27.08.2014, 17:30 • DOXXbet Aréna Žilina • Dávid Švec, Miroslav Revaj sk

Zápas sa skončil výsledkom 3:2! (19:38:29)

Skóre po druhej tretine je 3:2! Všetko je tak ešte otvorené v tretej tretine.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

38:00

Žilina dala gól!

Krátko pred koncom druhej tretiny sa domáci hokejisti dostávajú do vedenia 3:2. Strelcom gólu je znovu TOMÁŠ HORNA. Asistencie: Jaroslav Kristek.

28:00

Graz dal gól!

Hosťom sa krátko pred koncom druhej tretiny podarilo vyrovnať na 2:2! Začíname tak v zápase odznova.

27:00

Vážení čitatelia, pre technické problémy vám zo zvyšku zápasu prinesieme informácie o zmenách stavu, resp. dôležitých situáciách. Ďakujeme za pochopenie.

25:39

Sabourin po druhý raz prekonaný. Matej Valášek našiel nestráženého MARTINA HÁJNIKA a ten prestrelil gólmana Grazu.

25:01

Máme za sebou prvých 5 minút druhej tretiny, Žilina stále remizuje s Grazom 1:1.

23:41

Pekná akcia Žiliny, strieľal Hájnik, no jeho príklep skončil na betónoch Sabourina.

22:01

Hrá sa pomerne dlho bez prerušenia, viac z hry majú zatiaľ Žilinčania.

21:22

Domáci v plnom počte.

20:33

Hneď v úvode tretiny sa do úniku dostal Jaroslav Kristek, svoj brejk však nepremenil

20:01

Začala sa druhá tretina.
Oba tímy máme pripravené na ľadovej ploche.
Po prvej tretine máme v Žiline stav 1:1. Druhá tretina sa začne približne o 18:17.