konec (1:0)

01.08.2014, 20:15 • Synot Tip Aréna, Praha - Eden • Václav Baumann

Tipsport: 2.3 3.06 3.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše, někdy příště se těším na shledanou. (22:33:48)
A přestože v poslední desetiminutovce vykřesal naději Baránek, jen tři minuty poté zpečetil na konečných 3:1 obránce Latka.
Zatímco v první půli měli slávisté navrch, ve druhém poločase se otěží chopil Baník. Jenže gólově se neprosadili, a naopak z brejku inkasovali.

90+2

90+1

Mensah poslal příliš dlouhý balon pro nabíhající spoluhráče.

90+1

Akci Baníku zastavil vychytralý faul Gecova.

89

Snížit mohl Narh, domácí obrana ho ale na poslední chvíli zastavila ve skluzu.

87

Další šanci Slavie měl Gecov, jeho střelu z patnácti metrů ale Baníkovci zblokovali na roh.

Martin LATKA - 3:1

85

Slavia právě vstřelila branku!
Na přímý kop Juhara si naběhl MARTIN LATKA, který předskočil všechny okolo a hlavičku nasměroval mimo dosah brankáře Pavlenky!

85

Greguš přerušil akci Slavie jen za cenu žluté karty.

Jan BARÁNEK - 2:1

82

Baník právě vstřelil branku!
Ostrava je zpět ve hře! Na nadýchaný centr Mensaha si vyskočil JAN BARÁNEK a hlavou poslal míč přesně do šibenice!

81

Po přímém kopu Štěpána měli slávisté velké problémy s odklizením balónu, a hosté si dokonce žádali ruku. Rozhodčí Marek ale opět protesty Baníku zamítl.

79

Střídají i domácí: Piták jde do hry za v druhé půli nevýrazného Vukadinoviče.

77

Baník reaguje změnou: Petrus za Holzera.

Jaromír ZMRHAL - 2:0

76

Rychlý brejk sešívaných táhl Škoda, který před vápnem na poslední chvíli posunul míč pro JAROMÍRA ZMRHALA, jenž pak prostřelil Pavlenku!

3:1

konec (1:0)

Branky: 3. Škoda (Baéz), 76. Zmrhal (Škoda), 85. Latka (Juhar) – 82. Baránek (Mensah)

Karty:   24. Baéz (SLA) – 31. de Azevedo (OVA), 85. Greguš (OVA)

Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 5:4.

SK Slavia Praha: Hrubeš – Mikula (38. Nitrianský), Latka (C), Bílek, Juhar – Černý, Zmrhal, Baéz, V. Vukadinovič (79. Piták) – Balaj (58. Gecov), Škoda.
Náhradníci: Berkovec – Nitrianský, Kodr, Boudjemaa, Gecov, Piták, Petr.

FC Baník Ostrava: Pavlenka – Sukup, Frydrych, Baránek, Holzer (77. Petrus) – Kukec, Šichor, Greguš, de Azevedo (61. Štěpán) – Narh, Svěrkoš (C) (46. Mensah).
Náhradníci: Šrom – Byrtus, Stronati, Mensah, Štěpán, Lindpere, Petrus.

Rozhodčí: Marek – Vlasjuk, Peřina