26.09.2014, 17:30 • ZS Ivana Hlinky, Litvínov • Martin Stříbrný

Vyloučen Balázs za hrubost.

59:30

Domácí se ještě ke konci zápasu usadili v útočném pásmu.

59:08

"Bůra" chtěl vystřelit Helt, jeho střelu ale opět skvěle zlikvidoval skvěli Melančin.

58:53

Jícha si udržel na jedné ruce hráče Kladna a mohl tak bekhendem zakončit, což se mu povedlo, Melančin byl ale připraven.

58:19

Drašar z mezikruží netrefil Melančinovu bránu.

57:55

Další přerušení a vhazovat se bude ve středním pásmu.

57:17

Helt se snažil uvolnit Reichela, to se mu ale nepovedlo, jelikož se do jeho přihrávky položil jeden z obránců Kladna a přerušil tak kombinaci.

56:37

O vítězí je už zřejmě rozhodnuto. Litvínov má hru pod kontrolou, Kladno je ve třetí třetině bezradné.

56:06

55:16

Tentokrát ujel hostům Vébr, který také nedokázal z výhodné pozice překonat Melančina.

54:37

Kladenským se nedaří už ani v přesilovce. Helt ujel všem obráncům, bohužel pro domácí trefil Melančina pouze do výstroje.

54:06

Najman vyloučen na dvě minuty za faul loktem.

53:56

Tři na jednoho teď jeli kladenští, tuto výhodu ale nevyužili.

53:14

Urbánek udělal na útočné modré čáře chybu, které se snažil využít Toula, ten ale vstříc Sklíbovi neuspěl.

52:36

Brzek trefil prvního hráče, kterého před sebou měl a založil tak nechtěně protiútok kladenských, který naopak zazdil Jizba, když střelou z mezikruží netrefil Sklíbovu bránu.

52:21

Tlak domácích ukončil až Melančin, který raději schoval puk do lapačky.

51:55

Domácí se usadili v útočném pásmu, vypadá to jakoby hráli přesilovku.

51:13

Chmelař dostal nabito, z dobré pozice ale skórovat nedokázal.

50:46

Vlk raději odpálil puk do bezpečí před dotírajícím Reichelem.

50:13

Mrkvička z první Sklíbovu bránu netrefil.

49:19

Domácí nechtějí pouze bránit, by naopak aktivně napadají a nepouštějí Kladno do hry.

48:28

Melančin vyjel z brány, jenže netrefil puk, který se dostal až k volnému Reichelovi, ten ale z težké pozice neskóroval.

47:45

Litvínov právě vstřelil branku!
Domácí veodu 4:1! Kristian Reichel si dnes připisuje už třetí asistenci, když tentokrát přihrál na gól RADKU ŠÍPOVI. Asistence: Kristian Reichel.

46:53

Další nepovedená střela od modré, tentokrát jí měl na svědomí Bečvář, který trefil plexi za hostující bránou.

46:21

Březákovi se střela od modré vůbec nepovedla, když skončila v ochranné síti za Melančinem.

45:55

Jizba vyloučen na dvě minuty za hrubost.

45:47

Pronikající Drašar byl tvrdě ale čistě zastaven Vostárkem.

44:40

Nekvinda stál v dobré pozici, jenže ji chtěl ještě vylepšit pro Lenárta, který ale jeho zadovku nedokázal zachytit a domácí už zase valí na Melančinovu bránu.

44:20

Teď už ale Kladno zahrozil, když Vlkovu střelu od modré stečoval Reichel do ochranné sítě.

43:35

Kladenští mají opět špatný vstup do třetiny a jsou stále pod tlakem.

42:43

Bečvář se prohnal po mantinelu až k levé Melančinovi brány, tam ale neuspěl.

42:14

Domácí se drží v útočném pásmu, i přesto, že už nehrají přesilovku.

41:35

Šíp se vydal na útočný výlet, dostal se ke střela, která ale ovšem trefila pouze Rampfela.

40:34

V době, kdy už Vlk naskakoval na led se v dobré pozice ocitl Reichel, který ale střelou švihem bránu netrefil.

40:01

Tak i třetí zahajovací buly vyhrává Reichel.

40:01

Druhá třetina je za námi s výsledkem 3:1. Na rozdíl dvou branek zvýšil ve 21. minutě Martin Havelka, když doklepl puk do prázdné brány. Na 3:0 zvýšil o čtrnáct minut později Chmelař, který taktéž využil dobré přihrávky Reichela. Tři minuty před koncem třetiny snížil na 1:3 hostující Jizba.

Třetí třetina začne v 18:46.

40:00

39:20

Domácí mají problém usadit se v pásmu, což změnil Kučera, který pro svůj tým vybojoval útočné pásmo.

