0:3

konec (0:1)

20.08.2014, 23:00 • Laugardalsvöllur, Reykjavík, Island • Petr Dejnožka

Tipsport: 15.5 5.7 1.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Duel nakonec skončil výhrou Interu Milán v poměru 3:0. Favorit tedy islandského outsidera v poklidu zvládl a nyní se těší na domácí odvetu. Příjemný zbytek noci vám přeje Petr Dejnožka. (00:56:11)

90+3

90+3

Hosté si střeží balon a vyčkávají na konec zápasu.

90+2

Handanovičovi vypadl balon z rukavic, čímž hostující brankář vyděsil fanoušky Interu. Nakonec to pro hosty dobře dopadl, Jóhanssovi byl odpískán útočný faul.

90+1

Právě nám končí první ze tří nastavených minut, Inter se ještě pokouší navýšit své vedení.

Danilo D'AMBROSIO - 0:3

90

Inter Milán právě vstřelil branku!
Parádní tečka za dnešním utkáním v podání Interu! DANILO D'AMBROSIO se nekompromisně opřel do balonu a umístil ho neomylně do šibenice domácího týmu – 0:3!

89

Hernanes je ze hry stažen před koncem zápasu, na islandském trávníku se objeví Kuzmanovič.

88

Osvaldo nevěděl na hranici pokutového území, co s balonem, a tak udělal to nejlepší, co mohl. Jeho rána se zastavilo o břevno domácího týmu!

87

Rohový kop zajímavou situaci před brankou milánského týmu nepřinesl, outsider zápasu to musí zkoušet znovu.

85

Stjarnan zůstane u pokutového území soupeře, bude kopat rohový kop.

84

Björgvinssonova střela byla nejprve sražen, do odraženého balónu se opřel Finsen a prudkou ranou protáhl Handanoviče! Slovinský brankář udržel dvoubrankový náskok Interu!

83

Milánský tým je spokojen a v poklidu se kombinací přibližuje pokutovému území.

81

Brankář Jónsson se vydal proti centrovanému míči ven z branky, nakonec u něj byl dříve a odklidil ho do zámezí.

80

Deset minut do konce řádné hrací doby, Inter je znovu navezen v okolí pokutového území islandského týmu.

78

Dodo si šel do pokutového území pro pokutový kop, sudí mu ale jeho úmysl nezbaštil.

77

A rázem se nový muž na hřišti dostal do vynikající příležitosti! D´Ambrosiova rána ale skončila mimo branku!

76

Jonathana nahradí na hrací ploše D´Ambrosio.

75

Je před námi posledních patnáct minut řádné hrací doby, Inter se znovu přesouvá na útočnou polovinu.

73

A mohlo být rázem o co hrát! Střídající Toft dostal přesný pas na levou stranu, z voleje ale napálil pouze boční síťku branky Handanoviče!

72

Stjarnan se těší ze zisku rohového kopu, podaří se ohrozit branku Interu?

70

Chvíli na to dochází k dalšímu střídání, Runarssona nahradí Toft.

69

Johansson nastoupí na posledních dvacet minut, nahradí Gunnarssona.

68

Na druhé straně sebral před naskakujícími hráči míč ze vzduchu brankář Jónsson.

66

Domácí se mohli těšit ze zajímavé standardní situace, naložili s ní ale doslova prachbídně.

65

První žlutou kartu dnešního zápasu obdržel Nemanja Vidič.

63

Tlak Interu již není tak silný, současný výsledek zřejmě italskému týmu z venkovní půdy stačí.

61

Icardi dostal přesný centr za obranu, nevyšlo mu však zpracování a míč mu utekl do zámezí. Nakonec vše končí odkopem od branky Stjarnanu.

60

Bottu nahrazuje Pablo Osvaldo.

59

První zajímavá příležitost Stjarnanu! Björgvinsson se dostal k odraženému balonu v pokutovém území, jeho ostrá rána však zamířila téměř do nebes.

