1:1

konec (0:0)

15.08.2014, 20:00 • Stadion Feijenoord, Rotterdam • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.5 4.3 5.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký páteční večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:56:37)
Utkání je u konce a body se dělí. Hosté sice od 61. minuty hráli v desíti, neboť druhou žlutou kartu dostal van den Berg, ale byl to právě Heerenveen, který šel do vedení po dokonale provedeném přímém kopu Ziyecha. Z vedení se ale hosté radovali pouhé tři minuty, po nich jemnou tečí Immersovy hlavičky srovnal te Vrede. Feyenoord v závěru svého soka zmáčkl, ale i díky několika výborným zákrokům gólmana Nordfeldta si hosté odváží cenný bod.

90+3

90+3

Nakonec z toho byly rohy dva, do zakončení se dostával Manu, jenže jeho střela přišla z ofsajdového postavení.

Další skvělý zákrok Nordfeldta, tentokrát po hlavičce te Vredeho

90+3

Oj, málem to bylo 2:1! Na centr z pravé strany si totiž naskočil te Vrede a jeho prudkou hlavičku dokázal Nordfeldt jen reflexem vyrazit na roh!

90+2

A taky že ne. Jenže s vysokým centrem si obrana Feyenoordu hravě poradila.

90+2

Přímý kop pro hosty, k brance je to ale ještě dobrých 35 metrů, tohle na přímou střelu nevypadá.

90

Rozhodčí přidá tři minuty.

89

Tohle penalt rozhodně nebude, Manu mohl být rád, že nedostal žlutou kartu za filmování.

89

Blíží se nám konec utkání, hosté brání remízový stav.

87

Poslední změna Heerenveenu, dolů jde Luciano Slagveer, místo něj byl na trávník vyslán Kenneth Otigba.

86

Na dlouhou přihrávku si nabíhal Wildschut, k míči to však měl o hodně blíže gólman Mulder.

85

Vedle skončila i akce na druhé straně, neúspěšným střelcem ze střední vzdálenosti byl de Roon.

Vilhen nehlavičkoval přesně

84

Schaken na pravé straně pláchl svému strážci, odcentroval na malé vápno a Vilhenova hlavička se stočila pouze kousek vedle Nordfeldtovy tyče!

83

Hosté provádí změnu na trávníku. Hakim Ziyech i za potlesku domácích fanoušků odchází, závěrečné minuty odehraje Yannick Wildschut.