A další přímý bod, Lukáš Rosol vítězí a postupuje do finále!

A-40

Přímý bod z podání, Rosol má mečbol!

40-A

Lu má další šanci! Tentokrát se mu povedl return a po něm zvládl i volej po přechodu k síti.

15-40

Lu má dva brejkboly! Po returnu byl totiž znovu agresivní a znovu trefil forhendem míček přesně k postranní lajně.

5:4

Paráda! Lukáš Rosol měl i štěstí, když jeden úder ve výměně netrefil čistě, ten přesto zapadl do rohu kurtu, Lu poté hrál velký oblouk, který si český hráč naběhl, připravil si pozici na síti a zakončil krásným zkrácením!

40-0

Tři brejkboly pro Rosola! Lu běžel ke kratšímu míči na straně, šel do kolen, ale přesto přetáhl svůj bekhendový kros!

40-0

Dvojchyba! Rosol má tři brejkboly!

4:6

Míček zpomalený páskou Lu využívá k vítěznému forhendu z kříže! Lukáš Rosol tak ztrácí podání i celý druhý set, přestože předtím odvrátil několik setbolů a dokázal se dostat ze ztráty jednoho brejku. Rozhodne třetí set!

15-40

Dva setboly pro Yen-Hsun Lua, který tlačil v celé výměně od základní čáry, a když už se zdálo, že se Rosol dostane také do hry, zakončil tvrdým forhendem do protipohybu soupeře.

4:5

Výborně! Lukáš Rosol se znovu opřel do returnu, zahrál soupeři na tělo a Lu chybuje! 4:5 a druhý set je stále otevřený.

A-40

Parádní krosový return od Lukáše! Český tenista má znovu brejkbol!

40-A

Skvělý druhý servis Lu doprovodil ještě lepším bekhendem do volného prostoru, kam Rosol nestačil doběhnout. Další setbol.

A-40

Další šance pro Rosola! Lu opět útočil už od servisu, ale poslední úder poslal jen do pásky! Velká chyba.

40-A

Lu si po servisu přeběhl k síti a tam snadno zakončil volejem! Odměnou je mu setbol.

40-15

Skvělý return bekhendem kros a Lu chybuje! Rosol má dva brejkboly!

15-40

A pozor! Z ničeho nic Lu zariskoval, trefil přesně podélný forhend a má dva setboly!

2:4

Dlouhá výměna od základní čáry končí Rosolovou chybou z forhendu do sítě, Yen-Hsun Lu prolamuje soupeřův servis!

0-40

Naopak Lu byl po krásně připraveném přechodu k síti úspěný a má tři brejkboly!

7:5

Skvěle! Lukáš Rosol se raduje, protože díky dalšímu přímému bodu vítězí v prvním setu!

A-40

Přímý bod z podání, Rosol má setbol!

30-40

Brejkbol pro Yen-Hsun Lua! Asiat se dostal do útoku, krosovým forhendem zahnal Rosola a finální volej už ani nemusel hrát, protože obranný úder českého tenisty šel do autu.

6:5

Paráda! Lukáš se opřel vší silou do forhendového returnu a risk mu vyšel! Naprosto přesný a velmi tvrdý příjem znamená, že Rosol bude podávat na vítězství v první sadě!

40-30

Vzápětí však Lu kazí snadný forhend do autu a Rosol má brejkbol!

40-30

Přesto je tu brejkbol pro Rosola! Vysoký return na základní čáru Lu atakoval, ale úder poslal do autu.

3:4

Výborně! Rosol znovu útočil, velmi tvrdým forhendem po lajně zatlačil Lua a ten se už bránil jen vysokým kopcem do zámezí! Lukáš si tak bere zpět ztracené podání.

40-30

Brejkbol pro Rosola! Lu se musel sklonit před forhendy českého hráče, dostával se pod tlak a poslední úder už poslal do sítě.

1:3

Yen-Hsun Lu se ujímá vedení o dva gemy! Ve velmi dlouhé výměně pořád utahoval smyčku kolem bránícího se Rosola, ten běhal, vracel těžké míče, ale Lu byl velice přesný a nakonec zakončil snadným volejem.