bet-at-home ICE Hockey League

HC TWK Innsbruck – HC LERAM Orli Znojmo

5:2

konec (2:1, 1:1, 2:0)

26.09.2014, 19:15 • Tiroler Wasserkraft Arena • Info o důležitých událostech (Petr Frömel)

Tipsport: 2.64 4.3 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:44

Vyloučen Ross (INS) na dvě minuty za hrubost a navíc dostává desetiminutový osobní trest. Současně vyloučen na dvě minuty za sekání Havlík (ZNO).

59:32

Vyloučen Pedevilla (INS) na dvě minuty za hákování.

57:54

Až nyní je konečně vyloučen i někdo z domácích, přesněji Valdix (INS) za hrubost.

57:02

Ještě mají domácí šanci svůj náskok zvýšit, za hákování je vyloučen Bača (ZNO).

56:00

Innsbruck právě vstřelil branku!
Björkovu tvrdou ránu od modré ještě stačil Cikánek vyrazit, ale na dorážku nehlídaného PATRICKA MÖSSMERA už neměl šanci reagovat.
Asistence: Johan Björk.

55:20

Rozhodčí ve vylučování znojemských hráčů nepřestávají ani za tohoto stavu. Za držení hole odjíždí na trestnou lavici Nemčík (ZNO).

52:08

Hosté se provinili faulem, ale Sova na trestnou lavici jít nemusí. ANDREAS VALDIX dostal puk za bránu, popojel do lepší střelecké pozice a poté zavěsil pod břevno.
Asistence: Matt Siddall a Christoph Hörtnagl.

48:12

Vyloučen Fiala (ZNO) na dvě minuty za faul loktem.

39:31

Vyloučen Schennach (INS) na dvě minuty za nedovolené bránění.

33:11

Arbitři trochu brzdí rozjeté Znojmo, za nedovolené bránění je vyloučen Novák (ZNO).

31:48

Opět Lattnerovi přeje velká smůla, znovu břevno, tentokrát zakončoval znojemský odchovanec bekhendem.

29:30

Lattner byl velice blízko vyrovnání, jeho ránu ale zastavilo břevno.

28:25

Po šarvátce přichází vyloučení na obou stranách, Pedevilla (INS) a Bača (ZNO) jdou sedět na pět minut za hrubost, ale domácí hráč dostává navíc ještě dvě minuty.

27:40

Vyloučen Beroun (ZNO) na dvě minuty za nedovolené bránění.

25:15

Valdix se ocitl ve velké šanci, objel dva obránce a dostal se sám před Cikánka, toho ale překonat nedokázal. Znojemskému gólmanovi teď mohou spoluhráči hodně poděkovat.

Peter Pucher - 3:2

22:01

Orli právě vstřelili branku!
Ale Orli vzápětí odpovídají stejnou mincí. Po přihrávce Bači pálil PETER PUCHER a znovu snížil na rozdíl jediného gólu.
Asistence: Martin Bača a Adam Havlík.

21:15

PATRICK MÖSSMER vrací v přesilovce svým barvám dvougólové vedení, když s prosazuje střelou z ostrého úhlu.
Asistence: Roland Kaspitz a Alexander Höller.

19:36

Znovu vyloučení na straně Znojma, za držení odjíždí za katr Rehuš (ZNO).

14:56

Po ráně Havlík se k odraženému kotouči dostal PETER PUCHER a rychlou dorážkou nedal gólmanovi Innsbrucku šanci. Takže i Znojmo využívá početní výhodu.
Asistence: Adam Havlík.

14:28

Znojmo se tentokrát bez větších problémů ubránilo a zahraje si samo přesilovou hru. Tentokrát se příliš mnoha hráči na ledě provinila domácí střídačka, trest odsedí střelec první branky Huber (INS).

12:21

A další trest pro Orly, Bača (ZNO) je vykázán na dvě minuty za podražení.

Jeff Ulmer - 2:0

12:15

Domácí se prosazují po šest vteřinách, tentokrát sehráli přesilovku parádně. Siddall vybojoval v rohu kluziště puk, přenechal JEFFU ULMEROVI, který měl už lehkou práci.
Asistence: Matt Siddall.

12:09

Domácí mohou své vedení zvýšit, trest pro Orly za příliš mnoho hráčů na ledě, odsedí jej Rosa (ZNO).

Mario Huber - 1:0

09:20

O chvíli později se už domácí radují z gólu. MARIO HUBER dokázal propálil Cikánka střelou z ostrého úhlu, puk proletěl kolem tyčky a zamířil do brány.
Asistence: Benedikt Schennach a Dustin Vanballegooie.

06:43

Přesilovku si zkusí i Innsbruck. Vyloučen Tomas (ZNO), také na dvě minuty za sekání.

01:30

Máme tu první vyloučení. Za sekání odchází na trestnou lavici Pedevilla (INS). Znojmo tak má šanci jít do vedení.

5:2

Branky a nahrávky: 10. Huber (Schennach, Vanballegooie), 13. Ulmer (Siddall), 22. Mössmer (Kaspitz, Höller), 53. Valdix (Siddall, Hörtnagl), 56. Mössmer (Björk) – 15. Pucher (Havlík), 23. Pucher (Bača, Havlík)

HC TWK Innsbruck: Munro (Machreich) – Björk, Ross, Vanballegooie, Pedevilla, Pittl, Stern, Saringer, Ebner – Siddall, Valdix, Hörtnagl – Ulmer, Kaspitz, Höller – Mössmer, Schennach, Huber – Frischmann, Steinacher, Hanschitz.

HC LERAM Orli Znojmo: Cikánek (Nechvátal) – Sova, Bořuta, Bača, Pavlikovský, Štach, Grof, Nemčík – Šeda, Bartoš, Beroun – Havlík, Pucher, Lattner – Rosa, Rehuš, Tomas – Novák, Fiala, Číp – Abdul.

Rozhodčí: Graber, Trilar – Dreier, Pardatscher