhrík.

44:21

Hostia v pásme Liptovského Mikuláša, no bez zakončenia.

43:17

V páde zakončoval Marcinko, Halo kryl jeho pokus.

41:46

Vylúčenie na strane hostí, Chlapovič dostal trest za nedovolené bránenie.

41:35

Uhríkovo zakončenie zblízka marí dobrým zákrokom Halo.

40:40

Za seknutie inkasuje trest za Fusek i domáci Školiak za držanie.

40:40

Po strele hostí puk končí v lapačke Hollého.

40:01

Začala sa tretia tretina.
V druhej tretine sme boli svedkami len jedného presného zásahu, puk zo svojej siete lovil domáci brankár.

V 31. minúte ho po prečíslení prekonal Dobrý. Po dvoch tretinách vyhráva Liptovský Mikuláš nad Topoľčanmi 2:1.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:35

Hostia v pásme domácich.

39:11

Bartík sa takmer dostal k zakončeniu, keď Halo vybehol zo svojho "rajónu".

38:52

Za seknutie si posedí Divok.

37:21

Záhorský dostal dobrú prihrávku pred bránku, no míňa ju.

36:19

Tvrdá strela Guričana míňa bránku.

35:45

Mihalik zakončoval zblízka, no dobre zasiahol Hollý.

34:58

Dve minúty za podrazenie inkasuje Kuric.

34:46

Po Bartíkovom zakončení Halo puk nemá vo svojej moci, no nikto z Mikulášanov ho nedoráža.

33:30

Macík získal puk, no ten mu v rozhodujúcej chvíli skĺzol.

30:46

Hostia znižujú, keď využívajú prečíslenie. Puk do bránky dopravil ĽUBOŠ DOBRÝ.

29:53

Kadlubiak míňa bránku, jeho pokus bol blokovaný.

29:14

Školiak sa k zakončeniu nedostal, hostia získavajú cenné sekundy.

28:30

Bystričan dostal trest za seknutie.

28:30

Macík bol v dobrej šanci, keď sa chystal zakončiť pred brankárom hostí, faulovaný!

27:50

Macík z dobrej pozície mieri vedľa bránky.

27:34

V oslabení to skúša Bartík, Halo jeho strelu kryje.

27:02

Strela Guričana sa k Hollému nedostala.

26:21

Dobrý obranný zákrok Uhríka.

25:44

Kadlubiak mieri na trestnú lavicu za nedovolené bránenie.

25:13

Zrejme to nebolo nič vážne, hrá sa ďalej.

25:12

Brankár Halo po kontakte s domácim hráčom leží na ľade.

24:57

Kadlubiakov strelecký pokus kryje brankár Topoľčian.

23:54

Bodku za akciou domácich dáva strela Školiaka, brankár hostí ju vyráža do ochrannej siete.

23:00

Oslabenie hostia prežili bez ujmy.

22:48

Strelu Nitrianskeho brankár Topoľčian vyráža.

22:13

Halo prikryl puk pred Marcinkom.

21:29

Macíkova dobrá robota a získané pásmo.

20:53

Dvojminútový trest za hákovanie dostal Minárech.

20:31

Liptáci v plnom počte v pásme súpera, no k ohrozeniu bránky Topoľčian neprišlo.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Po úvodnej tretine vyhráva Liptovský Mikuláš nad Topoľčanmi 2:0. Skóre otvoril Marcinko v 8. minúte.

O dve minúty ho napodobnil kapitán Kuric, keď pekne tečoval do siete strelu Školiaka. V závere počas oslabenia svoj tím podržal gólman Liptákov Hollý.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:52

Dobrá strela Uhríka, Hallo ju kryje.

19:28

Georgiewský vystrelil, no domáci gólman chytá puk bez najmenších problémov.

18:10

Hollý betónom vyrazil pokus hostí, výborne sa predviedol aj pri následnej dorážke!

18:02

Vylúčenie aj na domácej strane, Moravčík dostal trest za seknutie.

17:51

Hoci bol Uhríkov pokus tečovaný, v sieti nekončí.

17:15

Topoľčany sú na ľade v plnom počte.

16:45

Macík sa dostal v dobrej pozícii k zakončeniu, puk mu ale nesadol tak, ako si tento šikovný útočník predstavoval.

