VSK VŠB-TU Ostrava – Žabinští Vlci Brno

2:2

konec (0:1)

27.09.2014, 20:00 • SOUS Kopřivnice • Info o změnách stavu (Karel Murín)

Ostrava si v závěrečných minutách vynutila remízu 2:2, když Brno po většinu zápasu vedlo. Oba celky si připisují do tabulky soutěže jeden bod.

Z Kopřivnice je to od nás pro dnešek vše, na počtenou opět někdy příště. Karel Murín, Zdeněk Kamínek ml. (21:54:13)

40

Ostrava právě vstřelila branku!
Autorem branky je FILIP TOMÁŠEK. Asistence: David Poláček.

39

Autorem branky je FILIP TOMÁŠEK. Asistence: Martin Kapsa.

29

Žabinští Vlci Brno právě vstřelili branku!
Autorem branky je PAVEL SVOBODA. Asistence: Martin Chroust.

21

První poločas skončil lépe pro hosty, kteří vedou po dvaceti minutách hry zásluhou Petra Starého 1:0.

5

Autorem branky je PETR STARÝ. Asistence: Robert Lange.

1

Z technických důvodů budeme z utkání přinášet jen změny stavu.
Celá jména sudích a delegáta:

Hlavní rozhodčí:
Jan Molík.
Druhý rozhodčí: Petr Pivoňka.

Delegát: Martin Pelikán.

FC VSK VŠB TU Ostrava: Myška – Mandák, Tomášek, Kapsa, Veselý, Maliňák, Poláček, Fajkus. Trenér: Karel Murín.

Žabinští Vlci Brno: Pšudný – Stoklásek, Lange, Svoboda, Chroust, Kratochvíl, Starý, Kuldan, Pospíšil. Trenér: Vladan Vlach.

Rozhodčí: Molík, Pivoňka; delegát: Pelikán.
Příjemný sobotní večer z Kopřivnice, kde zanedlouho odstartuje zápas prvního kola 2. ligy skupiny Východ, ve kterém FC VSK VŠB TU Ostrava hostí Žabinští Vlci Brno.
Vítáme Vás u on-line přenosu z Kopřivnice, kterým Vás bude provázet Karel Murín a Zdeněk Kamínek ml. Utkání začíná ve 20:00 hod.

Stadion:
SH SOUS Kopřivnice

2:2

konec (0:1)

Branky: 39. Tomášek (Kapsa), 40. Tomášek (Poláček) – 5. Starý (Lange), 29. Svoboda (Chroust)

VSK VŠB-TU Ostrava: Myška – Mandák, Tomášek, Kapsa, Veselý, Maliňák, Poláček, Fajkus. Trenér: Karel Murín.

Rozhodčí: Molík, Pivoňka; delegát: Pelikán