38:53

Kladenským se podařilo vyhodit a mohou jet střídat.

38:34

Vyloučen Vlk za podražení.

37:48

Litvínov utvořil velký závar před Melančinem, hostující brankář i spolu se svojí obranou ale dokázali tento závar přestát.

36:29

Kladno právě vstřelilo branku!
Kladno snižuje na rozdíl dvou branek! ZDENĚK JIZBA se po sérii odrazů dostal k puku a střelou z těžké pozice překonal Sklíbu. Asistence: Martin Vostárek.

35:33

Najman se zbavil obránce, svižnou střelou ale Melančina nepřekonal. Dobrý zákrok hostujícího brankáře.

34:27

Domácí vedou už o tři branky! Reichel našel rozjetého JANA CHMELAŘE, který kličkou do forhendu překonal Melančina. Asistence: Kristian Reichel.

34:14

Balázs teď udělal obrovskou chybu, kterou ale Vostárek nevyužil.

32:48

Rampfel byl v útočném pásmu úplně sám a proti přesile domácích neměl žádnou šanci uspět.

32:08

Obrovský tlak domácích vygradoval střelou Helta ze skvělé pozice, domácí útočník ale bránu bohužel pro domácí netrefil.

31:29

Agilní Vostárek z mezikruží vyprášil Sklíbovu lapačku.

30:37

Reichel se snažil oslovit zadovkou Leitnera, který měl ale k přihrávce svého centra hodně daleko.

29:50

Melančin měl plno práce s nahozeným kotoučem, který těsně před ním začal poskakovat a nadělal plno práce hostujícímu brankáři.

28:48

Bečvář se skvěle prosmýkl mezi několika hráči Kladna, bohužel se mu ale žádný spoluhráč nenabídl, a tak ani z této šance Litvínova nic nebude.

28:11

Lenárt nepříjemně dotíral na Sklíbu, ten musel pod tlakem rychle schovat puk pod lapačkou.

27:41

27:25

Bečvář se snažil najít Vébra před bránou, což se mu povedlo, jeho spoluhráče ale puk nezpracoval a zazdil tak skvělou šanci svého týmu.

26:17

O puk ale rychle přišli a mají už tak téměř půlku přesilovky za sebou. Nutno uznat, že se jim tato přesilovka vůbec nedaří.

25:46

Reichel vyhrál buly a domácí začínají s kombinací v útočném pásmu.

25:41

Vyloučen Slatinský za krosček.

25:16

Domácí nahodili na Melančina a jedou rychle vystřídat.

24:35

Helt se teď nechal oklamat jedním z kladenských obránců a asi si něoc vyslechne od svého trenéra, kterému se to vůbec nelíbilo.

23:54

Drašar se dokázal ve skrumáži jako jediný zorientovat, ležícího Melančina ale nepřekonal.

23:14

Domácí se provinili ofsajdem a vhazuje se ve středním pásmu.

22:45

Domácím se chvíli dařilo držet v útočném pásmu, o puk ale přišli a hosté zakládají nový útok.

22:04

Hráči bojují o puk ve středním pásmu, ani jeden tým se pořádně udržet na puku.

21:28

Teď už se hosté dostali k puku a dokonce i dokázali ohrozit Sklíbu, ten byl ale připraven.

20:56

Kladenští jsou zřejmě asi ještě v kabině, protože Litvínov je i nadále usazen v útočném pásmu.

20:17

Domácí vedou už o dvě branky! Kristian Reichel našel volného MARTINA HAVELKU, který neměl problém zakončit do odkryté brány. Asistence: Kristian Reichel.

20:01

V první třetině padl jediný gól, který vstřelili domácí. První gól utkání vstřelil Kristian Reichel, když se prosadil po skvělé přihrávce Martina Havelky. Hra v první třetině byla vyrovnaná, obě družstva si vytvářela slibné šance, které ovšem neproměňovala.

Druhá třetina začne pravděpodobně v 18:14.

20:00

19:43

Hra se opět přerušuje kvůli zranění jednoho z kladenských hráčů, který je ošetřován na ledové ploše.

19:22

Domácí svírají ke konci třetiny Kladno v jeho obraném pásmu.

18:15

Chmelař chtěl ještě udělat kličku Melančinovi, ten mu ale puk z hole vypíchl. Skvěli zákrok hostujícího gólmana!

17:30

Melančin raději podržel puk a osvobodil tak své spoluhráče, kteří mleli z posledního.

17:00

Domácí hrají ke konci třetiny aktivně a kladenští z jejich hrou mají problémy.

