2:0

konec (0:0)

23.08.2014, 18:30 • Štadión pod Čebraťom • Ján Kmeť sk

Tipsport: 2.15 3.2 3.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V druhom polčase sa do streleckej listiny zapísal Adam Zreľák a Dominik Kružliak a tak Ruža víťazí 2:0. Pre Liptákov je to prvé víťazstvo v tejto sezóne, hostia naopak po troch víťazstvách v rade prvý raz strácajú body.

Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších prenosoch. (20:25:50)

90+3

90+3

Hostia ešte zahrali roh, ale Pančíkov center Liptáci odvracajú a je tu koniec.

90+2

Ružomberok strieda: Odchádza Mário Almaský, prichádza Richard Bartoš.

90+1

Turčák vnikol do pokutového územia, kde bol okamžite odzbrojený.

90+1

Nastavovať sa budú 2 minúty!

90

Plynie posledná minúta riadneho hracieho času. Domáci tím už na rozdiel od stavu 1:0 kontroluje hru. Hostia sa snažili o protiútok, no v ňom si počínali nedovolene.

89

Dnešné stretnutie sleduje 1817 divákov.

88

Oba fankluby dnes predvádzajú dobrý výkon. Tí domáci teraz stavili aj na kúsok recesie a štrngot kľúčmi, ktorý má symbolizovať blížiace sa víťazstvo ich tímu nad "Železiarmi".

87

Center z priameho kopu posiela domáca obrana pred seba a tak musí blokovať aj následné strelecké pokusy spoza šestnástky.

86

Domáci Boris Turčák vidí žltú kartu za faul a nasleduje priamy kop Podbrezovej.

85

Boris Turčák bol ošetrovaný na útočnej polovici a tak sa nehralo. Po krátkom prerušení sa pokračuje v hre aj s ružomberským stredopoliarom.

82

Ružomberok dal gól!
Lopta z rohového kopu letí na bližšiu žrď, kde hostia pozabudli na DOMINIKA KRUŽLIAKA a ten bez problémov posiela loptu hlavou do siete!

82

Ružomberok získal roh.

81

Gal-Andrezly vyskúšal strelu spoza šestnástky, ale míňa brvno ružomberskej brány.

79

Po rohu Liptáci neohrozili bránu, no stále sú pri lopte. Podbrezová ich chcela o ňu pripraviť a dopustila sa faulu.

78

Lovás si spravil priestor na strelu spoza šestnástky. Tvrdo vystrelil a jeho zblokovaná lopta tesne míňa bránu. Nasleduje roh Ružomberka.

76

Roh zahrával Podio a domáci sa ubránili. Následne ešte Podbrezová vracala loptu nazad do šestnástky, aj teraz si obrana dala pozor.