Mladíci Přibyl s Formanem jeli ve dvou na jediného beka, druhý jmenovaný však nedostal přihrávku úplně přesně a v mírném záklonu vystřelil jen slabě. Trvaj kryje.

Na konci rychlé akce na jeden dotek byl Lukáš Pech, ale z úhlu nedokázal Trvaje prostřelit.

Hostující Jergl dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

Přesilová hra pro Hanáky. Réway dostává dvě minuty za držení potihráče.

KUMSTÁT - 3:1

52:50

Sparta právě vstřelila branku!
A znovu Lukáš Pech, který dobře napadal za brankou, vybojoval puk a nezištně jej poslal před branku na bližší tyči PETRU KUMSTÁTOVI. Ten z první zvyšuje na 3:1. Asistence: Lukáš Pech.

51:15

Přibyl se z rohu kluziště proháčkoval až na brankoviště, zkoušel zasunout puk na zadní tyč, ale těsně minul!

48:20

Další vyloučení na straně hostů. Buc dostává dvě minuty za podražení gólmana Novotného.

48:01

V pádu zakončoval mezi kruhy Buchtele, ale Trvaj dnes drží svůj tým.

46:26

Dělovka Hlinky z pravého kruhu jen těsně minula pravý horní roh branky!

45:46

Hostující Houdek dostává dvě minuty za podražení.

45:46

V signalizované výhodě pálil Polášek, puk Trvajovi vypadl a kutálel se na brankovišti, nikdo z domácích jej však za čáru neposlal!

45:06

Trvaj likviduje nahození od modré čáry i následnou dorážku Klimka z mezikruží! Další výborný zákrok hostujícího gólmana!

ROLINEK - 2:1

37:59

Tak to byla paráda v podání sparťanského kapitána TOMÁŠE ROLINKA, ten se uvolnil na levém křídle, naznačil střelu, ale pak si vychutnal Trvaje tím, že objel branku a zakončil pohodlně do prázdné klece. Asistence: Petr Kumstát a Jan Piskáček.

36:13

Rašner v oslabení ujížděl dám na Novotného, mířil mezi betony, tam však místo nebylo!

KUMSTÁT - 1:1

34:44

Teď už se domácí dočkali, ránu Karla Pilaře od modré čáry ještě Trvaj vyrazil, ale na rychlou dorážku PETRA KUMSTÁTA pod víko už něměl šanci. Asistence: Karel Pilař.

33:48

Teď už se vylučovat bude. Jaroměřský dostane 2+2 minuty za hru vysokou holí. Tu pocítil ve svém obličeji domácí Forman.

32:20

Rolinek našel před brankou Kumstáta, ten si však ještě rovnal puk na forehand a poté trefil jen boční síť!

27:10

Trvaj se skvěle přesunul a lapačkou zázračně vytáhl zakončení Hlinky do prázdné branky! Jako by si sparťané všechen střelecký prach vyplýtvali v Brně.

21:35

Obrovská šance Hlinky, který po ťukecu na jeden dotek mohl doklepávat do prázdné branky, ale Trvaj se stihl na poslední chvíli přesunout!

21:21

Zato na druhé straně Maroszi málém vyrzál na Novotného křížnou střelou, ale ta minula těsně levou tyč branky!

18:07

Před Trvajem bylo rušno, Rolinek se natahoval na brankoviště po dorážce, ale gólman hostů byl rychlejší.

15:45

Cingel dostal přihrávku do jízdy, ale byl tísněn a do samostatného zakončení se neprosadil!

MAJESKÝ - 0:1

13:56

Olomouc právě vstřelila branku!
A hosté nabídnutou šanci využívají. Rác našel zpoza branky najetého IVANA MAJESKÉHO a ten střelou z první našel mezírku mezi betony Novotného. Asistence: Roman Rác.

13:35

První přesilovka hostů. Pilař dostává dvě minuty za sevření puku rukou.

07:59

Bude se hrát ve čtyřech. Hostující Houdek dostává dvě minuty za hákování, stejný časový úsek posedí na trestné lavici Sabolič za krosček.

05:53

Aktivní Buchtele si před brankou hostů vynutil faul. V signalizované výhodě se Sparta neprosadila, ačkoli se hrálo téměř minutu...Pavel Patera dostává dvě minuty za hákování.

03:54

Hlinka se z pravé strany natlačil před Trvaje a zkusil jej překvapit bekhendem. Trvaj ale byl pozorný a zabránil i dorážce Klimka.

02:20

Zničehonic se před Novotným zjevil hostující Jergl, ale z dobré pozice na levém kruhu přestřelil!

3:1

Branky a nahrávky: 35. Kumstát (Pilař), 38. Rolinek (Kumstát, Piskáček), 53. Kumstát (Pech) – 14. Majeský (Rác)

HC Sparta Praha: Novotný (Staňa) – Pilař (A), Barinka, Polášek, Piskáček, Hrbas, Mikuš, Mikliš – Kumstát, Pech, Rolinek (C) – Réway, Hlinka (A), Klimek – Sabolič, Přibyl, Cingel – Forman, Volek, Buchtele – Dvořáček. Trenér: Josef Jandač.

HC Olomouc: Trvaj (Vošvrda) – Houdek, Jaroměřský, Vyrůbalík (A), Ondrušek (A), Majeský, Rašner, Škůrek – Hrňa, Patera (C), Diviš – Rác, Marosz, Cibák – Pekr, Matai, Laš – Jergl, Buc, Dlouhý. Trenér: Petr Fiala.

Rozhodčí: Souček, Šindler – Bláha, Špůr

Diváci: 4 286