Villarreal CF – Celtic Glasgow

4:2

konec (0:2)

03.09.2014, 20:45 • El Madrigal • Martin Švejkar

Doufejme, že tento zápas přinesl co nejvíce radosti a pomůže dobré věci. Já se s vámi pro tuto chvíli loučím a přeji vám příjemný zbytek večera. (22:46:44)

90

90

Utkání spěje ke svému konci a zdá se, že oproti prvnímu poločase se rozhodčí nechystá nic nastavovat.

84

Villarreal dokazuje ve druhém poločase svou převahu a Gerard Moreno postupně čtyřmi góly zcela otočil výsledek utkání. Uvidíme, zda nám poslední minuty tohoto přátelského klání přinesou ještě nějaké góly.

80

Villarreal právě vstřelil branku!
Střádající Naranjo připravil výborně pozici pro GERARDA MORENU, který střílí už svůj čtvrtý gól v tomto zápase!

77

Střídání v týmu Celtic Glasgow: ze hřiště odchází Boerrigter, přichází McCart.

74

Střídání v týmu Celtic Glasgow: ze hřiště odchází Berget, přichází Higgins.
Střídání v týmu Celtic Glasgow: ze hřiště odchází Breslin, přichází Hendry.

71

Tentokrát už to GERARDU MORENOVI vyšlo a z velice podobné akce těm, které předcházeli jeho prvním dvou gólům završuje hattrick!

66

Střídání v týmu Celtic Glasgow: ze hřiště odchází Tierney, přichází McIlduff.

66

Střídání brankářů na straně Celticu. Zaluska odchází ze hřiště a nahrazuje ho Leo Fasan.

65

Ve druhém poločas má však stále výraznou převahu domácí Villarreal.

65

Hra je nyní hodně kouskovaná častým střídáním obou týmů, které mohou v rámci přátelského utkání střídat více než jen tři hráče.

63

Střídání v týmu Celtic Glasgow: ze hřiště odchází Kayal, přichází Miller.

62

Gerard dostal míč opět do podobné pozice před bránu a byl blízko hattricku, ale jeho zakončení tentokrát minulo Zaluskovu bránu.

60

Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Moi Gómez, přichází Cani.

59

Druhou branku v zápase si připisuje domácí GERARD MORENO, který se opět prosazuje z blízka, tentokrát po dobré přihrávce od Cristiana Galase.

57

Villarreal má převahu a nyní si vypracoval rohový kop.

55

Domácí se dostali do rychlého brejku po levé straně odkud dostal GERARD MORENO od Vietta ideální přihrávku před odkrytou bránu a v dobré pozici nezaváhal.

49

Na druhé straně to zkoušel Boerrigter, ale jeho slabou střelu Sánchez v pohodě chytil.

47

Vietto (VLR) se dostal do zakončení, ale jeho střela prolétla těsně vedle brány.

46

Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Gabriel, přichází Bruno.
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Pina, přichází Musacchio.
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Espinosa, přichází Nahuel.

46

Druhý poločas začne přibližně ve 21:55.
Na stadionu El Madrigal skončil první poločas, který výsledkově ovládl Celtic, který vede 2:0. Herně byl sice aktivnější domácí tým, ale hosté dvakrát gólově udeřili, zatímco Villarreal své šance nevyužil.

45+2

45+1

K vidění je nyní klidnější pasáž hry, zatímco základní hrací doba prvního poločasu už je za námi.

44

Pro vysoký míč do domácího pokutového území si došel brankář Sánchez.

43

Vietto (VLR) převzal míč na hranici vápna a zkusil rovnou vypálit, ale jeho rána šla hodně mimo.

41

Villarreal je většinu času u míče a Celtic se jen brání, přesto však hosté dokázali dvakrát nečekaně udeřit a vedou o dvě branky.

39

Vietto (VLR) dostal vysoký míč do vápna, ale obrana Celticu ho nepustila do zakončení. K míči se však poté dostal ještě domácí Gerard, ale jeho pokus z úhlu mířil jen do boční sítě Zaluskovy brány.

36

Celtic právě vstřelil branku!
A zničehonic je to 2:0 pro Celtic! JO INGE BERGET to zkusil snad ze třiceti metrů a jeho parádní rána trefila horní růžek domácí brány!

