DHL Extraliga juniorů

HC Olomouc – BK Mladá Boleslav

2:5

konec (0:2, 1:1, 1:2)

01.10.2014, 16:45 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Jan Matúš (@honzashepp)

47:12

Šimon Beták (OLO) míří na trestnou lavici, protože vyhodil puk z obranné třetiny do hlediště, a dostává tak dvě minuty za zdržování hry.

39:33

Zcela zbytečným faulem v útočné třetině se nyní provinil Šimon Beták (OLO), který dostává dvě minuty za sekání.

29:38

Další faul v útočné třetině v podání hostů. Na trestnou lavici putuje dnes podruhé Patrik Podsedníček (MBL), jenž tentokrát dostává dvě minuty za držení protihráče.

19:10

V závěru první části ještě putuje na trestnou lavici Dominik Bauer (OLO), který si odsedí dvě minuty za sekání.

15:40

Mora bude hrát přesilovou hru, protože Patrik Podsedníček (MBL) zasáhl jednoho z domácích obránců vysokou holí do obličeje, a odsedí si tak dvě minuty na trestné.

09:51

Přesilovou hru si nyní zahrají Kohouti, protože na dvě minuty za zdržování hry putuje na trestnou lavici Jan Mašek (MBL).

06:03

Tak to je hodně laciná chyba od Tomáše Markla (OLO), jenž šel na led ze střídačky, ale hráč za kterého střídal ještě nebyl na olomoucké střídačce, a tak dostává Mora dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

2:5

Branky a nahrávky: 36. Jergl, 60. Jergl (Ostřanský) – 7. Šťáva (Bernard, Volf), 17. Volf (Kotala), 23. Motloch (Čermák), 41. Kotala (Sonnek), 59. Podsedníček

HC Olomouc: Urbisch (23. Slezák) – Nesvadba, Rašner, Brandýs, Mar. Hes, Síkora, Jeklič – Ostřanský (C), Kočířík, Jergl, Markl, Bauer, Pavlovský, Ministr, Krátoška, Beták, Kropáč, Konečný, Melichárek.

BK Mladá Boleslav: Růžička (Pechek) – Mašek, Tůma, Čermák, Mat. Hes, Žalud, Bernad (C), Šťáva, Červinský – Průšek, Kotala, Pätoprstý, Chvátal, Podsedníček, Brzák, Borovec, Pořízek, Volf, Ďurač, Sonnek, Motloch.

Rozhodčí: Hradil – Bryška, Gebauer