16:19

Hostia vyhadzujú cez všetky čiary.

15:49

Mezovský si pýtal puk a aj vystrelil, jeho pokus bol ale zblokovaný.

15:12

Za držanie inkasuje trest Guričan.

15:01

Pekný obranný zákrok Divoka, ktorým zneškodnil prihrávku Topoľčian.

13:50

Gašparovič z ľavej strany zakončoval, no veľa starostí Hollému neurobil.

12:55

Bartík tvrdo vystrelil zblízka, no Halo vyráža.

10:53

Macík zakončil zblízka, no nepresne.

09:56

JURAJ KURIC pred bránkou veľmi efektne tečoval strelu Školiaka a puk končí v sieti.

08:25

Záhorský sa zrazil s domácim gólmanom, ktorý trošku vyšiel z bránkoviska, je to bez zranenia, po krátkej pauze pokračujeme v hre.

07:59

Domáci celok sa dostáva do vedenia. MARTIN MARCINKO využíva prihrávku od skúseného Trochtu a pred brankárom Halom nezaváhal.

07:15

Poliaček, hoci tiesnený, zakončil, nemalo to však potrebnú razanciu.

06:32

Liptovský Mikuláš stratil pásmo, no hostia netrestajú.

05:55

Dobrý obranný zákrok si pripisuje Kadlubiak, zachytil prihrávku hostí vo vlastnom pásme.

05:01

Georgiewský nedovolil Marcinkovi dostať sa do útočného pásma.

03:29

Bartík bleskovo z ľavej strany zakončil, trafil len do brankára.

02:01

Hostia v pásme Liptovského Mikuláša, k zakončeniu sa ale nedostali.

01:15

Výbornú robotu odviedol Macík, no ku Trochtovi sa jeho prihrávka nedostala.

00:03

Na úvodnom buly úspešnejší Káčer.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Na ľade ako prví hráči Topoľčian.
Úvodné zostavy:

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – Mezovský, Školiak, Holiga, Kadlubiak, Nitriansky, Moravčík, Oravec – Kuric, Poliaček, Bartík, Trochta, Macík, Marcinko, Divok, Uhrík, Klimčík, Legerský.

HC Topoľčany: Halo – Žitňanský, Bystričan, Minárech, Guričan, Chromý, Georgiewský, Petrek – Káčer, Szalay, Fusek, Chlapovič, Mihalik, Dobrý, Záhorský, Hudec, Gašparovič.

Rozhodca: Jakubec – Farkaš, Hanko..
Hlási sa Liptovský Mikuláš, hlási sa Enel aréna. Príjemný podvečer, vážení priaznivci hokeja.
Počas prvého októbrového dňa pokračuje prvá hokejová liga stretnutiami 7. kola. V programe nechýba ani duel medzi MHK 32 Liptovský Mikuláš a HC Topoľčany.

Pôjde o zápas dvoch tabuľkových susedov, ktorí v doterajšom priebehu súťaže získali rovnaký počet bodovo – osem. Liptovský Mikuláš je na ôsmej pozícii, Topoľčany tesne pod ním.

Liptáci hrali na domácom ľade aj v uplynulom kole, keď v piatok uštedrili poltucet Považskej Bystrici. Tá recept na mikulášskeho brankára Hollého našla len raz. Zverenci trénera Mariána Horvátha strelili štyri góly v záverečnej tretine.

„Posledná tretina vniesla pohodu na naše hokejky. Verím, že v tomto duchu budeme pokračovať aj v ďalších zápasoch,“ vyjadril sa tréner.

Tím Topoľčian sa v poslednom kole predstavil na domácom ľade. Privítal tím z Prešova, po troch tretinách sa duel skončil nerozhodne 2:2. Mančaft z východu o svojej výhre rozhodol počas predĺženia. Za Topoľčany skórovali Fusek a Hudec.

Zatiaľ najproduktívnejším hráčom v kabíne je center Libor Káčer. Tento útočník zatiaľ štyrikrát prekonal súperových brankárov a šesťkrát bol v pozícii nahrávača.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

3:1

Branky a nahrávky: 8. Marcinko (Trochta), 10. Kuric (Školiak, Bartík), 55. Bartík (Školiak) – 31. Dobrý (Záhorský)

Rozhodčí: Jakubec – Farkaš, Hanko.