Mountfield HK – Steinbach Black Wings Linz

2:1

konec (1:0, 1:1, 0:0)

31.08.2014, 18:00 • Elektromont Aréna, Vrchlabí • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Je dobojováno. Třetí část se nesla ve snaze Lince vyrovnat. Hradečtí svou hrou nepustili hosty do vyložených šancí. Rakouský zástupce zkusil minutu před koncem hru bez brankáře, ale gól už nikdo nepřidal a tak končí dnešní utkání vítězstvím Mountfieldu 2:1. Hezký zbytek dne. (20:05:11)

60:00

59:57

Pláněk vyhodil na zakázané uvolnění. Poslední tři vteřiny třetí třetiny. Vhazuje se po pravici Kantora.

59:43

Oddechový čas pro hosty.

59:43

Navíc se hosté provinili ofsajdem.

59:33

Mountfield drží kotouč daleko od Kantora.

59:02

Linec hraje bez brankáře a zkouší hru v šesti.

58:37

Hosté jsou v plném počtu.

58:30

Domácí jsou v pásmu, ale nedostávají se k zakončení.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:37

Mountfield bude mít možnost ke skórování. Vyloučen je na dvě minuty Mayerhauser za sekání.

56:33

David Skokan se prodíral z pravé strany před branku, kde nahrával na Kukumberka, který kotouč nezachytil.

56:04

Tomáš Mertl chtěl nahodit kotouč za Dechela, ale rozhodčí odpískali zakázané uvolnění.

54:59

Oberkofler hledal spoluhráče před brankou, k němuž se puk nedostal. Linec tlačí hradecké hráče.

54:18

Hradečtí jsou kompletní.

53:48

Aktivní Ulmer byl opět v šanci, ale ani tentokrát nemusel Kantor zasahovat.

53:26

Domácí se osvobozují.

52:39

Rau se prokličkoval před Kantora, ale obrana Mountfieldu mu znemožnila vystřelit.

2:1

Branky a nahrávky: 6. Mertl (Kudrna, Pláněk), 38. Mertl (Dietz, Frühauf) – 37. Lebler (Ulmer)

Mountfield HK: Kantor (Veselý) – Frühauf, Dietz, Mikuš, Jank, Vašíček, Pláněk – Šimánek (C), Mertl, Kudrna, Skokan, Kukumberg, Dej, Červený, Knotek, Beránek, Nedvídek, Troliga, Kopta

Steinbach Black Wings Linz: Dechel (Ouzas) – Lukas, Murphy, Dorion, Piché, Mitterdorfer, MacDonald, Mayrhauser, Fechtig – Baumgartner, Rau, Kozek, Lebler, Lukas (C), Ulmer, Spannring, Oberkofler, Iberer, Franz, Hofer, Macierzynski

Rozhodčí: Homola, Veifurter – Kis, Lučan