konec (1:0, 0:2, 0:1)

01.10.2014, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Tipsport: 1.47 4.6 4.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:07

Po šarvátce před kadaňskou brankou se bude vylučovat. Za Duklu jde na trestnou lavici Richard Jarůšek (JIH) a za hosty Jaroslav Mrázek (KAD). Oba dva jsou potrestáni za hrubost.

Na vyloučení: 6-6.

53:04

Jihlava bude mít možnost vyrovnat stav zápasu, když dvě minuty dostává Martin Mazanec (KAD ) – nedovolené bránění.

Na vyloučení: 5-5.

48:38

No, za několik podobných předchozích zákroků se nevylučovalo. Nyní jde Vojtěch Zadražil (JIH) na trestnou lavici za sekání.

Na vyloučení: 5-4.

40:20

Desetiminutovým osobním trestem za nesportovní chování je potrestán Jakub Stehlík (KAD).

38:04

Filip Seman (JIH) vybojoval puk pro Důrase, který však krátce na to ztratil puk a poté podrazil svého soupeře. Na vyloučení: 4-4.

28:00

Přesilová hra pro Duklu. Karel Ton (KAD) si už jede odpykat dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 3-4.

23:41

Dukla špatně střídala a dostává trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Odpyká jej Jakub Schejbal (JIH).

Na vyloučení: 3-3.

19:49

Marek Račuk (KAD) musí opustit ledovou plochu a jít v samotném závěru třetiny na střídačku, protože se provinil hákováním. Na vyloučení: 2-3.

19:21

Jakub Schejbal (JIH) se dlouho pošťuchoval s jedním z útočníků hostí a nakonec odchází za krosček na dvě minuty na trestnou lavici.

Na vyloučení: 2-2.

13:00

První přesilovka na straně Kadaně. Ondřej Malec (JIH) dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

Na vyloučení: 1-2.

07:38

Dukla bude hrát 100 vteřin přesilovku pět na tři. Roman Chlouba (KAD) ve středním pásmu podrazil Čachotského a jde oprávněně na trestnou lavici.

Na vyloučení: 0-2.

07:18

A vybojovali přesilovou hru. Martin Mazanec (KAD) za brankou podrazil Adama Zemana, za což dostává dvě minuty.

Na vyloučení: 0-1.

1:3

Branky a nahrávky: 2. Prokš (Březina, Dobrovolný) – 31. L. Novák (J. Novák), 36. Veselý (Hejcman, Kadlec), 59. Ton (Hammerbauer, Opalek)

HC Dukla Jihlava: Kacetl (Sáblík) – Zadražil, Dobrovolný (A), Podlipnik, Urbanec, Dundáček, Štebih, Schejbal – Čachotský (C), Zeman, Malec – Březina, Melenovský, Prokš – Důras (A), Seman, Mikeš – Kuřítko, Štěpánek, Jarůšek. Trenér: Petr Vlk.

Sportovní klub Kadaň: Maštalířský (Mouček) – Szathmáry, Opalek, Mazanec, Mrázek, Tejnor, Trefný, Stehlík, Pavlas (C) – Ton (A), Charousek (A), Račuk – J. Novák, Chlouba, L. Novák – Hammerbauer, Berlev, Kadlec – Chrpa, Hejcman, Veselý. Trenér: Jaroslav Beck.

Rozhodčí: Petr Úlehla – Tomáš Svoboda, Petr Maštalíř