0:2 3:6, 0:6

23.09.2014, 14:41 • Jiří Zabilanský (@Korb278)

Tipsport: 5.65 1.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek dne a těším se u dalších onlajn přenosů. (15:47:59)
A je dobojováno! Petra Kvitová postupně zlepšovala svůj výkon a od prvního brejku v úvodním setu se rozjela ke skvělému výkonu, získala hned devět gamů v řadě a zaslouženě postupuje po setech 6:3, 6:0 do třetího kola! Utkání trvalo jednu hodinu a dvě minuty! Ve třetím kole na ní čeká její krajanka Karolína Plíšková!

0:6

Nádhera! Kvitová ukončila utkání skvělým bekhendem do odkryté části kurtu! Ve druhém setu byla Petra naprosto suverénní a nadělila své soupeřce kanára!

30-40

Přímý bod z podání pro Kvitovou znamená první mečbol!

30-30

Dobrý křižný forhend Petry, Knappová se snažila zahrát do volného místa na kurtu, ale trefila jen pásku.

30-15

Knappová se bude jistě velmi snažit, aby nedostala nechvalně známého kanára, teď však chybovala.

30-0

Další nevynucená chyba Petry.

15-0

Lépe tento game začíná Knappová, když Kvitová zahrála špatně po returnu.

0:5

Kvitová získala hned osm gamů v řadě, uvidíme, jestli přidá i poslední devátý.

0:5

Konec přestávky, podávat bude Petra Kvitová.

0:5

Následuje přestávka a výměna stran.

0:5

A po další nevynucené chybě Knappové, získává Kvitová třetí brejk v druhém setu a vede tak už 5:0! Po přestávce půjde podávat na vítězství v celém utkání!

15-40

Znovu nedokázala Knappová zareagovat na dobrý return Kvitové! Petra tak má dva brejkboly!

15-30

Tvrdý a hlavně přesný return Kvitové nese další fiftýn.

15-15

Knappová předvedla svou třetí dnešní dvojchybu.

15-0

Přímý bod z podání pro italskou tenistku.

0:4

Dlouhá výměna roztleskala publikum, Petra si na jejím konci pomohla páskou, která dostala její úder na druhou stranu, Kvitová vede ve druhém setu už 4:0!