skreč Rybáriková

19.09.2014, 11:34 • Martin Platko sk

Tipsport: 1.8 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:2

Christina McHaleová premieňa svoj brejkbol víťazným úderom a v druhom sete vedie 0:2.

0:1

Christina McHaleová bez problémov podržala prvý servis druhého setu a ujala sa vedenia 0:1.

2:6

Prvý brejkbol je premenený. Christina McHaleová získava prvý set pomerom 6:2 a v tom druhom má čo Rybáriková zlepšovať.

2:5

Christina McHaleová si podržala svoje podanie a tak potvrdila brejk z predošlej hry. 2:5.

2:4

Druhý brejkbol už Christina McHaleová premieňa a tak opäť odskakuje na rozdiel dvoch gemov. 2:4.

2:3

Po dvojchybe McHaleovej je tu ribrejk, o ktorý sa postarala Magdaléna Rybáriková.

1:3

Magdaléna Rybáriková bez problémov znížila stav prvého setu na 1:3.

0:3

Christina McHaleová čistou hrou potvrdila brejk z predošlej hry a v prvom sete vedie už 0:3.

0:2

Druhý brejkbol už McHaleová premieňa a tak berie prvý servis Rybárikovej. 0:2.

0:1

Christina McHaleová si po boji podržala svoje prvé podanie v tomto zápase a vedie 0:1.