Slovenský pohár - Slovnaft cup

FO Kinex Bytča – MFK Dynamo Dolný Kubín

3:2

po penal. (3:0) (1:0)

12.08.2014, 16:30 • Mestský štadión Bytča (Bytča) • Info o změnách stavu (Miroslav Revaj) sk

Tipsport: 3.1 3.4 1.93 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90

V penaltovom rozstrele zvíťazil tím FO Kinex Bytča.

Domáci dokázali premeniť hneď 3 pokutové kopy, keď hostia ani jeden. Takže zrodilo sa nám nečakané prekvapenie, do ďalšieho kola tak postupujú domáci, keď zvíťazili na pokutové kopy 3:0!

72

FO Kinex Bytča dáva gól!
Domáci vyrovnávajú na 2:2, keď sa presadil nový muž na ihrisku KAMIL STŘALKA, ktorý bol na ihrisku len dve minúty!

70

Dolný Kubín dal gól!

Hostia otáčajú vývoj vo svoj prospech, keď sa v 70.minúte presadil žolík z lavičky ANDREW KLIMENT. Stav je tak 1:2!

58

Hostia vyrovnávajú v 58.minúte, keď sa dokázal presadiť MIKULÁŠ BUMBERA! Stav je tak 1:1.