27.08.2014, 20:45 • Coral Windows Stadium, Bradford • Jakub Holubec

Tipsport: 2.4 3.1 2.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

HANSON - 2:1

86

Bradford City právě vstřelilo branku!
Poslední minuty jsou skutečnou oslavou samotného fotbalu. Domácí vlétli do rozhozené obrany soupeře, na centr z levé strany si naběhl JAMES HANSON a tvrdou hlavičkou otočil vývoj zápasu.

KNOTT - 1:1

84

Tady se ale dějí věci! Hostům nevydrželo vedení ani dvě minuty. Odražený balon po rohovém kopu si zpracoval BILLY KNOTT a přesnou střelu vyrovnal na 1:1.

SMITH - 0:1

82

Leeds právě vstřelil branku!
Tak tohle je opravdová bomba. Hosté ukázali charakter, nevzdali se a bojovali i v deseti. Norris nacentroval do vápna, kde si na jeho nahrávku naběhl MATT SMITH, který přesnou hlavičkou k tyči překonal gólmana. Jednalo se o první střelu Leedsu na branku v dnešním zápase.