2:0 6:0, 6:1

03.09.2014, 03:46 • Martin Švejkar

Tipsport: 1.23 4.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:1

Poslední dlouhá výměna zápasu! Míček se po úderu Erraniové odrazil od pásky zpátky na její polovinu kurtu, což znamená, že Caroline Wozniacká proměňuje mečbol a postupuje do semifinále!

40-15

Erraniová returnuje pouze do sítě a jsou tu dva mečboly pro Wozniackou!

5:1

Dánka si nyní doběhla na sít pro stopball své soupeřky a forhendovým prohozem prolamuje opět podání Erraniové.

4:1

A přichází další z řady nevynucených chyb Italky, která posílá míček do sítě.

3:1

Erraniová chybuje opravdu hodně a další nevynucenou chybou prohrává tento gem.

2:1

Erraniová však opět chybuje, když její bekhendový úder končí v autu a Wozniacká si tentokrát drží svůj servis.

1:1

Wozniacká dostala soupeřku pod tlak dobrým returnem a Erraniová nakonec chybovala úderem do sítě. Rebrejk dánské tenistky znamená srovnání na 1:1.

0:1

Opatrný druhý servis Wozniacké potrestala Erraniová dobrým returnem a následně ukončila tento gem vítězným bekhendem. Erraniová prolamuje podání své soupeřky a získává svůj první gem v tomto zápase.

6:0

Další chyba Erraniové znamená čistou hru pro Wozniackou a po pouhých 29 minutách končí první set jednoznačným výsledkem 6:0 pro Dánku!

5:0

Opět výborný servis Wozniacké a Dánka vede v prvním setu již 5:0!

4:0

Následně Wozniacké pomáhá páska a je to už 4:0.

3:0

Wozniacká zatím trpělivě vrací míče, což na chybující Erraniovou platí a po další nevynucené chybě Italky se čistou hrou dostává do vedení 3:0.

2:0

A po další nevynucené chybě Erraniové využívá Wozniacká brejkbol a vede 2:0 na gemy.

1:0

Dlouhou výměnu plnou vysokých míčů zakončuje Wozniacká vítězným bekhendem po čáře, a získává tak úvodní gem zápasu.