57

A znovu jsme svědky střeleckého pokusu hostujícího týmu, Hernanes však tentokrát prostor mezi třemi tyčemi netrefil.

55

Domácí se na malou chvíli dostal na polovinu soupeře, příliš dlouho se tam ale neohřál. Vzápětí již znovu kombinuje Inter.

Pěkná kombinační hra Interu

54

Inter Milán nyní předvedl pěknou kombinační akci, z voleje vyzkoušel pozornost brankáře Hernanes. Balon nakonec skončil v náruči Jonssona.

53

Postupný útok hostům nevyšel, Inter to musí zkoušet znovu.

51

Centr z volného přímého kopu nakonec zaplul přímo do rukavic Jónssona.

50

Znovu se bude blýskat před brankou Stjarnanu, čeká nás volný přímý kop italského Interu.

49

Inter pokračuje v útočném koncertu, hlavička Icardiho jen těsně minula levou tyč domácí branky!

José DODO - 0:2

48

Máme zde druhou branku dnešního mače! Centr z pravé strany přistál přímo na hlavě na zadní tyči číhajícího JOSÉHO DODOA, který se štěstím dostal míč o centimetry za brankovou čáru – 0:2!

47

V úvodu druhé půle sledujeme stejný průběh jako v poločase prvním. Inter tlačí soupeře na jeho polovině.

46

Sudí nakonec nenastavil v prvním poločase ani minutu a poslal hráče do kabin. Inter Milán po zásluze vede nejtěsnějším možným způsobem po gólu Icardiho. Zatím má jednoznačně navrch, domácí mohou být s tímto stavem spokojeni. Uvidíme, co přinese průběh druhého poločasu.

Který z týmů vyhraje druhý poločas?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45

44

Domácí se již vidí v kabině a pouze odkopávají balony co nejdále od vlastní branky.

43

Kombinace Milánu neberou konce, Stjarnan se stále pečlivě brání.

41

Hernanes vyzkoušel štěstí z velké dálky, míč ale zamířil přímo do náruče Jónssona.

Mauro ICARDI - 0:1

40

Favorit zápasu po dlouhých čtyřiceti minutách prolomil střeleckou smůlu a dostává se do vedení! Na penaltovém puntíku přebral balon ICARDI a neomylnou ranou k tyči uklidil míč do domácí sítě – 0:1!

38

Jonathan je směrem dopředu hodně aktivní, jeho tvrdá rána byla ale znovu zblokována.

36

Centrovaný balon z pravé strany si obránci Stjarnanu pohlídali a odklidili ho daleko od vlastní svatyně.

35

Jonathan si chytře zaběhl za obranu, přihrávka ho ale o centimetry nenašla. Míč opět končí v zámezí.

33

Pomalu, ale jistě se blíží konec prvního poločasu, Inter se stále více drží u balonu.

32

Icardiho postup je ukončen pro zdvižený praporek asistenta rozhodčího.

30

Půlhodina hry je za námi, stále jsme neviděli jedinou brankovou situaci.

Šance Interu

28

Narážečka na levé straně Dodovi nevyšla, míč končí za brankovou čarou. Do hry ho znovu výkopem poslal brankář domácího týmu.

27

Tlak milánského klubu postupem času trochu upadá, Stjarnan se brání velmi zodpovědně.

24

Stjarnan se těší z držení balonu na útočné polovině, příliš dlouho mu to však nevydrželo.

26

Inter dostal k dispozici rychlý protiútok, který zakončil Dodo prudkou ranou z levé strany! Jeho zakončení skončilo mimo tři tyče.

Velká šance Interu!

23

Zatím asi největší příležitost Interu Milán v dnešním utkání! Nejprve si na rohový kop naskočil Ranocchia, jeho hlavička však byla těsně u tyče zablokována! Následná dorážka Kovačiče již skončila nad břevnem!

21

Zajímavá Kovačičova střela se nakonec mezi tři tyče nevešla. Brankář Jónsson bude vykopávat od vlastní branky.

