17.09.2014, 05:43 • Dávid Švec sk

5:7

A je to tu, Cibulková víťazí.

5:6

Dominika Cibulková opäť prelomila podanie súperky, vedie v druhom sete 6:5 a bude podávať na víťazstvo v zápase.

3:5

Dominika Cibulková si znovu udržala svoje podanie a Coco Vandewegheová bude v druhom sete podávať na udržanie sa v zápase.

2:4

Dominika Cibulková si s obrovskou námahou udržala svoj servis a vedie 4:2. Treba však povedať, že súperka jej k tomu dopomohla svojimi hrubými chybami.

2:3

Čo k tomu povedať? Dominika Cibulková opäť berie svojej sokyni podanie.

2:2

Vyrovnané 2:2, Dominika opäť stráca svoje podanie a je z toho poriadne frustrovaná.

1:2

Dlho sa bojovalo o tretiu hru druhého setu, no Dominike Cibulkovej sa predsa len podarilo získať podanie súperky.

1:1

Svoje podanie si napokon udržala aj Dominika Cibulková, vyrovnané, 1:1

1:0

Neuveriteľné, Coco Vandewegheová si udržala svoje podanie.

0:0

Slovenská tenistka Dominika Cibulková teda vyhrala prvý set pomerom 7:6, keď v tajbrejku porazila svoju súperku 7:5. Nasleduje krátka pauza a druhý set.

6:6

Lopta z rakety Cibulkovej končí v oute.

6:6

Dominika Cibulková opäť berie svojej súperke podanie, v prvom sete uvidíme tajbrejk.

6:5

Priam detsky naivné podanie Dominiky Cibulkovej premieňa jej súperka parádnym winnerom po čiare. Dostáva sa do vedenia 6:5 a bude podávať na víťazstvo v prvom sete.

15-40

Nuž, čuduj sa svete, Cibulková berie podanie súperke, vyrovnané, 5:5.

5:4

Dominika Cibulková opäť prehrala svoje podanie a Coco Vandewegheová bude podávať na víťazstvo v prvom sete.

4:4

Nuž, Dominika získava podanie svojej súperky a veru musím povedať ,že som dávno nevidel zápas, kde po ôsmich hrách mali obe hráčky na konte tri brejky.

4:3

Nuž, toto našej Dominike nevyšlo. Za stavu 3:3 stráca svoje podanie.

3:3

Škoda, veľká škoda. Dominika Cibulková dlho siahala na brejk a možnosť ísť do vedenia o dva body, no súperka zabojovala a získala bod pre seba. Podávať bude Cibulková.

2:3

Čistá hra pre Dominiku Cibulkovú, naša tenistka si konečne udržala svoje podanie, tentoraz však excelentným spôsobom.

2:2

Máme za sebou štyri hry prvého setu a zatiaľ ani jedna tenistka si nedokázala udržať svoje podanie. Vyrovnané, 2:2.

2:1

Dominika dnes stráca i svoje druhé podanie v zápase, na podanie smeruje americká tenistka.

1:1

Je to dobré, Dominika vracia súperke požičané a berie si späť svoj brejknutý bod.

1:0

Nuž, Dominika Cibulková začína stretnutie stratou svojho podania, čo je určite nepríjemné. Podávať bude 22-ročná Coco Vandewegheová.