2:0 6:3, 6:2

19.09.2014, 11:49 • Martin Švejkar

Tipsport: 1.52 2.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:2

Return Lucie Šafářové končí v síti, což znamená, že Ana Ivanovičová využívá hned první mečbol a výsledkem 6:3 6:2 vítězí v tomto zápase!

5:2

Ivanovičová se dostala do útoku a Šafářová zahrává míček do autu. Srbská tenistka využívá brejkbol a za malou chvíli půjde podávat na vítězství v tomto zápasu.

4:2

Ivanovičová zaútočila z forhendu a Šafářová dokázala vrátit míček pouze za základní čáru.

3:2

Přímý bod z podání pro Šafářovou, která se dostala z nepříjemného stavu 15:40 a čtyřmi fiftýny v řadě otočila průběh tohoto gemu.

3:1

A ten je nakonec využit po dalším neúspěšném returnu české tenistky.

2:1

Šafářová si poradila s agresivním returnem své soupeřky a poté si došla pro vítězný forhend. Česká tenistka si na podání připisuje čistou hru a snižuje na 1:2 ve druhém setu.

2:0

Další dobrý první servis a Ivanovičová bez větších potíží potvrzuje brejk.

1:0

Druhý brejkbol už Ivanovičová využívá, když dobrým bekhendem nutí českou tenistku k chybě.

6:3

Šafářová posílá svůj return pouze do sítě a Ana Ivanovičová se raduje, jelikož proměňuje setbol a dokázala odvrátit hrozbu toho, že ztratí set, ve kterém vedla už 5:0.

5:3

Tentokrát už ovšem Šafářová nezaváhala a po další dobrém prvním servisu si došla pro fiftýn i pro zisk tohoto gemu.

5:2

Šafářová se opravdu nevzdává, přestává tolik chybovat a opakovanými údery těsně nad sítí dotlačila svou soupeřku k chybě, která znamená, že první set ještě bude pokračovat.

5:1

Riskantní druhý servis a následný vítězný forhend po čáře přináší Lucii Šafářové první zisk gemu a česká tenistka odvrací hrozbu kanára.

5:0

Další dobrá práce srbské tenistky, která útočnou hrou získává tuto výměnu a s ní i další gem. Ivanovičová vede v prvním setu už 5:0!

4:0

Ivanovičová zatím předvádí skvělé údery a její poslední vítězný úder z forhendu ji přinášíl další brejk.

3:0

Opět snaha o útočný return, ale tentokrát končí míček pro změnu až za základní čárou, což znamená, že Ana Ivanovičová potvrzuje brejk a v úvodní sadě vede už 3:0.

2:0

Ivanovičová zatlačila Šafářovou do obrany a došla si na síť pro vítězný míček. Srbka prolamuje servis Šafářové a ujímá se vedení 2:0 v prvním setu.