16:05

Helt ihned po naskočení do hry sebral kladenským puk, nahrál Vébrovi, ten mu puk ještě vrátil, domácí Helt ale z mezikruží nezamířil přesně.

15:56

15:41

Sklíba udržel Jeřábkovu střelu ve výstroji a přerušil tak hru.

15:10

Teď se jim to se štěstím povedlo a mohou jet vystřídat.

14:48

Domácím se nedaří vyhodit a jsou pod obrovským tlakem.

14:18

Novotný skvěle proskočil mezi obránci a řítil se sám na Sklíbu, ten ho ale vychytal.

14:01

Reichel ihned z vhazování vyhazuje až za Melančinovu bránu.

13:56

Vyloučen Helt za hákování.

13:06

Reichel obětavě zblokoval Jarého střelu z mezikruží a pomohl tak svému gólmanovi.

12:20

Jícha chtěl podobně jako před chvíli Chmelař oslovit Najmana, který stál sám před Melančinem, Jíchova přihrávka ale neprošla.

11:55

Chmelař poslal skvělí pas na Bečváře přes celé pásmo, domácí útočník ale jeho pas nezachytil, a tak ani z další šance domácích nic nebylo.

11:10

Aktivní Vostárek se snažil překonat Sklíbu střelou po zemi, bohužel pro Kladno ale nezamířil přesně.

10:15

Toula teď ale ujel všem hráčům Litvínova, následně ale bekhendovou kličkou Sklíbu nepřekonal.

09:57

Domácí aktivně napadají a hosté s tím mají problémy.

08:57

Na druhé straně se dostal do dobré příležitosti Bečvář, když si obhodil jednoho z kladenských obránu, ale následnou střelou už Melančina nepřekonal! Škoda pro domácí.

08:28

Jizba z mezikruží Sklíbovu bránu netrefil, což je škoda, protože stál v dobré pozici.

08:10

Vostárkovo nahození Sklíba schoval do lapačky a bude se vhazovat po jeho levici.

07:58

Hra se přerušuje, protože na ledě zůstal ležet domácí Havelka a je ošetřován.

07:36

Toula se snažil udělat kličku a vystřelit, jenže Březák jeho úmysl přečetl a zblokoval jeho střelu do rohu kluziště.

07:05

Domácí ale hned zbavili hosty puku a zakládají nový útok zpoza své brány.

06:18

Kladno ze svého náporu před Sklíbou nic nevytěžilo.

05:22

Martin Havelka našel na mezikruží volného KRISTIANA REICHELA, který se z vyložené šance nemýlil a zamířil přesně do černého. Asistence: Martin Havelka, Dominik Brzek.

05:00

Leitner se v souboji jeden na jednoho proti Kučerovi neprosadil, kladenský obránce mu šikovně vypíchl puk a zmařil tak šanci domácích.

04:19

Slatinský od modré nezamířil přesně, Sklíba zasahovat nemusel.

04:13

03:48

Bečvářova nahrávka před bránu našla jenom jednoho z obránců Kladna, který vyhodil před všechny čáry.

03:10

Teď už se ale Litvínov napevno usadil v útočném pásmu a bude ohrožovat Melančina.

02:26

Litvínov se na chvíli usadil v útočném pásmu, dlouho se tam ale neohrál a Kladno vyhazuje až za Sklíbu.

02:13

Vyloučen Jizba za podražení.

01:40

Melančin raději přikryl puk před dotírajícím Heltem. Vhazování po pravici hostujícího brankáře.

01:07

Březák nahazoval šikovně na bránu Melančina, jeho nahození ale nikdo do brány nesklepl.

00:31

Novotného přihrávka před branku nikoho nenašla, navíc puk ještě vyjel z útočné třetiny a Kladno musí zakládat nový útok.

00:19

Sklíba si připisuje první zákrok po střele Vostárka.

00:02

Reichel vyhrává úvodní buly zápasu.

00:01

HC Litvínov: Sklíba – Brzek, Brejžek, Šíp, Kučera, Březák, Urbánek, Balázs, Najman – Havelka, Reichel, Chmelař, Leitner, Jícha, Drašar, Vébr, Helt, Bečvář.

PZ Kladno: Melančin – Libecajt, Kučera, Heindl, Rampfel, Linhart, Slatinský, Vlk – Vostárek, Jizba, Jeřábek, Novotný, Mrkvička, Trofimov, Lenárt, Toula, Jarý, Dvořák, Nekvinda.

Rozhodčí: Turčan – Coubal, Kokrment.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

4:1

Branky a nahrávky: 6. Reichel (Havelka, Brzek), 21. Havelka (Reichel), 35. Chmelař (Reichel), 48. Chmelař (Reichel) – 37. Jizba (Vostárek)