konec (0:1)

03.09.2014, 18:00 • A. Le Coq Arena (Tallinn) • Martin Švejkar

Tipsport: 2.9 3.2 2.23 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90

Poměr sil na hřišti je nyní vyrovnán, neboť domácí Lepistu vidí červenou kartu a jde předčasně do sprch.

90

Žlutou kartu dostává Nedyalkov (Bulharsko).

87

Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Chunchukov, přichází Stanoev.

86

Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Liivak, přichází Junolainen.

84

Avilov (EST) dostává po faulu na Dryanova žlutou kartu.

82

Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Anier, přichází Kirss.

82

Tsonev trefuje ve velké šanci tyč! Bulhaři byli nyní opravdu blízko vedoucímu gólu.

80

Žlutou kartu dostává Malinov (Bulharsko).

79

Bulharsko právě vstřelilo branku!
TSVETELIN CHUNKUCHOV se prosazuje a jedenáct minut před koncem zápasu srovnává na 2:2! Bulharsko se dokázalo prosadit i v oslabení o vyloučeného hráče.

78

Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Vasev, přichází Dryanov.

75

Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Gussev, přichází Marin.

69

Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Karachanakov, přichází N. Kolev.

67

Anier (EST) fauloval Koleva, za což dostává žlutou kartu.

65

Estonsko právě vstřelilo branku!
Pokutový kop si vzal na starost sám faulovaný HANNES ANIER, který se z penaltového puntíku nemýlí a posílá Estonsko v 65. minutě do vedení!

64

Za svůj zákrok vidí navíc Galabov rovnou červenou kartu a po zbytek zápasu tak oslabuje svůj tým!

64

Galabov (BUL) fauloval v pokutovém území domácího Aniera a bude z toho penalta pro Estonsko!

49

Je srovnáno! Rohový kop si vzal na starosti Karl-Eerik Luigend, který našel dobře postaveného MADISE VIHMANNA, a ten překonává brankáře Gospodinova!

43

Raudsepp (EST) fauloval Chunchukova a vidí za to od rozhodčího žlutou kartu.

37

Gussev (EST) fauloval Malinova, za což vidí od rozhodčího žlutý kartonek.

32

Její exekuce se ujal Karachanakov, který dobrou ránou pořádně prověřil Meeritse v bráně Estonska! Dobrý zákrok domácího gólmana zachránil Estonsko před dalším inkasováním.

19

Lepistu (EST) byl faulován Goranovem a bulharský hráč za svůj zákrok vidí první žlutou kartu utkání.

8

Tentokrát už se mohou bulharští mladíci radovat! ALEKSANDAR KOLEV překonává v osmé minutě Meeritse a hostující tým jde do vedení.

6

Hostující Chunchukov se dostal ke střele a jeho nebezpečný pokus zlikvidoval domácí brankář Meerits prvním důležitým zákrokem tohoto zápasu.