30.08.2014, 18:00 • Brno • Info o změnách stavu (Magdalena Malá)

45:00

Konec zápasu. (19:16:48)

44:45

Warrior Brno právě vstřelili branku!
Brno si vzalo oddechový čas a plán, zdá se, vyšel. Hned po buly letěla na letňanskou bránu střela, která těsně před gólmanem změnila směr a skončila v brance. Gól si připisuje JAKUB KOS.

38:33

Letňany právě vstřelily branku!
Letňanští využili zmatku v brněnské obraně a dávají důležitý gól. Střelcem je MATYÁŠ BABOVÁK.
Asistence: Filip Zrcek

30:01

30:00

17:19

TOMÁŠ KUBÍČEK dostal puk od Tomáše Kršky, chtěl mu ho ještě vrátit a akci tak vyšperkovat, ale kotouč se od obránce odrazil zpět na jeho čepel a zakončil z bližší tyčce.

15:01

15:00

11:43

Gólman Letňan nezkrotil puk po střele Jana Drábka a TOMÁŠ KUBÍČEK pohotově dorážel.

04:51

JAKUB TŮMA šikovně schoval svoji střelu z obránce Brna a překvapil gólmana.

01:51

Letňany zamkly Brno v obranné třetině a FILIP JANSA zamířil nad rameno brněnského brankáře.
Asistence: Filip Straka

00:01

HC Letci Letňany: Urban (Porubský) – Krutil, Stránský, Klatt, Liberda, Václavík, Babovák, Hlaváč, Jansa, Straka, Stupka, Adamec, Tůma, Appelt, Zrcek

HCM Warrior Brno: Vystavěl – Orsech, Drábek, Chocholouš, Mrkvica, Ludvík, Kos, Kučera, Snášel, Krška, Marčík, Kubíček, Partyka, Vodák, Hrstka, Korec.
Vítáme Vás u sledování mezinárodního turnaje žáků – HOCKEY CUPU 2014. Letošní sedmý ročník turnaje přivítá sedm týmů z České republiky, Rakouska a Slovenska. Uvidíme utkání hraná na 3x15 minut a pořadí turnaje určí konečná tabulka.
Přeji Vám příjemné sledování výsledků, které budu přinášet okamžitě po ukončení jednotlivých zápasů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

3:3

Branky a nahrávky: 2. Jansa (Straka), 5. Tůma, 39. Babovák (Zrcek) – 12. Kubíček (Drábek, Krška), 18. Kubíček (Krška), 45. Kos

HCM Warriors Brno: Vystavěl – Orsech, Drábek, Chocholouš, Mrkvica, Ludvík, Kos, Kučera, Snášel, Krška, Marčík, Kubíček, Partyka, Vodák, Hrstka, Korec