MONACObet liga

FK Slovan Duslo Šaľa – MFK Skalica

0:0

konec (0:0)

02.08.2014, 16:30 • Štadión FK Slovan Duslo Šaľa • Info o změnách stavu (Dávid Švec) sk

Vážení športoví priatelia, zápas druhého kola futbalovej DOXXbet ligy skupina Západ sa skončil remízou 0:0. Ja vám ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok soboty. (19:20:46)

90

46

Začal sa druhý polčas.
Podľa všetkých dostupných informácií je po prvom polčase v Šali stav 0:0. Druhý polčas sa začne približne o 17:30.

45

Prvý polčas sa skončil.

30

Máme za sebou dve tretiny prvého polčasu, Šaľa stále remizuje so Skalicou 0:0.

6

V šiestej minúte stretnutia je stav stále 0:0, v Šali je však na slovenské pomery pomerne veľmi slušná návšteva.