06.09.2014, 16:30 • SK Lišeň • Roman Zajíček (@RomanZajicek)

To je pro dnešní den vše, budu se těšit zase příště. Z Líšně přeji pekný den. (18:20:35)
Statistiky zápasu:

Střely na bránu: 12:0
Střely mimo: 5:4
Rohy: 13:2
Je dobojováno, Líšeň naprosto zaslouženě vítězí nad poslední Opavou "B" a připisuje si tři body. Skóre otevřel v prvním poločase Omelčenko a střeleckou převahu dvanáct minut před koncem potvrdil přesnou střelou Šumbera. Brno si tak připsalo tři body do tabulky.

90

90

Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Brigant, přichází Večeřa.

88

Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Přerovský, přichází Kubík.

85

Střídání v týmu SFC Opava B: ze hřiště odchází Kuzník, přichází Gebauer.

85

Brigant se ke střele nedostal, domácí ovšem zůstávají u míče.

84

Nyní budou kopat již dvanáctý roh v zápase.

83

Brňané mají míč pod kontrolou a užívají si zbytek dnešního mače.

80

Střídání v týmu SFC Opava B: ze hřiště odchází Němec, přichází Maléř.

78

Líšeň právě vstřelila branku!
Rychlý kontr domácích je konečně přetaven v druhou branku. Brigant přenechal míč na levé straně vápna ŠIMONU ŠUMBEROVI, který střelou po zemi nedal Godulovi šanci.

74

Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Moukanza, přichází Lisický.

72

Líšeň chce tento zápas rozhodnout a nekomplikovat si situaci, ale ta koncovka. Hyčka neprostřelil za hranicí velkého vápna Godulu, ten si na nedostatek práce nemůže vůbec stěžovat.

70

Doleželův výkop našel rozběhnutého Briganta, který se snažil Godulu přehodit, ale opavský brankář se znovu zaskvěl. Jen tak mimochodem – střely na bránu: 9:0, rohy: 10:2, vše samozřejmě pro Líšeň.

68

Lavrovič se uvolnil přes Suse, ale jeho střela končí dva metry nad bránou. Opava však začala v posledních minutách kousat.

66

Nejlepší hráč na hřišti Lamine Fall rozdává centry, vybojuje mnoho míčů a neprohraje osobní souboj. Zatím to je skutečně parádní výkon.

65

Opava byla dlouho neškodná a přežila hodně šancí soupeře, ale teď mohla vyrovnat. Centr Kuzníka na Mrázka sice prošel, ale druhý jmenovaný nedokázal na dlouhou nohu zakončit. Mnoho však nechybělo.