0:2 3:6, 4:6

25.08.2014, 23:12 • Kurt č. 15 • Jiří Zabilanský (@Korb278)

Tipsport: 1.68 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

4:6

Čistou hrou si Dulgheruová získala svůj servis, díky tomu vítězí v druhé sadě 6:4 a to znamená konec utkání!

4:5

Nejhorší možný okamžik na ztrátu servisu si teď vybrala česká tenistka, která pouští svou soupeřku do vedení 5:4. Po přestávce tak půjde Rumunka podávat na vítězství v celém utkání!

4:4

Teď si však Dulgheruová nepřipustila žádné komplikace a srovnává na 4:4.

4:3

Kristýna Plíšková získává svůj servis čistou hrou a vede tak 4:3.

3:3

A dnes poprvé ho Kristýna také využívá. Tím je smazán brejk Dulgheruové a druhá sada začíná de facto odznovu!

2:3

Po delší době je tu klidný game, který na svou stranu získává Plíšková, ta tedy snižuje na 2:3.

1:3

Ano, dokázala, Dulgheruová po velkém boji jde do vedení 3:1 a brejk z předchozí hry je tak potvrzen. Teď už to bude mít Plíšková velmi těžké.

1:2

Brejkbol dokázala Dulgheruová využít a i ve druém setu jde do vedení! Uvidíme, jak na tuto situaci bude reagovat Plíšková.

1:1

Gembol dokázala v klidu Rumunka využít a je srovnáno 1:1.

1:0

První game zvládla Plíšková odservírovat a ujímá se vedení ve druhém setu 1:0.

3:6

Teď už dokázala Dulgheruová svůj setbol využít! Rumunka tak vítězí v první sadě 6:3!

3:5

A teď už Plíšková dokázala svůj gembol využít a snižuje na 3:5. Nyní ale půjde Dulgheruová podávat na vítězství v celém prvním setu.

2:5

Čistou hrou odskakuje Dulgheruová do vedení 5:2. Po přestávce tak bude Plíšková podávat na udržení se v prvním setu.

2:4

A ten také využívá a snižuje na 2:4. Teď je zapotřebí vzít soupeřce servis, pokud chce Plíšková pomýšlet na nějaký dobrý výsledek v prvním setu.

1:4

A tento gembol už Dulgheruová využila a tím odskakuje Krsitýně již na stav 4:1!

1:3

Ten také využívá! A díky němu získává zároveň svůj dnešní první game.

0:3

Dulgheruová zvládla i svůj druhý game na servisu a vede už 3:0!

0:2

Napodruhé už to Plíšková nezvládla a to znamená jediné, Rumunka dnes poprvé brejkla svou soupeřku a vede 2:0!