32

Gómez se objevil v šanci po Espinosově centru, ale jeho střelu Zaluska vyráží!

29

Santosův přímý kop našel Vietta, ale jeho zakončení bylo zblokováno na rohový kop, se kterým si následně hostující obrana poradila.

27

Do vedení jdou překvapivě hosté! Griffiths poslal skvělý míč na BERAMA KAYALA, který rozvlnil síť Sánchezovy brány!

24

Dos Santos našel ve vápně Vietta, jehož hlavička končí nad břevně a následně se odráží před brankovou čáru!

22

Dos Santos to zkusil přímou střelou, ale pálí jen nad břevno hostující brány.

21

Lindsey fauloval Dos Santose a bude z toho zajímavá standardka pro Villarreal.

18

Villarreal má nadále převahu, ale Twardzik nyní předvedl dva dobré obranné zákroky, kterými překazil útočnou snahu domácího týmu.

16

Villarreal teď zahrozil z přímého kopu, ale pro míč si nakonec došel brankář Zaluska.

13

Na druhé straně se dostal ke střele domácí Vietto, ale Zaluska si s jeho pokusem poradil.

12

Po kombinaci Thomsona s Griffithsem se k míči dostal Berget, který to zkoušel na zadní tyč, ale minul domácí bránu.

7

Tierney (CEL) posílal míč zleva na Griffithse, pro něhož však byla přihrávka příliš dlouhá.

5

Domácí jsou zatím aktivnější a nyní zatlačili Celtic před jeho bránu.

2

Výkopu se ujal Celtic, který zatím kombinuje s míčem na své polovině.

1

Villarreal CF: J. Sánchez – Mario, Pina, Dos Santos, Vietto, Dorado, Moi Gómez, Gabriel, Gerard, Espinosa, Cristian Galas
Náhradníci: Asenjo, Musacchio, Cani, Trigueros, Victor Ruiz, Bruno, Nahuel, Naranjo, Felipe, Maldonado

Celtic Glasgow: Zaluska – Emilio, Boerrigter, Berget, Griffiths, Kayal, Breslin, Thomson, Lindsay, Twardzik, Tierney
Náhradníci: Fasan, McIlduff, McCart, Higgins, Hendry, Miller.
Celtic Glasgow je po nuceném pádu Rangers do nižších soutěží suverénem skotského ligového fotbalu. V letošní sezoně se Celtic zapsal do povědomí hlavně postupem přes Legii Varšava ve 3. předkole Ligy mistrů, když sice prohrál v součtu obou zápasů 6:1, ale následně kvůli administrativní chybě v kádru Legie slavil postup do další fáze. Ve čtvrtém předkole však Celtic nestačil ani na slovinský Maribor a nakonec se, stejně jako jeho dnešní soupeř, bude účastnit "pouze" Evropské ligy.
Villarreal CF se v minulé sezoně umístil na šestém místě španělské La Ligy a následně si v předkole vybojoval postup do základní fáze Evropské ligy. V domácí soutěži má za sebou Villarreal zatím dva zápasy. Žlutá ponorka nejprve zvládla v prvním kole zvítězit 2:0 na půdě Levante, ale následně utrpěla domácí porážku 0:1 od Barcelony. Jak si dnes Villarreal povede v přátelském střetnutí s Celticem?
Zdravím všechny fotbalové příznivce. Španělský Villarreal CF si nadcházející reprezentační přestávku rozhodl zpestřit přátelským zápasem proti skotskému Celtic Glasgow.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.

4:2

konec (0:2)

Branky: 55. Gerard Moreno, 59. Gerard Moreno, 71. Gerard Moreno, 80. Gerard Moreno – 27. Kayal, 36. Berget

Villarreal CF: J. Sánchez – Mario, Pina (46. Musacchio), Dos Santos, Vietto, Dorado, Moi Gómez (60. Cani), Gabriel (46. Bruno), Gerard Morena, Espinosa (46. Nahuel), Cristian Galas

Celtic Glasgow: Zaluska (66. Fasan) – Emilio, Boerrigter (77. McCart), Berget (74. Higgins), Griffiths, Kayal (63. Miller), Breslin (74. Hendry), Thomson, Lindsay, Twardzik, Tierney (66. McIlduff)
Náhradníci: Fasan, McIlduff, McCart, Higgins, Hendry, Miller