2:2

konec (1:2)

01.09.2014, 17:00 • Dubí-Pozorka • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.88 4.0 2.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo utkání 7. kola Juniorské ligy, ve kterém Teplice remizovaly s Bohemians Praha 1905 2:2. Sledovali jsme pohledné utkání, v němž měli více šancí domácí, ale nedokázali je proměňovat. Skóre utkání otevřel v 18. minutě domácí Urma, ale Klokani ještě v prvním poločase skóre otočili, když se prosadili Nováček a Trnka. Na konečných 2:2 vyrovnával v 61. minutě Chukwuma. (19:07:30)

90+4

90+3

Domácí mají možná poslední šanci něco vymyslet.

90+1

Už běží nastavený čas, počkejme si, kolik sudí Lerch přidá.

90

V závěru utkání Klokani zahrozili, ale vše skončilo jen nepřesnou ranou.

89

Utkání se již blíží ke svému konci. Teplický Heger inkasoval žlutou kartu za faul ve středu hřiště.

87

Po zmíněném rohu se domácí propracovali k dalšímu zakončení, ale až v bráně míč nekončí. Stále 2:2.

86

Do šance se dostaly Teplice, ale po Dočekalově dobrém zákroku se musejí spokojit s rohovým kopem.

83

Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Hejno, přichází Lukáš.

83

Fotbalisté Bohemky zahrozili z rychlého protiútoku, ale nedokázali trefit domácí bránu.

81

Už začala poslední desetiminutovka zápasu, Teplice vhazují na své útočné polovině.

78

Žlutou kartu dostává Ibeagha (Bohemians Praha 1905).

75

Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Řezníček, přichází Jelínek.

73

Na rohy vedou Teplice 5:2.

72

Míč byl ale tečován a domácí museli čelit rohovému kopu. Stav zůstává nezměněn.

71

Přímý kop, který zahrával jeden z hráčů Bohemians, se mezi tyče nevešel.

69

Domácí by rádi strhli vedení na jejich stranu, Dočekal musel opět zasahovat.

68

Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Žaloudek, přichází Rothe.

68

Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Schettl, přichází Laňka.

66

Nebezpečné zakončení domácího hráče musel Dočekal vyrážet na roh.

65

Dnešní zápas je poměrně bohatý na góly, už jsme viděli čtyři. Dokáže ještě některý z celků strhnout vedení na svou stranu?

61

Teplice právě vstřelily branku!
Teď už obrana Bohemky povolila a nigerijský útočník CHUKWUDI CHUKWUMA tak po hodině hry srovnává na 2:2.

61

Hosté čelili standardní situaci z nebezpečného prostoru, ale opět se dokázali ubránit.

59

Domácí zahrávali dva rohové kopy v krátkém sledu, ale vyrovnání z nich nevytěžili.

58

Teplice se nyní opět nadechují k náporu, bránu soupeře však ve druhé půli ještě neohrozily.

54

Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Nováček, přichází Bubalo.

54

Úvod druhé půle se odehrává v poklidném duchu, zatím jsme žádnou příležitost ke skórování neviděli.

51

První žlutá karta zápasu, kterou dostává domácí Chukwuma.

46

Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Uhlíř, přichází Výborný.

46

Zápas začali mnohem aktivněji domácí, kteří si v prvních pětadvaceti minutách vytvořili pět gólových šancí, ale vytěžili z nich pouze trefu Urmy z 18. minuty. Klokani však hned o dvě minuty později srovnali zásluhou Nováčka a postupně tlak soupeře otupili. V závěru první půle navíc potrestal zaváhání domácí defenzivy Trnka a Teplice tak po úvodním dějství prohrávají s Bohemians 1:2.

45

45

Hosté vhazují a první poločas by již měli dohrát s míčem na kopačkách.

42

Bohemians právě vstřelili branku!
A další brejk Klokanů už končí gólem! Domácího gólmana Lipše překonal JAROSLAV TRNKA a hosté tak otáčí stav zápasu.

41

Hosté se dostali do rychlého protiútoku, který byl zakončen nepřesnou střelou.

37

Nebezpečnou akci Teplic zastavil zdvižený praporek pomezního – ofsajd.

34

Domácí působí fotbalovějším dojmem, ale musejí si dávat pozor na občasné rychlé kontry zelenobílých.

31

Míč končí pouze za bránou Bohemians. Dočekal bude vykopávat.

30

Teplice jsou v tlaku a ze své aktivity vytěžily další rohový kop.

27

Domácí měli k dispozici rohový kop, ale hosté se ubránili.

24

Zápas se nám teď velmi zajímavě rozjel. Iniciativy se opět chopily Teplice, které drží míč a kombinují na útočné polovině.

20

Pražané přicházejí s bleskovou odpovědí. Ani ne dvě minuty po obdrženém gólu vyrovnávají na 1:1, když chybu domácích ve středu hřiště potrestal LUKÁŠ NOVÁČEK.

18

Domácí fotbalisté byli v posledních minutách lepším týmem a zaslouženě se tak ujímají vedení. Autorem gólu je Dominik URMA.

16

Domácí však nic velkého nevymysleli a Klokani si tak mohou pro tuto chvíli oddychnout.

15

Hosté se teď brání pouze za pomoci faulů. Další přímý kop Teplic z nebezpečné pozice.

14

Domácí zahrávali standardní situaci z dobré vzdálenosti, skončilo to ranou mimo bránu.

12

Teplice začínají zvyšovat aktivitu a Dočekal si připisuje první velmi dobrý zákrok.

11

Domácí hráči se poprvé pokusili ohrozit bránu soupeře přímou střelou, Dočekal proti nepřesnému pokusu zasahovat nemusel.

9

Nyní se hra odehrává především ve středu hřiště, oba soupeři se zatím oťukávají.

5

Domácí roh soupeře přestáli a odklidili míč do bezpečí. Bohemka bude vhazovat.

4

Vůbec první střelecký pokus si připsali Pražané. Míč byl sražen do zámezí, takže hosté budou zahrávat rohový kop.

2

Hosté v úvodu dlouho drželi balón, ale nyní se již k míči dostali Tepličtí, kteří tak mohou poprvé zaútočit.

1

Zápas byl zahájen úvodním výkopem, který provedli pražští Klokani.

1

Vítám tu všechny příznivce fotbalu. Dnes je na programu 7. kolo Juniorské ligy a já Vás provedu utkáním, ve kterém se střetnou dva týmy ze středu tabulky – deváté Teplice přivítají na hřišti v Dubí třinácté Bohemians. Oba soupeře od sebe dělí tři body.

FK Teplice: Lipš – Hynek, Horvát, Heger, Stibor, D. Richter, Chukwuma, Urma, Kodeš, Schettl, Uhlíř.

Náhradníci: Skalák – M. Procházka, Lanka, Bílek, Minařík, Výborný

Bohemians Praha 1905: Dočekal – Žaloudek, Košata, Pechr, Řezníček, Koštíř, Trnka, Nováček, Ibeagha, hejno, Malina.

Náhradníci: Prokeš – Jelínek, Rothe, Lukáš, Dobalo

Rozhodčí: Lerch – Blažej, Teuber.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.