Přípravné zápasy

HC Oceláři Třinec – HC Olomouc

1:2

konec (0:2, 0:0, 1:0)

01.08.2014, 11:00 • Werk Arena, Třinec (kapacita: 5118 míst) • Ondřej Zoubek (@VondraZoubek)

40:22

Třinec právě vstřelil branku!
Takový vstup do třetí třetiny si Olomouc nepředstavovala! Trončinský ujel po křídle a nebezpečně vystřelil, Vošvrdovi vypadl puk do brankoviště, Rufer ještě v dorážení úspěšný nebyl, KAMIL KREPS už puk do sítě dostal – 1:2! Asistence: Adam Rufer.

18:39

Olomouc právě vstřelila branku!
A z následného protiútoku padla druhá branka dnešního utkání! Cienciala neubránil za brankou olomouckého Pekra, ten připravil kotouč pro JANA KNOTKA, který neměl se zakončením z bezprostřední blízkosti problém – 0:2! Asistence: Matěj Pekr.

17:19

Ve druhé minutě své přesilovky se už Kohouti dokázali usadit před Hrubcem a vytěžili první branku! Kucharczyk zpoza branky přihrál TOMÁŠI HOUDKOVI a ten svou ránu od mantinelu umístil přesně do horního rohu – 0:1! Asistence: Radim Kucharczyk.

1:2

Branky a nahrávky: 41. Kreps (Rufer) – 18. Houdek (Kucharczyk), 19. Knotek (Pekr)

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Foltýn, Trončinský, Repe, Matyáš, L. Doudera, Zíb (C), Heider, Pisárik – Kindl, Plíhal, Kreps – Rufer, Jašek, Chmielewski – Marosz, Dravecký, Hrňa – Matuš, Cienciala, Gašparovič. Trenér: Jiří Kalous.

HC Olomouc: Vošvrda (Trvaj) – Ondrušek, Houdek, Vyrůbalík, Jaroměřský, Staněk, Bartoň (C), Hraško, Dresler – Zuzin, Herman, Kucharczyk – Laš, Patera, Jergl – Řípa, Knotek, Pekr – Švaňhal, Machač, Buc. Trenér: Petr Fiala.

Rozhodčí: Pavel Mikula, René Trombik – Tomáš Mikler, Vladan Bojda