Zajímavá střela hráče Interu

20

Dvacet minut je za námi, kromě velké příležitosti Interu jsme nic zajímavého neviděli. Stjarnan se zatím v pozici outsidera drží poměrně statečně.

19

Sledujeme fotbal na jednu stranu, dnes však zřejmě nic jiného neuvidíme.

17

Další rohový kop Interu skončil neúspěchem, odpískán je útočný faul.

15

Jedenáct hráčů islandského týmu brání na polovině, příliš ofenzivního fotbalu z jejich strany dnes neuvidíme.

14

Hernanes z velké vzdálenosti napřáhl ke střele, rána postupně nabrala výšku a skončila nad břevnem. Brankář Jónsson se za balonem pouze ohlédl.

12

Domácí defenzíva zatím pracuje velmi zodpovědně a svému soupeři mnoho nepovoluje. Uvidíme, jak dlouho to islandskému týmu vydrží.

11

Punyed měl poměrně dostatek času ve středu hřiště, hodil si balon na svoji silnější nohu a vypálil. Rána sice byla přesná, zamířila však přesně do míst, kde stál brankář Handanovič.

10

Máme zde další rohový kop pro hostující tým, Stjarnan se zatím brání velmi houževnatě.

9

Závar v pokutovém území Stjarnanu, nakonec se nikomu z hostujících hráčů míč za brankovou čáru dopravit nepodařilo.

8

Favorit zápasu kombinuje a snaží se přiblížit pokutovému území islandského týmu.

6

Obránci se nyní příliš nedohodli s hostujícím brankářem, nakonec to pro hosty dobře dopadlo. Stjarnan bude pouze vhazovat.

5

O chvíli později byl kapitán Interu Ranocchia znovu v hlavní roli, dostal do hlavy kopačkou protihráče. Je ale v pořádku a bude v zápase pokračovat.

3

Inter se mohl dostat do vedení! Na centr od rohového praporku si naskočil Ranocchia a prudkou hlavičkou ohrozil branku Stjarnanu! Míč nakonec skončil těsně nad břevnem!

2

Centr z levé strany byl sražen na první rohový kop dnešního utkání. Dočká se favorit brzké změny stavu?

1

Inter po rozehrávce kombinuje na vlastní polovině, domácí vzorně brání své území.

1

UMF Stjarnan: Jónsson – Vemmelund, Laxdal, Arnason, Rauschenberg – A. Jóhanssn, Punyed, Runarsson, Gunnarsson, Björgvinsson – Finsen
Náhradníci: Johannesson – Laxdal, Aegisson, Blöndal, Ottesen Pálsson, Toft, G. Jóhansson

Inter Milán: Handanovič – Jonathan, Juan, Vidič, Ranocchia – Kovačič, Botta, Dodo, Hernanes, M´Vila – Icardi
Náhradníci: Carrizo – Andreolli, D´Ambrosio, Guarín, Kuzmanovič, Obi, Osvaldo

Rozhodčí: Strahonja – Premužaj, Krmar (všichni Slovinsko).

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Právě fotbalisté Interu Milán pojedou na sever v pozici ohromného favorita, jejich ztrátu si nikdo v Itálii prostě nedokáže představit. Hráči z Islandu však již několikrát ukázali, že doma nedávají body zadarmo a pokusí se urvat co nejlepší výsledek do bojů na San Siru.
UMF Stjarnan nastoupil v Evropské lize již do 1. předkole, ve kterém v poklidu přešel přes Bangor City. Následně zaskočil skotský Motherwell po penaltách a také polský Lech Poznaň, který vyřadil nejtěsnějším možným způsobem 1:0. Nyní si na Islandu dělají zálusk na opravdového velikána – Inter Milán.
Právě dnes budeme sledovat souboj Davida s Goliášem, trpaslíka proti obrovi. Malý klub UMF Stjarnan z Islandu přivítá na vlastní půdě Inter Milán a pokusí se dokonat obrovskou šňůru senzací, na kterou si v poslední době na Islandu zvykli.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 23:00.