Petra Cetkovská si bere ztracené podání ihned zpět!

30-40

No vida! Najednou je tu brejkbol pro Cetkovskou!

2:0

A hned ten první využívá! Klára Koukalová vstoupila do rozhodující sady lépe a vede už 2:0!

40-15

A další dvojchyba! Koukalová má dva brejkboly!

6:2

Dvojchyba! Klára Koukalová tak vítězí ve druhém setu. Zatímco ten první jasně ovládla Cetkovská, ve druhém stejně suverénně vítězí druhá česká reprezentantka! Rozhodne třetí sada!

A-40

Jenže další výměnu ovládla znovu Koukalová a má další setbol!

40-30

A vzápětí je tu setbol pro Koukalovou!

4:2

Druhou šanci už ale Klára Koukalová využívá a vede opět po nějaké chvíli o dvě hry!

40-15

Koukalová má i přes první podání soupeřky dva brejkboly!

30-40

Dvojchyba Koukalové znamená brejkbol pro její krajanku!

2:1

Koukalová se z vedení dlouho neradovala, Petra Cetkovská si totiž bere ztracený servis ihned zpět! Zajímavé je, že Petra je zatím stoprocentní ve využívání brejkbolů.

30-40

Je tu brejkbol pro Cetkovskou!

2:0

Tak druhý set začíná úplně opačně než ten první. Je to Klára Koukalová, která získává brzký brejk a vede už o dvě hry!

40-0

No vida! Tři brejkboly pro Koukalovou!

1:6

První set českého souboje jasně ovládla Petra Cetkovská, která vítězí v poměru 6:1! Hrálo se pouhých dvacet minut.

15-40

Vzápětí má Petra dva setboly!

1:5

Ajaj, Koukalová se dopustila dvojchyby, a to znamená, že Petra Cetkovská má vítězství v první sadě na dosah, navíc bude servírovat!

30-40

Jenže v další výměně vítězí Cetkovská a má brejkbol!

0:2

Do zápasu vstupuje výrazně lépe Petra Cetkovská, která zatím povolila krajance jen jediný bod a vede už o dvě hry!