25.08.2014, 22:57 • Jakub Mitter (@JakubMitter) sk

Tipsport: 2.2 1.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

3:6

Je po všetkom, Karolína Anna Schmiedlová končí v prvom kole US Open.

3:5

Sasnovičovú delí od zisku celého zápasu už len jeden game. Bieloruska bude podávať na výhru.

3:4

Už len dva gamy delia Sasnovičovú od výhry v tomto zápase.

3:3

Je to už 3:3, všetko je stále otvorené.

2:3

Štvrtá lopta v rade pre Bielorusku a jasne vybojovaná hra pri svojom vlastnom podaní!

2:2

Jednoznačná hra pre Slovenku, ktorá bude určite chcieť zabojovať aj o tretí set.

1:2

Prvá čistá hra v zápase! Získava ju Alexsandra Sasnovičová.

1:1

Stav je vyrovnaný po tom, ako získala Slovenka druhý fiftín v rade.

0:1

Eso a nie je o čom, Schmiedlová bez šance.

4:6

Bohužiaľ, druhé podanie bolo nad Schmiedlovej sily. Sasnovičová si počkala a zaútočila. Jeden stratený game a je po sete.

4:5

Druhá lopta v rade a Sasnovičovú už delí od zisku setu len jediný game.

4:4

Žiadna zhoda, žiadny brejkbal, jednoducho len stav 4:4 a game pre Schmiedlovú.

3:4

Sasnovičová si aj v týchto chvíľach udržala svoje podanie!

3:3

Prvé eso v zápase pre Slovenku ukončuje tento game!

2:3

Zatiaľ je to jednoznačné z oboch strán, bez straty podania, uvidíme dokedy.

2:2

Je vyrovnané, bezproblémový game pre Slovenku.

1:2

Po dlhšej výmene tu máme zisk ďalšieho bodu v podaní Bielorusky. Znamená to len jedno – 1:2 z pohľadu Slovenky.

1:1

Sasnovičová mala dve šance na zisk tohto gamu, nevyužila ani jednu z nich, Schmiedlová získava tento game po dlhom boji.

0:1

Druhá lopta v rade pre Bielorusku, máme tu koniec prvej hry tohto zápasu. Vyhráva ju Alexsandra Sasnovičová.