18.09.2014, 19:00 • Philips Stadion • David Panuška

Tipsport: 1.5 4.0 5.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Za deset minut začíná další kupa zápasu a vy je zde můžete mapovat i nadále!

Střely mimo branku 17-11
Držení míče 57% – 43%
Rohové kopy 4-5
Fauly 16-18

PSV nakonec zápas zvládlo. Estoril byl v druhém poločase mnohem lepší, jak v první půli. Moc toho Eindhovenu neumožnil a odehrál důstojný zápas. PSV splnilo povinnost a slaví výhru 1:0. Domácí nakonec musí být rádi z toho, že pro ně byla písknutá penalta.

90+3

90+3

Žlutou kartu dostal za faul na Hendrixe i kapitán Miguel.

90

Nastavují se tři minuty

90

Probíhá 90. minuta a fanoušci Estorilu fandí a zápas, atmosféru či obrovský stadión PSV si užívají.

88

Jako poslední z kádru hostů se na hřiště podívá Vaz.

86

Tento přímý kop se Wijnaldumovi už povedl. Tentokráte branku přestřelil jen o kousek – míč skončil na horní síti.

85

Mano na hranici vápna fauloval a vidí žlutý kartónek.

85

Na půlce hřiště se provinil Rafael.

82

Brenet dostal od Wijnalduma míč a po lajně doběhl až k brankové čáře a pod sebe, zpátky na Wijnalduma nahrával. Domácí kapitán míč netrefil ideálně a ten skončil mimo branku.

78

Z následné akce mohli zahrozit hosté. Centr do vápna ale obrana PSV odvrátila mimo ohrožení branky.