Pátá dvojchyba Tomáše Berdycha ukončuje utkání.

Šesté eso pro Pospisila.

4:4

Tomáš využívá výhody a srovnává na 4:4.

3:4

Pospisilův krosový úder do protipohybu soupeře dopadl ještě před servis lajnu a vyskočil z kurtu.

3:3

Tomáš přidává další bod z podání.

2:3

Berdych opět přestřelil hřiště a Kanaďan tak uhájil svůj servis.

2:2

Berdych zakončuje svým druhým úderem a srovnává tak na 2:2.

1:2

Pospisil to přehnal s razancí a Berdych je díky tomuto brejku zpět ve hře.

0:2

Tato výměna mohla mít kolem třiceti úderů. Pospisl byl vsak trpělivější a díky tomu opět brejkuje českého hráče.

0:1

V gemu vítězí Pospisil.

2:6

Tomáš šel do výměny s maximální razancí. Pospisil se statečně bránil, dokud Tomáš nepřestřelil kurt. Protože Kanaďan brekl první a poslední servis Tomáše Berdycha, vyhrává první set za 35 minut v poměru 2:6.

2:5

Kanaďan přesto udržel svůj servis a může jít přijímat na vítězství v prvním setu.

2:4

Míček z rakety Pospisila končí v síti. První čistá hra pro českého tenistu.

1:4

Berdych returnuje za kurt a Pospisil získává při svém servisu druhou čistou hru za sebou.

1:3

Berdych získává první bod dnešního utkání.

0:3

Zřejmě budu muset svá slova po úvodním gemu přehodnotit. Pospisl hraje famózně a zásluhou náběhu na síť jde do vedení 0:3 čistou hrou.